NEWS

zpět na všechny zprávy

Útočník Tomáš Kepl bude hostovat v druholigových Pardubicích

Devatenáctiletý forvard Tomáš Kepl opouští třetiligovou rezervu plzeňské Viktorie a míří na zkušenou o patro výš do druhé nejvyšší soutěže. Mládežnický reprezentant stráví ve východočeském celku celou letošní sezonu. 

Talentovaný forvard se v minulé sezoně těšil výtečné střelecké formě, když v Juniorské lize nasázel ve 22 odehraných zápasech 12 gólů, dalších pět branek si připsal v lize staršího dorostu a třikrát se mu povedlo skórovat v dresu devatenáctky i v prestižní UEFA Youth League. Letošní sezonu zahájil stejně jako další opory dorostu včetně Šimona Gabriela a Karla Žiláka zahájil v nově založeném třetiligovém B-týmu pod vedením kouče Pavla Horvátha.

Kepl zasáhl i do obou úvodních duelů ČFL – v Rakovníku (3:0) šel na hřiště v 55. minutě, doma proti příbramské rezervě (1:0) naskočil v základní sestavě a odehrál 75 minut.

Další start za plzeňské béčko už v této sezoně účastník letošního mistrovství Evropy hráčů do 19 let nepřidá, zbytek sezony totiž stráví na hostování v druholigových Pardubicích, kde se potká i s dalšími kmenovými hráči plzeňské Viktorie. Mezi ně patří i záložník Michal Hlavatý.

(zdroj foto: fcviktoria.cz)