NEWS

zpět na všechny zprávy

Souček: Věřím, že si formu z přípravy přenesu i do začátku sezóny

Pětadvacetiletý záložník Tomáš Souček se v létě trvale přesunul do Londýna, kde strávil jaro v rámci hostování. Někdejší opora pražské Slavie se upsala West Hamu až do roku 2024 a účastník Premier League si od jeho přítomnosti mnohé slibuje. Český reprezentant ostatně svou formu z jara demonstruje také v přípravě, kdy se mu daří střílet góly.

West Ham naposledy před reprezentační přestávkou porazil druholigový Brentford 2:1 a právě Souček obstaral rozhodující trefu. „Cítím se velmi dobře. Poslední zápas byl pro mé tělo pořádně náročný, jelikož jsme se tvrdě připravovali, ale bylo to podle mě třeba. Měl jsem více času na zotavení a odpočinek. Snad se to na hřišti projeví,“ prohlásil český legionář, který v letní přípravě zaznamenal dvě branky.

„Musím ve skórování pokračovat i během sezóny. Doufejme, že budu dál střílet góly a přenesu si formu do začátku sezóny. Už od začátku přípravného období se těším, až se Premier League zase rozběhne. Jsem s kluky pohromadě už dlouho a na hřišti se cítím opravdu dobře. Těším se na první utkání nové sezóny a těším se i za naše fanoušky, protože vím, že nás podporují,“ dodal Souček.

-> PROFIL TOMÁŠE SOUČKA