NEWS

zpět na všechny zprávy

VIDEO: Druhá ligová trefa v sezoně Matěji Pulkrabovi pořádně zhořkla

Dlouho to vypadalo, že druhý gól Matěje Pulkraba v letošním ligovém ročníku bude pro Spartu na hřišti Slovácka vítězným. Letenští ovšem nezvládli závěr zápasu a po porážce 1:2 odjeli s prázdnou. Jednadvacetiletého forvarda to pochopitelně velmi mrzelo.

Spaťanský odchovanec dostal od trenéra Zdeňka Ščasného pošesté za sebou šanci v základní sestavě a za důvěru se odvděčil ideálním způsobem po hodině hry, kdy si naběhl na přihrávku od Čiviče a zblízka uklidil míč do odkryté branky Slovácka.

Pro důrazného útočníka, který Spartě v úvodu sezony dlouho chyběl kvůli zranění, šlo o druhou ligovou branku v této sezoně. Když v 79. minutě opouštěl hřiště, hosté stále drželi hubené vedení. Závěr zápasu ale favorit vinnou druhého vyloučení a druhé neproměněné penaltě v sedmé minutě natavení nezvládl a zůstal bez bodového zisku.

„Deset minut před koncem takhle těžkého utkání vedeme 1:0 a je neuvěřitelný, že si necháme dát dvě červené karty a dva takové góly. Výhra venku by nám strašně pomohla, je to pro mě nepochopitelný. Je to naprostý zkrat,“ nehledal po utkání výmluvy jediný sparťanský střelec.

„Potřebovali jsme vyhrát, i když se nám herně nedařilo, byla by to výhra venku. Je to zarážející, že si to takhle pokazíme. Pořád dokola si říkáme, že tohle se nemůžeme stávat, jenže pokaždé se to znova stane. Jednou něco, podruhé něco jiného. Nikdy to není tak, jak by mělo. Je to hrozný a už nevím, co k tomu říct. Pořád to nějak komentujeme, ale nic se neděje. Nebo děje, ale jednou, pak zase nic. Nic pořádného se neděje,“ dodal Pulkrab.

(zdroj foto: sparta.cz)

-> PROFIL MATĚJE PULKRABA