NEWS

zpět na všechny zprávy

Jan Kopic představil nový dres mistrů z Plzně, Matěj Pulkrab zase ten sparťanský

Blížící se start sezony znamená pro ligové kluby jasný signál odhalit fanouškům nové dresy, v nichž budou chtít dosáhnout co nejlepších výsledků. V Plzni si pro představení a prezentaci vybrali i záložníka Jana Kopice, ve Spartě pak útočníka Matěje Pulkraba.

Elegance – tradice – funkčnost. Takto představili Viktoriáni zbrusu novou hlavní sadu dresů pro nadcházející sezonu 2018/2019. Do utkání ve FORTUNA:LIZE i v prestižní Lize mistrů budou svěřenci kouče Pavla Vrby nastupovat v dresech vyvedených ve stylu polo trička, nejvýraznější novinkou je modrý límečkem s knoflíky.

„Dres s límečkem se mi líbí, je to prvek, který jsme dlouho neměli a působí opravdu zajímavě,“ těší nejlepšího hráče loňského ligového ročníku Jana Kopice. Sedmadvacetiletý reprezentační křídelník se stal jedním ze tří hráčů úspěšného týmu, kteří dres oficiálně prezentují.

 

Sparta má také nový dres, ale jen pro venkovní zápasy. Odkazují na nezapomenutelné období Železné Sparty a připomíná, že slavný pražský klub letos v listopadu oslaví již 125 let od svého založení.

Čistě bílý dres s jemnými šedými detaily, motivem číslovky 125 a klubovým logem vyvedeným pouze v obrysech si jako první vyzkoušela čtveřice hráčů. Mezi nimi nechyběl útočník Matěj Pulkrab, autor deseti gólů v minulém ligovém ročníku.

Zdroj foto: fcviktoria.cz, sparta.cz