NEWS

May 9, 2014

Nominace U19: Na EURO jede Zima, Macháček, Slaměna, Kepl i Píchal

Trenér reprezentační devatenáctky Jan Suchopárek oznámil finální nominaci na blížící se evropský šampionát. Do Arménie zamíří s týmem i pětice mladíků, které zastupuje agentura ISM.

May 9, 2014

Pět mladíků ze stáje ISM v předběžné nominaci devatenáctky

Kouč reprezentačního výběru do 19 let Jan Suchopárek zveřejnil seznam hráčů, s nimiž počítá pro soustředění před blížícím se evropským šampionátem v Arménii. Místo v závěrečné nominaci si bude chtít upevnit stoper David Zima, záložníci David Macháček s Patrikem Slaměnou a duo forvardů Tomáš Kepl s Davidem Píchalem.

May 9, 2014

Vydařený reprezentační sraz pro Patrika Schicka: Tři góly a zlepšená nálada

Velmi vydařený reprezentační sraz má za sebou Patrik Schick. Po dvougólovém představení, kterým zařídil národnímu týmu výhru 2:1 nad Bulharskem, se útočník AS Řím dokázal prosadit také v další důležité bitvě evropské kvalifikace proti Černé Hoře. Po jeho akci padl druhý gól a z pokutového kopu následně pečetil triumf českého týmu 3:0.

May 9, 2014

Hložek chválen koučem lvíčat, Ševčík oslavil první trefu za osmnáctku

Šestnáctiletý Adam Hložek odehrál na přípravném kempu v Rakousku připsal první dva zápasy v dresu reprezentace do 21 let a rozhodně nezklamal. To samé platí i o stejně starém Michalu Ševčíkovi. Tomu se při druhém startu za osmnáctku podařilo dokonce skórovat.

May 9, 2014

Další dva reprezentační góly. Střelec Schick zařídil důležitou výhru v kvalifikaci!

Na reprezentační sraz dorazil s touhou zlepšit si náladu po nepříliš vydařené sezoně v AS Řím. Patriku Schickovi se to splnilo hned v prvním ze dvou kvalifikačních utkání o postup na EURO 2020. Dvěma góly režíroval důležitou výhru 2:1 nad Bulharskem a přisoudil českému týmu první body do tabulky kvalifikační skupiny.

May 9, 2014

Kouč jednadvacítky povolal na přípravný kemp i Adama Hložka

V nominaci reprezentace do jednadvaceti let se poprvé objevil šestnáctiletý benjamínek Adam Hložek, který vyrazí s týmem na přípravný kemp do Rakouska. Premiérovou pozvánku dostal také brankář Hugo Jan Bačkovský a na seznamu hráčů nechybí ani útočník Martin Graiciar.

May 9, 2014

Kvartet Kopic, Souček, Masopust a Schick v nominaci reprezentace

Reprezentační kouč Jaroslav Šilhavý odtajnil nominaci na nadcházející dvojici domácích zápasů v kvalifikaci o postup na EURO 2020. Proti Bulharsku (7. června) a Černé Hoře (10. června) počítá i se záložníky Tomášem Součkem, Lukášem Masopustem, Janem Kopicem a útočníkem Patrikem Schickem.

May 9, 2014

VIDEO: Tomáš Souček vybral svoji nejlepší světovou jedenáctku

Podívejte se, jaké hvězdy zařadil záložník Slavie a české reprezentace Tomáš Souček do své ideální světové jedenáctky.

May 9, 2014

Mistrovství Evropy do 17 let: Jak se dařilo Adamům Ritterovi s Toulou?

Na evropském šampionátu hráčů do sedmnácti let v Irsku reprezentovali český výběr i záložník Adam Ritter z Jihlavy a slávistický útočník Adam Toula. Podívejte se, kolik toho na turnaji, kde se svými spoluhráči došli do čtvrtfinále, odehráli.

May 9, 2014

Ritter s Toulou v nominaci sedmnáctky na mistrovství Evropy

Trenér reprezentace do sedmnácti let Václav Kotal odtajnil konečnou nominaci na blížící se evropský šampionát. Do Irska s týmem pojedu i záložník Adam Ritter a útočník Adam Toula.