NEWS

zpět na všechny zprávy

VIDEO: Lukáš Masopust zamířil v závěru přípravy dvakrát do černého

Slávistický záložník se dostal krátce před startem druhé poloviny sezony do slušné střelecké formy. Po trefě v duelu s Vålerengou Oslo (3:1) se postaral o jednu trefu českého mistra také v závěrečném herním testu zimní přípravy proti švédskému Hammarby (4:2).

V souboji s celkem z norského hlavního města v rámci Atlantic Cupu otevřel šestadvacetiletý reprezentant skóre. Běžela 8. minuta, kdy se odhodlal ke střele, která díky teči skončila za zády soupeřova brankáře. „Jsem rád, v přípravě jsem se trefil po dlouhé době. Gól vždy trochu zvedne sebevědomí,“ uvedl střelec v rozhovoru pro klubový web. V utkání odehrál 72 minut.

Gól Lukáše Masopusta v čase 0:24:

Také do závěrečného herního testu zimní přípravy proti Hammarby naskočil Masopust jako člen zahajovací jedenáctky sešívaných a gólově se dokázal prosadit ještě o minutu dřív než v klání s Vålerengou. Už v 7. minutě mu na hranici šestnáctky připravil míč útočník Stanislav Tecl a jihlavský odchovanec střelou bez přípravy zvyšoval už na 2:0 pro českého ligového lídra. Trenér Trpišovský jednoho ze svých osvědčených hráčů stáhl ze hřiště v 82. minutě.

Gól Lukáše Masopusta v čase 0:19:

(zdroj foto: slavia.cz)

-> PROFIL LUKÁŠE MASOPUSTA