NEWS

May 9, 2014

Na čtvrtý pokus to vyšlo. Lukáš Masopust si konečně sáhl na pohárovou trofej

S Jabloncem si zahrál finále poháru hned třikrát, pokaždé ale sledoval, jak poháru zvedá nad hlavu soupeř. Na čtvrtý pokus se Lukáš Masopust už jako hráč Slavie triumfu v druhé nejvýznamnější domácí soutěži konečně dočkal. Po finálové výhře 2:0 nad ostravským Baníkem, na které se podílel druhým gólem, mohl po ligovém titulu se spoluhráči začít slavit zisk druhé trofeje v této sezoně.

May 9, 2014

Doufám, že letos pohár konečně vyhraju, přeje si Lukáš Masopust

Počtvrté za posledních pět sezon si záložník Lukáš Masopust zahraje finále domácího poháru. Po třech neúspěšných pokusech v dresu Jablonce by rád na trofej konečně dosáhl se Slavií.

May 9, 2014

Souček expertem na Spartu. Sešívané poslal dvěma trefami do finále poháru!

Proti rivalům z Letné se mu zkrátka daří. Minimálně po střelecké stránce. Tomáš Souček se gólově prosadil v obou ligových derby se Spartou v letošní sezoně, další dva zásahy si pak schoval na pohárové semifinále. V něm se reprezentační záložník postaral při výhře 3:0 o první dvě branky sešívaných a měl lví podíl na hladkém postupu do finále MOL Cupu.

May 9, 2014

Drchal pohárovým hrdinou: Do poslední chvíle jsem věřil, že šance přijde

Devatenáctiletý útočník Václav Drchal sehrál klíčovou roli při postupu pražské Sparty do semifinále domácího poháru. Thrillerový zápas v Teplicích poslal vyrovnávací trefou na 2:2 v závěru prodloužení do penaltového rosztřelu, ve kterém se zařadil mezi úspěšné střelce. Letenští i díky němu rozstřel ovládli 4:2 a prošli mezi čtyři nejlepší týmy MOL Cupu.

May 9, 2014

Adam Hložek se v poháru dočkal prvního gólu za „áčko“ Sparty. Na trenéra udělal dojem

Šestnáctiletý Adam Hložek má za sebou vydařenou soutěžní premiéru v dresu prvního týmu pražské Sparty. Talentovaný útočník naskočil v závěru do duelu 3. kola MOL Cupu na půdě divizní Polné a po pár minutách na hřišti pečetil čtvrtým gólem výhru favorita 4:1.

May 9, 2014

Šutér Tecl vystřílel Slavii po 16 letech triumf v poháru: Je to nádherný pocit

Nejprve dovedl Slavii k výhře v ligovém šlágru nad Plzní, gólově se Stanislav Tecl prosadil i ve finále MOL Cupu proti Jablonci. A to hned dvakrát. Právě trefy sedmadvacetiletého útočníka rozhodly o tom, že celek z Edenu získal domácí pohár po dlouhých 16 letech. Slavia vyhrála 3:1.

May 9, 2014

Lukáš Masopust poslal Jablonec do finále MOL Cupu!

Druhý semifinálový duel domácího poháru mezi Zlínem a Jabloncem rozhodl jediný gól. O něj se v prvním poločase postaral hostující Lukáš Masopust, který tak zajistil svému týmu postup do finále. V něm se Jablonec utká s pražskou Slavií.

May 9, 2014

Baroš po skalpu Valašského Meziříčí: Naposledy jsem tu hrál snad v žácích

Ostravský klub nezaváhal v dohrávce 3. předkola domácího poháru MOL Cupu na půdě třetiligového Valašského Meziříčí a soupeře porazil vysoko 6:0. Baník rozhodl o hladkém vítězství čtyřmi góly již v prvním poločase a po změně stran přidal ještě dvě branky. Právě po změně stran se trefil i útočník Milan Baroš.