NEWS

May 9, 2014

Kadlec ukončil ve šlágru s Plzní čekání na gól: Jsem rád, doufám, že přijdou další

Stejně jako ve všech předchozích jarních zápasech nechyběl Václav Kadlec v základní sestavě Sparty ani na plzeňské půdě. Pětadvacetiletý útočník v očekávaném ligovém šlágru ukončil sérii bez vstřeleného gólu a svému týmu pomohl alespoň k remíze 2:2.

May 9, 2014

Asistence číslo 8. Kopic se osamostatnil na čele nejlepších ligových nahrávačů

Plzeňský záložník Jan Kopic si v prestižním duelu se Spartou (2:2) připsal už svoji osmou asistenci v probíhajícím ligovém ročníku. Díky ní mu patří první místo v této statistice.

May 9, 2014

Dobrá zpráva: Martin Graiciar se po zranění vrátil na ligové trávníky

Jedním z mála libereckých pozitiv prohraného utkání na Dukle (0:2) byl návrat Martina Graiciara na ligové trávníky. Po dvouměsíční pauze zaviněné zraněním odehrál závěrečných dvacet minut.

May 9, 2014

Slavii spasil v Brně svým 50. gólem žolík Tecl. Má takový X-faktor, chválil ho trenér

Slavia velebí Stanislava Tecla. Na půdě brněnské Zbrojovky naskočil jako střídající hráč ve druhém poločase a svou jubilejní padesátou ligovou trefou rozhodl o výhře sešívaných 1:0. Po zápase se dočkal velké pochvaly od trenéra Jindřicha Trpišovského.

May 9, 2014

Matěj Pulkrab si řekl o triumf v anketě Hráč měsíce!

Matěj Pulkrab výtečnými jarními výkony doprovázenými skvělou střeleckou potencí oslňuje celou fotbalovou veřejnost včetně fanoušků. Ti zařadili mladého střelce libereckého Slovanu svými hlasy už podruhé za sebou do sestavy kola. Následně zcela po zásluze ovládl anketu Hráč měsíce za březen.

May 9, 2014

Začali jsme jezdit a musíme takhle i pokračovat, burcuje tahoun Baníku Baroš

Poté, co při zápase s Jihlavou opouštěl hřiště na nosítkách a s bolavou grimasou, nad jeho startem v ligové dohrávce s Plzní visel otazník. Milan Baroš se ale dal před očekávaným soubojem s lídrem tabulky do pořádku a svému Baníku pomohl k cenné bezbrankové remíze.

May 9, 2014

Souček mezi největšími ligovými maratonci. Znovu naběhal přes 12 kilometrů

Slávistický záložník Tomáš Souček znovu potvrdil, že patří mezi nejběhavější hráče v lize. Ve víkendovém utkání se Zlínem naběhl 12 269 metrů, za což si na jaře už podruhé vysloužil titul maratonec kola.

May 9, 2014

Kubista opět patří v Jablonci do základu: Doufám, že naše vítězná šňůra ještě nekončí

Zatímco v úvodu jara naskakoval do zápasů Jablonce jen na pár minut jako střídající hráč, v posledních třech kolech už jméno Vojtěcha Kubisty figurovalo stejně jako na podzim v základní sestavě. Nastoupil i proti Bohemians 1905 (2:1) a severočeskému celku pomohl šestou výhrou v řadě k vyrovnání klubového rekordu.

May 9, 2014

Pátý jarní zápas, sedmý gól. Liberec znovu velebí střelce Pulkraba

Žádnému jinému ligovému útočníkovi to momentálně nestřílí jako Matěji Pulkrabovi. Dvacetiletý střelec svým sedmým jarním gólem v pátém utkání rozhodl o výhře Slovanu 1:0 na půdě Slovácka.

May 9, 2014

Tomáš Rosický se s kariérou rozloučí exhibičním zápasem na Spartě

Výjimečné zakončení výjimečného příběhu. Takový podtitul nese exhibiční zápas, kterým Tomáš Rosický udělá definitivní tečku za aktivní hráčskou kariérou. Velká rozlučka jednoho z nejlepších českých fotbalistů všech dob proběhne 9. června na stadionu pražské Sparty.