NEWS

May 9, 2014

Mladíci v reprezentaci: Gól pro Toulu, Gabrielové nastoupili bok po boku

V předchozích dnech měly kromě áčka a jednadvacítky na programu své poslední zápasy v letošním roce i výběry do 16 let až po dvacítku. V akci se jako tradičně ukázalo několik hráčů spadajících pod křídla agentury ISM. Podívejte se, jak se jim v dresu se lvíčkem na prsou dařilo.

May 9, 2014

Reprezentanti v kvalifikaci: Schick nejlepším střelcem, Souček nechyběl ani minutu

Patrik Schick, Tomáš Souček, Lukáš Masopust a Jan Kopic. To jsou jména hráčů ze stáje agentury ISM, kteří pomohli národnímu týmu k sedmému postupu na mistrovství Evropy v řadě. Jak si v bojích o EURO 2020 vedli?

May 9, 2014

Krejčí s Hložkem se postarali o čtyři góly české jednadvacítky

Mladí sparťané Ladislav Krejčí s Adamem Hložkem mají za sebou zatím nejvydařenější vystoupení v dresu reprezentační jednadvacítky. Oba se trefili v dalším duelu evropské kvalifikace proti San Marinu hned dvakrát a výrazně tak přispěli k přesvědčivé výhře lvíčat 6:0.

May 9, 2014

Přehled nominací: V devatenáctce se potkají Adam a Šimon Gabrielovi

Kromě reprezentačního A-týmu a jednadvacítky se v nadcházející dnech letos naposledy sejdou i mládežnické výběry od 16 do 20 let. Na srazy se jako vždy vydá i řada talentovaných mladíků, které zastupuje agentura ISM. Třeba na srazu devatenáctky se poprvé potkají dvojčata a synové bývalého reprezentanta Petra Gabriela - Adam a Šimon, kteří v letošní sezoně sbírají zkušenosti s dospělým fotbalem v třetiligových rezervách Sparty, resp. plzeňské Viktorie. Podívejte se na kompletní přehled.

May 9, 2014

Na závěr kvalifikace se Součkem a Masopustem, Schick jen mezi náhradníky

Reprezentační kouč Jaroslav Šilhavý počítá pro závěr kvalifikace o postup na mistrovství Evropy i s dvojicí slávistických opor Tomášem Součkem a Lukášem Masopustem.

May 9, 2014

Do jednadvacítky se po zranění vrací Ladislav Krejčí

Hned čtveřice hráčů ze stáje agentury ISM zamíří na nejbližší sraz reprezentační jednadvacítky, kterou již brzy čekají další dva duely evropské kvalifikace se San Marinem (14. října) a v Chorvatsku (18. října).

May 9, 2014

Kdo se podílel na postupu devatenáctky do elitní fáze kvalifikace?

Po reprezentačním výběru do 17 let si s nástrahami základní fáze kvalifikace o postup na evropský šampionát poradila také devatenáctka. Na postupu do elitní fáze se podílelo hned pět hráčů, které zastupuje agentura ISM.

May 9, 2014

Adam Hložek zajistil jednadvacítce alespoň remízu

Sedmnáctiletý talent patřil v prvním ze říjnových duelů reprezentace do 21 let v kvalifikaci o postup na Euro proti Řecku k ústředním postavám. V prvním poločase své šance ještě nevyužil, tu po změně stran už ano. Čtvrt hodiny před koncem srovnal na konečných 1:1.

May 9, 2014

Repre U19: V nominaci na kvalifikaci nechybí Gabriel, Karabec či Vlček

Pomalu se to blíží. V termínu od 9. do 15.října odehraje česká reprezentace do 19 let základní fázi kvalifikace o postup na evropský šampionát. Trenér Luboš Kozel nominoval na trojici utkání na domácí půdě celkem šest talentovaných mladíků z rodiny ISM.

May 9, 2014

Sedmnáctka prošla i díky gólu Uriči do elitní fáze kvalifikace

Hned čtyři nadějní mladíci ze stáje agentury ISM se podepsali pod postup reprezentačního výběru do 17 let do elitní fáze kvalifikace o postup na mistrovství Evropy.