NEWS

May 9, 2014

Do přípravy sparťanského „áčka“ se zapojili Pulkrab i mladík Hložek

Na úvodním tréninku pražské Sparty v přípravě na sezonu 2018/2019 se kromě Matěje Pulkraba, který na jaře zářil na hostování v Liberci, hlásil i patnáctiletý Adam Hložek.

May 9, 2014

Michal Hlavatý se pokusí porvat o místo v nabitém kádru mistrovské Plzně

Po sezoně strávené na hostování v druholigovém Sokolově dostane dvacetiletý záložník šanci vybojovat si místo v týmu úřadujícího českého mistra.

May 9, 2014

Je to pro mě významný krok v kariéře a velká výzva, říká Kratochvíl o přestupu do Jablonce

Dvaadvacetiletý záložník Miloš Kratochvíl se bude na startu letní přípravy hlásit v Jablonci, kam přestoupil z Viktorie Plzeň. Jistému účastníkovi základní skupiny Evropské ligy se upsal na tři roky.

May 9, 2014

Tomáš Rosický se na vyprodané Letné rozloučil s hvězdnou kariérou

Jeden z nejlepších českých fotbalistů novodobé historie Tomáš Rosický udělal definitivní tečku za svoji hvězdnou a úspěšnou kariérou. Rozloučil se při exhibičním zápase na stadionu pražské Sparty na Letné, kde se bývalí čeští reprezentanti utkali s výběrem zahraničních hráčů, s nimiž Rosický nastupoval během angažmá v Dortmundu a Arsenalu.

May 9, 2014

Sparťanský talent Hložek se po zranění vrátil na hřiště: Bylo to dlouhé čekání

Čtyři měsíce. Tak dlouho zůstal kvůli poraněnému kotníku bez fotbalu patnáctiletý sparťanský útočník Adam Hložek. Nyní už je ale zpátky.

May 9, 2014

5 NEJ plzeňského tahouna Jana Kopice v sezoně 2017/2018

Skončenou sezonu označil jako životní. Záložníkovi Janu Kopicovi se opravdu mimořádně vydařila, a to jak po týmové, tak i individuální stránce. Plzeňskou Viktorii dotáhl k pátému ligovému titulu a svými výkony si řekl o prvenství v prestižních anketách a zároveň ovládl i některé sledované statistiky.

May 9, 2014

Matěj Pulkrab si přenesl střeleckou formu i do jednadvacítky a už se těší na přípravu se Spartou

Talentovaný útočník dál pálí ostrými. Poté, co v jarní části sezony nastřílel devět ligových gólů v dresu libereckého Slovanu, se dokázal prosadit i za reprezentační výběr do 21 let. V přípravném duelu s domácími Rakušany nasměroval Lvíčata první trefou k výhře 3:0.

May 9, 2014

Lukáš Masopust má za sebou nejvydařenější sezonu v kariéře

S Jabloncem vybojoval v lize třetí příčku zaručující start v základní skupině Evropské ligy, svými stabilními výkony si řekl o premiérovou pozvánku do reprezentace a zazářil i co se týče statistik. Pětadvacetiletý záložník musí být s uplynulou sezonou po všech směrech maximálně spokojený.

May 9, 2014

Čtveřice hráčů ze stáje ISM v ideální sestavě HET ligy podle deníku Sport

Ligový ročník 2017/2018 je minulostí a hráči, které zastupuje agentura ISM, v něm byli opět pořádně vidět. Jejich výkony ocenili i fotbaloví novináři. Záložníci Lukáš Masopust s Janem Kopicem a útočníci Milan Baroš se Stanislavem Teclem se objevili v nejlepší sestavě sezony podle deníku Sport.

May 9, 2014

Odměna za životní sezonu. Jan Kopic se stal nejlepším hráčem HET ligy!

Poté, co byl zvolen nejlepším záložníkem uplynulého ligového ročníku, se Jan Kopic dočkal ještě významnějšího individuálního ocenění. Tahoun a jeden z klíčových hráčů mistrovské Viktorie Plzně ovládl i anketu o nejlepšího hráče sezony HET ligy.