NEWS

May 9, 2014

Petrák se vrátil do základu Norimberku a dál sní o návratu do bundesligy

Šestadvacetiletý záložník dostal šanci od první minuty v základní jedenáctce Norimberku poprvé od konce ledna. V utkání 30. kola druhé bundesligy pomohl svému týmu k remíze 1:1 v Ingolstadtu.

May 9, 2014

Kadlec ukončil ve šlágru s Plzní čekání na gól: Jsem rád, doufám, že přijdou další

Stejně jako ve všech předchozích jarních zápasech nechyběl Václav Kadlec v základní sestavě Sparty ani na plzeňské půdě. Pětadvacetiletý útočník v očekávaném ligovém šlágru ukončil sérii bez vstřeleného gólu a svému týmu pomohl alespoň k remíze 2:2.

May 9, 2014

Asistence číslo 8. Kopic se osamostatnil na čele nejlepších ligových nahrávačů

Plzeňský záložník Jan Kopic si v prestižním duelu se Spartou (2:2) připsal už svoji osmou asistenci v probíhajícím ligovém ročníku. Díky ní mu patří první místo v této statistice.

May 9, 2014

Dobrá zpráva: Martin Graiciar se po zranění vrátil na ligové trávníky

Jedním z mála libereckých pozitiv prohraného utkání na Dukle (0:2) byl návrat Martina Graiciara na ligové trávníky. Po dvouměsíční pauze zaviněné zraněním odehrál závěrečných dvacet minut.

May 9, 2014

Snový debut Schicka v Lize mistrů: S AS Řím senzačně vyřadil Barcelonu!

Na svůj premiérový zápas v Lize mistrů Patrik Schick z AS Řím jen tak nezapomene. Talentovaný útočník naskočil v základní sestavě do odvetného čtvrtfinálového duelu s Barcelonou a svému týmu pomohl smazat třígólové manko z úvodního duelu. Po nečekané výhře 3:0 si s římským celkem zahraje o postup do finále nejprestižnější klubové soutěže.

May 9, 2014

Michal Hlavatý na jaře: Připsal si další druholigové starty a pomohl porazit Itálii

Jarní část fotbalové sezony je v plném proudu. Pojďme se podívat si v ní zatím vede devatenáctiletý záložník Michal Hlavatý, který sbírá zkušenosti na hostování v druholigovém Sokolově.

May 9, 2014

Slavii spasil v Brně svým 50. gólem žolík Tecl. Má takový X-faktor, chválil ho trenér

Slavia velebí Stanislava Tecla. Na půdě brněnské Zbrojovky naskočil jako střídající hráč ve druhém poločase a svou jubilejní padesátou ligovou trefou rozhodl o výhře sešívaných 1:0. Po zápase se dočkal velké pochvaly od trenéra Jindřicha Trpišovského.

May 9, 2014

Schick blízko první ligové trefě v dresu AS Řím, radost mu zhatilo břevno

Patrik Schick byl hodně blízko tomu, aby si připsal první trefu v dresu římského AS v italské Serii A. V utkání 31. kola proti Fiorentině (0:2) odehrál druhý poločas, jednu velkou šanci připravil, v další mu gólovou radost zhatila branková konstrukce.

May 9, 2014

Matěj Pulkrab si řekl o triumf v anketě Hráč měsíce!

Matěj Pulkrab výtečnými jarními výkony doprovázenými skvělou střeleckou potencí oslňuje celou fotbalovou veřejnost včetně fanoušků. Ti zařadili mladého střelce libereckého Slovanu svými hlasy už podruhé za sebou do sestavy kola. Následně zcela po zásluze ovládl anketu Hráč měsíce za březen.

May 9, 2014

Začali jsme jezdit a musíme takhle i pokračovat, burcuje tahoun Baníku Baroš

Poté, co při zápase s Jihlavou opouštěl hřiště na nosítkách a s bolavou grimasou, nad jeho startem v ligové dohrávce s Plzní visel otazník. Milan Baroš se ale dal před očekávaným soubojem s lídrem tabulky do pořádku a svému Baníku pomohl k cenné bezbrankové remíze.