NEWS

May 9, 2014

Kopic se na virtuální turnaj těší: Myslím, že to je zajímavé zpestření pauzy

Záložník Viktorie Plzeň Jan Kopice se jakožto zástupce klubu zúčastní esportové Datart e:liga Challenge ve videohře FIFA 20. Své zástupce vyšle do boje hned dvanáct prvoligových týmů a tito hráči už jsou rozděleni do čtyři základních skupin po třech.

May 9, 2014

Jablonecký Kubista o individuální přípravě: Chodím běhat k přehradě, ligu bych chtěl dohrát

Sedmadvacetiletý střední záložník Jablonce Vojtěch Kubista může být s dosavadní sezónou spokojen. Na konci září se vyléčil ze zranění kolene a na jaře už nastoupil v základní sestavě ve třech ze čtyřech odehraných zápasů Fortuna ligy, přičemž se prezentoval dvěma góly a jednou asistencí.

May 9, 2014

Baroš v nelehké situaci uznává: V této nejednoduché situaci je na nás, na hráčích, abychom ukázali a

Legendární český útočník Milan Baroš má za sebou povedený podzim, na jaře si však zatím z důvodu zranění nepřipsal ani jednu odehranou minutu.

May 9, 2014

Drchal popisuje svůj život v karanténě: Domov, přítelkyně, filmy. Nemůžu se ale dočkat, až se začne

Dvacetiletý útočník a jeden z největších talentů současné pražské Sparty Václav Drchal se sotva zotavil z dlouhodobého zranění kolene, když mu radost z fotbalu překazilo přerušení soutěží z důvodu snahy o zabránění šíření nového typu koronaviru.

May 9, 2014

Kovařík vzpomíná na Ligu mistrů: Nejlepší byl zápas s Římem, mám motivaci si tu soutěž znovu zahrá

Viktoria Plzeň si zahrála základní skupinu Ligy mistrů naposledy na podzim roku 2018. Tehdy jí los přisoudil skupinu G a soupeře Real Madrid, AS Řím a CSKA Moskva. Jednatřicetiletý záložník na tuto dobu pro klubový web s radostí zavzpomínal. Momentem, kdy se Jan Kovařík blýskl, byl důležitý zápas na půdě AS Řím, který rozhodoval o postupu Plzně do Evropské ligy.

May 9, 2014

Kopic zažívá jednu z nejlepších sezón v Plzni: Prioritou byla vždy liga, ale i pohár je teď blízko

Devětadvacetiletý záložník Jan Kopic tráví v táboře Viktorie Plzeň již svou pátou sezónu. Rodák z Vysočiny s výraznou klubovou minulostí v Jablonci si v tomto ročníku Fortuna Ligy nevede zle a vykazuje jedny z nejlepších čísel za dobu svého působení na západě Čech. Téměř dvacetinásobný reprezentant patří mezi nejzkušenější tváře týmu, který v zimě převzal slovenský kouč Adrian Guľa. A dle vstupu do jara se jeví jeho práce oživením a těží z ní právě i Kopic.

May 9, 2014

Schick na Spartu nezapomněl: Do Slavie bych nikdy nešel, i kdyby mi dávali strašně moc peněz

Čtyřiadvacetiletý reprezentační útočník Patrik Schick je jasným důkazem, že je možné si sny plnit, i když nejsou zrovna malé. Český legionář ještě jako teenager projevil touhu zahrát si jednou v italské nejvyšší soutěži, což se mu nakonec splnilo. Skrze Sampdorii Janov nakoukl do Serie A, později potom jako nejdražší posila Vlků do římského AS.

May 9, 2014

Souček porovnával pražské a londýnské zázemí: Slavia má menší stadion, ale atmosféra je tam silnější

Pětadvacetiletý rodák z Havlíčkova Brodu získal před několika dny prestižní ocenění Fotbalista roku, které si vysloužil díky svým výkonům v barvách národního výběru a pražské Slavie. Aktuálně český reprezentant působí v londýnském West Hamu, kde by mohl zakotvit i na více než jen půl roku, pokud se anglický klub udrží v Premier League. Na nové adrese se mu líbí, ale v porovnání s vršovickým klubem shledal i několik plusů, které mluví ve prospěch tuzemského celku.

May 9, 2014

Kadlec zůstal optimistou: Asi bych se rouhal, kdybych si stěžoval, že nemám krásný a šťastný život

Jeho zdravotní patálie nebraly konce, přesto zůstal životním optimistou. Velký boj se sebou samotným vyhrál Václav Kadlec, který musel předčasně ve svých sedmadvaceti letech ukončit svou profesionální kariéru. Loučení bylo těžké, ale v hlavě již byl rozhodnut, že jiná cesta není. Se šestnácti starty v národním výběru a zajímavou minulostí, na kterou jen tak nezapomene.

May 9, 2014

Souček vtipkoval o barvách dresů West Hamu: Manažer mě ujišťoval, že to není rudá sparťanská

Má za sebou rok, na který rozhodně nezapomene… a může být ještě líp. Pětadvacetiletý záložník Tomáš Souček v posledních letech etabloval v klíčovou tvář nejen národního výběru, ale také pražské Slavie. I díky tomu se objevila celá řada zajímavých zájemců o jeho služby a volba padla nakonec na londýnský West Ham. Na této adrese se rozhodně neztratil a zapadl do týmu, který by se rád udržel mezi ostrovní elitou. A výjimečný rok byl nakonec dovršen i ziskem ocenění Fotbalista roku.