Jan Hanuš

FK Jablonec

Klubové statistiky

Období Klub Zápasy Góly
2018 - dosud FK Jablonec    
2012 - 2017 FC Vysočina Jihlava 103 0
2012 FC Graffin Vlašim (host.) 12 0
2011 SK Slavia Praha 3 0
2010 FC Hradec Králové (host.) 5 0
2010 FC Hlučín (host.) 7 0
2009 SK Slavia Praha 4 0
Evropské poháry   Zápasy Góly
Liga mistrů SK Slavia Praha 2 0
Evropská liga SK Slavia Praha 1 0

Reprezentační statistiky

Období Česká republika Zápasy Góly
2010 - 2011 U-21 3 0

Aktualizováno 15.1.2018

POST

brankář

NAROZEN

28.04.1988

PREFEROVANÁ NOHA

Pravá

VÝŠKA / VÁHA

188cm / 85kg

AKTUÁLNĚ

 • 07.01.2019

  Trenérovi Jablonce se ukázalo všech pět hráčů ze 'stáje' ISM


  Read more

  Čtvrtý tým FORTUNA:LIGY má za sebou první ze série přípravných utkání. V rámci zimní Tipsport ligy uhrál na úvod bezbrankovou remízu s druholigovými Pardubicemi. Na hřiště se dostali všichni naši hráči z jablonecké soupisky, kteří na severu Čech zahájili přípravu na jarní část.

 • 02.02.2018

  VIDEO: Podívejte se, jak Hanuš maká se svými parťáky na tréninku brankářů


  Read more

  S jabloneckým týmem se v závěrečné fázi zimní přípravy na soustředění v Portugalsku připravuje i gólman Jan Hanuš. Posila z Jihlavy se svými dvěma brankářskými parťáky rozhodně nezahálí.

 • 09.01.2018

  Hanuš: Na souboj s Jihlavou se těším, ale soustředím se spíše na sebe


  Read more

  Vzpomínky z hlavy nevymažete, o to víc, když jsou dobré. Devětadvacetiletý brankář Jan Hanuš se už pomalu zabydlel na severu Čech, kam přišel z Jihlavy. Nová akvizice Jablonce se postaví svému bývalému chlebodárci v sobotu v rámci Tipsport ligy. Je zřejmé, že tato konfrontace bude mít pro tohoto strážce třech tyčí specifický náboj.

 • 08.01.2018

  Jablonec začal přípravu výhrou. Pomohli mu k ní Tecl a Hanuš


  Read more

  Severočeský Jablonec pod taktovkou nového kouče Petra Rady začal zimní přípravu úspěšně výhrou 4:1 proti Velkým Hamrům. Proti účastníkovi krajského přeboru odchytal celý zápas brankář Jan Hanuš, který přišel z Jihlavy a míč lovil ze své sítě jen jednou, když ho ve 40. minutě překonal Šedý.

 • 28.12.2017

  Udělám maximum, abych Jablonci pomohl, říká gólman Hanuš


  Read more

  Po pěti a půl letech se rozhodl pro změnu. Opustil Jihlavu a zamířil směr severní Čechy. Brankář Jan Hanuš bude v jarní části sezony hájit branku Jablonce. Angažmá v tomto klubu bere jako novou výzvu a zároveň nový impulz v kariéře.

 • 07.12.2017

  Hanuš po pěti letech mění adresu. Jihlavský dres mění za klubové barvy Jablonce


  Read more

  Letošní rok je pro devětadvacetiletého brankáře Jana Hanuše jako houpačce. Klíčová tvář Jihlavy se na jaře výraznou měrou podílela na záchranářské misi. Úspěšně. V létě se však zkušený strážce třech tyčí zranil a v úvodu nové sezóně Ježkům chyběl. Postrádat ho budou i po podzimu, který přezimují na poslední příčce HET ligy.

 • 11.11.2017

  Brankářské povinnosti zvládá Hanuš dobře. Jak mu jde ale nová role otce?


  Read more

   Na rok 2017 jihlavský brankář Jan Hanuš rozhodně nezapomene. Není to jen vinou vleklého zranění lýtka v úvodu sezóny, ale především pak pro rozšíření své rodiny. Depresivní období v závěru léta při absenci na hrací ploše si mohl kompenzovat narozením potomka.

 • 10.11.2017

  Doktory jsem neposlechl a návrat uspěchal, přiznal Hanuš o dvouměsíční pauze


  Read more

  Jihlava bojuje během podzimu o každý bod. Herně na hřišti hraje téměř s každým vyrovnanou partii, ale výsledkově se trápí. Záchranářská mise by mohla být úspěšná i díky faktoru, který hájí na Vysočině tři tyče. Devětadvacetiletý brankář Jan Hanuš je po zraněních zpět a nabírá formu.

 • 07.11.2017

  Stále musíme myslet pozitivně, burcuje Hanuš své spoluhráče v záchranářské misi


  Read more

  Jihlava v posledním ligovém kole překvapivě uspěla před vlastním publikem s Libercem a po zásluze vyhrála 3:1. Velkou měrou se na tom podílel i devětadvacetiletý brankář Jan Hanuš, který si také výkony v předchozích zápasech řekl o první místo v anketě hráče Jihlavy měsíce října. Polepšil si tak o dvě místa oproti vyhlášení za měsíc září. Přitom ještě na začátku sezóny laboroval se zraněním a jeho návrat byl hodně otevřený.

 • 23.08.2017

  Hanuš tužebně vyhlíží svůj návrat: Je to už trochu na palici


  Read more

  Devětadvacetiletý rodák z Chlumce nad Cidlinou patřil před lety k největším talentům české brankářské školy. Bývalý mládežnický reprezentant, kterého vychovala pro profesionální fotbal pražská Slavia, působí od roku 2013 v Jihlavě a dlouhou dobu byl jednou z klíčových tváří tohoto celku z Vysočiny. Poslední týdny se však trápí se zraněním.