NEWS

May 9, 2014

Návrat Václava Kadlece po zranění se odkládá. Míří za specialisty do Německa

Sparťanský útočník Václav Kadlec si bude muset na návrat na ligové trávníky ještě nějaký čas počkat. Kvůli komplikacím po operaci kolene stráví následujících šest týdnů v Německu, kde bude pokračovat v rekonvalescenci pod dohledem specialistů.

May 9, 2014

Masopust předvedl své přednosti i proti Slavii. Připravil první gól svého týmu

Po výborném výkonu proti Karviné se jablonecký Lukáš Masopust ukázal ve velmi dobrém světle i v utkání 5. kola FORTUNA:LIGY v Edenu proti domácí Slavii. Připravil první gól svého týmu, s nímž po závěrečném hvizdu slavil mimořádně cenné tři body za výhru 2:0.

May 9, 2014

Dobrá zpráva pro Baník: Zranění kapitána Milana Baroše není vážné

Dohrávku 4. ligového kola na půdě Bohemians 1905 sice kvůli zranění nedohrál, i tak ale možná povede svůj Baník s kapitánskou na ruce hned do následujícího duelu v Olomouci. Zdravotní potíže tahouna ostravského celku Milana Baroše totiž naštěstí nejsou vážné.

May 9, 2014

Vytvářel šance, dal gól a další připravil. Lukáš Masopust ukázal svůj přínos pro tým

Křídelník Lukáš Masopust se vrátil do sestavy Jablonce a v utkání 4. ligového kola proti Karviné navázal na výtečné výkony z jara. Při výhře 4:1 měl prsty hned ve dvou gólech, nejprve se prosadil sám, poté přinutil soupeře k vlastní brance.

May 9, 2014

Milan Baroš třetím nejstarším autorem hattricku v české lize

Ostravský patriot se o uplynulém víkendu třemi góly do sítě Příbrami nepostaral jen o tříbodový zisk pro Baník, zároveň svým parádním vystoupením přepisoval historické statistiky české nejvyšší soutěže.

May 9, 2014

Mládežnický reprezentant Adam Karabec uzavřel profesionální smlouvu se Spartou

Patnáctiletý záložník Adam Karabec udělal významný krok ve své nadějné fotbalové kariéře. Mládežnický reprezentant s deseti starty za výběr do 15 let uzavřel profesionální smlouvu s AC Sparta Praha.

May 9, 2014

Baroš opět ukázal svůj formát, oslnil parádním hattrickem! Poklonu mu vysekl i Jágr

Tohle byla opravdová a nefalšovaná one man show. Milan Baroš zařídil Baníku v utkání 3. ligového kola tři body s nováčkem z Příbrami, při výhře 3:0 se postaral o všechny tři góly! Není divu, že se na adresu zkušeného útočníka po druhém vítězství ostravského celku v sezoně snášela samá chvála.

May 9, 2014

CEE Cup 2018: Jak se v dresu Sparty dařilo útočníkovi Adamu Hložkovi?

Koncem červencem proběhl již osmý ročník CEE Cupu, prestižního mezinárodního turnaje určeného pro nejstarší dorostenecké kategorie. Ani letos mezi účastníky nechyběla pražská Sparta, v jejímž dresu se představil ve většině zápasů i šestnáctiletý forvard Adam Hložek.

May 9, 2014

Baroš vydřel Baníku úvodní tři body. Bez nasazení a bojovnosti není šance na úspěch, tvrdí

Po minulé sezoně váhal, zda pokračovat ve své už tak dost bohaté kariéře. Milan Baroš, ikona ostravského Baníku, se rozhodl hrát dál a hned v úvodním kole nového ligového ročníku byl u klíčové situace, která vyústila v jediný gól zápasu s Jabloncem (1:0).

May 9, 2014

Komplikace pro Spartu. Útočník Matěj Pulkrab si poranil kotník

Mladý sparťanský útočník Matěj Pulkrab si hned na startu nového ligového ročníku vybral notnou dávku smůly. Z domácího duelu s nováčkem z Opavy (2:0) si odnesl výron v kotníku.