NEWS

May 9, 2014

Reprezentace: Schick a Souček přidali další góly, mladík Kepl zaznamenal hattrick

Poslední dny patřily reprezentačním výběrům. Kromě A-týmu, který vstoupil do Ligy národů, měly na programu důležité zápasy i jednadvacítka a také týmu do devatenácti let. Dres s lvíčkem na prsou obléklo několik hráčů, které zastupuje agentura ISM. Jak se jim dařilo?

May 9, 2014

Třetí gól v reprezentaci. Patrik Schick se blýskl parádní trefou v Lize národů

Česká reprezentace držela v úvodním zápase Ligy národů proti Ukrajině (1:2) díky rychlému gólu Patrika Schicka dlouho naději alespoň na remízu. Útočník římského AS skóroval už ve čtvrté minutě po povedené individuální akci.

May 9, 2014

Předběžnou nominaci jsem nečekal, byl jsem o to víc motivovaný, přiznal Ondřej Petrák

Ondřej Petrák poprvé poznává, jaké to je být součástí reprezentačního A-týmu. Před odjezdem do Uherského Hradiště, kde národní tým vstoupí do Ligy národů zápasem s Ukrajinou, nechyběla opora bundesligového Norimberku na srazu v Praze.

May 9, 2014

Patrik Schick si přijel z Říma spravit chuť: Na Ligu národů jsem se těšil, bude o co hrát

V nominaci reprezentace na úvodní duel Ligy národů s Ukrajinou a následnou přípravu v Rusku nechybí ani Patrik Schick. Z Říma dorazil lehce zklamaný z toho, že nedokázal v úvodu italské Serie A navázat na střelecky vydařenou přípravu.

May 9, 2014

Přehled: Kteří hráči ze stáje ISM byli nominováni do reprezentačních výběrů?

Hráči spadající pod křídla agentury ISM se pravidelně objevují v nominacích reprezentačních týmů. Několik jich na srazy zamíří také v následujících dnech. Kromě A-týmu, který čeká úvodní duel Ligy národů proti Ukrajině a příprava v Rusku, čekají zápasy i jednadvacítku a další mládežnické výběry.

May 9, 2014

Ondřej Petrák byl poprvé nominován do reprezentačního „áčka“

Jméno záložníka bundesligového Norimberku se objevilo v nominaci kouče Karla Jarolíma pro utkání Ligy národů proti Ukrajině a přípravný duel v Rusku.

May 9, 2014

Adam Hložek se ukázal v dresu sedmnáctky. Byl vyhlášen nejlepším hráčem Telki Cupu

Reprezentační výběr do 17 let obsadil na mezinárodním turnaji Telki Cup v Maďarsku skvělé druhé místo. Úspěchu týmu kouče Václava Kotala ještě podtrhl debutant Adam Hložek, který si odvezl cenu pro nejlepšího hráče turnaje.

May 9, 2014

Matěj Pulkrab si přenesl střeleckou formu i do jednadvacítky a už se těší na přípravu se Spartou

Talentovaný útočník dál pálí ostrými. Poté, co v jarní části sezony nastřílel devět ligových gólů v dresu libereckého Slovanu, se dokázal prosadit i za reprezentační výběr do 21 let. V přípravném duelu s domácími Rakušany nasměroval Lvíčata první trefou k výhře 3:0.

May 9, 2014

Nominace reprezentace: Do Rakouska pojedou i Souček, Kopic a Schick

Záložníci Tomáš Souček s Janem Kopicem a útočník Patrik Schick nechybí v nominaci reprezentace na červnový přípravný kemp v Rakousku.

May 9, 2014

SOUHRN: Jak se dařilo mladíkům v reprezentačních výběrech?

Poslední dny byly doslova nabité zápasy mládežnických reprezentací od výběru do 17 let až po jednadvacítku. V akci se ukázalo hned několik hráčů spadajících pod křídla agentury ISM. Podívejte se, jak se jim v dresu se lvíčkem na prsou dařilo.