NEWS

May 9, 2014

OBRAZEM: Ligová premiéra Martina Graiciara v dresu Sparty

Dvacetiletý ofenzivní univerzál si odbyl premiéru v dresu pražské Sparty hned v úvodním kole nového ligového ročníku. Člen reprezentační jednadvacítky, který na Letné hostuje z Fiorentiny, naskočil na závěrečnou čtvrthodinku do domácího duelu se Slováckem. Radost z debutu mu ale kalila porážka 0:2.

May 9, 2014

Skvělý start. Kopic dal vítězný gól, Kovařík pak výhru Viktorie završil

Plzeňská Viktoria vstoupila do nové sezony ligovou výhrou nad olomouckou Sigmou. Na obratu z 0:1 na 3:1 se výraznou měrou podíleli záložníci Jan Kopic s Janem Kovaříkem. První z nich zařídil vítězný gól, druhý pak v nastavení skóre zápasu pečetil. V obou případech šlo o povedené trefy.

May 9, 2014

Uzdravený Tecl vyhlíží novou sezonu: Takhle nažhavený jsem ještě nebyl

Přiznal, že se nikdy netěšil na start nové sezony tolik, jako letos. A není se co divit. Slávistický útočník Stanislav Tecl si loni v záři vážně poranil koleno a s výjimkou tří odehraných minut v závěrečném ligovém duelu nadstavby se Spartou nehrál soutěžní zápas dlouhých deset měsíců. Nyní je připraven úřadujícímu mistrovi znovu pomoct.

May 9, 2014

Ladislav Krejčí: Do Sparty jsem přišel s tím, že se chci prosadit

Talentovaný středopolař opustil během letní přestávky brněnskou Zbrojovku a zamířil do Sparty. Nejen o výzvě prosadit se v nabité konkurenci letenského kádru, ale i o svých kuriózních ligových začátcích mluvil v rozhovoru pro klubovou televizi.

May 9, 2014

Chci pomoct dostat Spartu tam, kam patří, říká ofenzivní posila Martin Graiciar

Dvacetiletý ofenzivní univerzál opustil italskou Fiorentinu a na startu nové sezony zamířil na roční hostování s následnou opcí do pražské Sparty.

May 9, 2014

Milan Baroš prodloužil smlouvu s Baníkem o další sezonu

Druhý nejlepší střelec v historii české reprezentace rozšíří svou už tak bohatou hráčskou kariéru o další rok. S vedením ostravského Baníku se kapitán týmu domluvil na prodloužení kontraktu do konce nadcházející sezony 2019/2020.

May 9, 2014

Tomáš Souček zajistil Slavii dvěma góly zisk Superpoháru!

Reprezentační záložník se výraznou měrou podílel na tom, že sešívaní po triumfu v lize i v poháru získali ještě před startem nového ročníku další trofej. Dvěma trefami řídil vítězství Slavie 3:0 v bitvě o Česko-slovenský Superpohár nad slovenským pohárovým šampionem Trnavou.

May 9, 2014

Věřím, že na sezonu budeme připraveni, hlásí Tomáš Souček

Reprezentační záložník si přenesl střeleckou formu z uplynulé sezony i do letního období. V testu na půdě Slovanu Bratislava zamířil v dresu sešívaných do černého hned dvakrát, i přes porážku 2:3 ale zatím hodnotí přípravu pozitivně. Věří, že Slavia bude na startu nového ročníku znovu silná.

May 9, 2014

Bačkovský, Hložek a Krejčí odjeli se Spartou na soustředění do Rakouska

Pražská Sparta pokračuje v přípravě na novou sezonu v Rakousku. Na tréninkový kemp se třetím týmem uplynulé ligové sezony zamířili i brankář Hugo Jan Bačkovský a záložníci Adam Hložek a Ladislavem Krejčím, posilou letenských z brněnské Zbrojovky.

May 9, 2014

Brankář Jan Hanuš se vrátil do míst, kde s fotbalem začínal

Předposlední červnovou sobotu měl Jan Hanuš na co vzpomínat. Jako gólman Jablonce se vrátil do míst, kde udělal své první fotbalové krůčky a odkud si to namířil až do ligy. Se severočeským celkem se představil v Chlumci nad Cidlinou, kde hájil branku svého týmu v přípravném utkání s Hradcem Králové.