AKTUÁLNĚ

May 9, 2014

Kapitán Daniel Krch prodloužil s Bohemians smlouvu o další dva roky

Šestadvacetiletý obránce Daniel Krch se rozhodl spojit i další budoucnost s vršovickými klokany. S vedením Bohemians 1905 se domluvil na prodloužení kontraktu o další dva roky. Ten stávající by vypršel v červnu 2019.

May 9, 2014

Václav Drchal se po půlroční pauze vrátil na hřiště. V přípravě odehrál 30 minut

Konečně se dočkal. Talentovaný sparťanský forvard Václav Drchal naskočil do prvního zápasu od květnového vážného zranění kolene. Odehrál závěrečnou půlhodinku přípravného duelu s Benešovem.

May 9, 2014

Dva zápasy, dvě asistence. Adam Hloušek si v Polsku vylepšil statistiky

Stabilní výkony v dresu Legie Varšava podpořil český obránce Adam Hloušek zápisem do statistik. V posledních dvou duelech polské Ekstraklasy si připsal po jedné gólové přihrávce.

May 9, 2014

Čekání na gól v sezoně Serie A skončilo. Schick se trefil proti svému bývalému týmu

Reprezentační útočník Patrik Schick se dočkal premiérové branky v letošní sezoně italské Serie A. V utkání 12. kola se postaral o druhou trefu římského AS při výhře 4:1 nad Sampdorií Janov, kde předtím působil.

May 9, 2014

Adam Hložek je nejmladším sparťanem, který nastoupil v lize!

Talentovaný útočník Adam Hložek má za sebou další významný krok ve své nadějné kariéře. V pouhých šestnácti letech si odbyl v dresu pražské Sparty debut v nejvyšší soutěži a stal se nejmladším hráčem, který kdy za letenský celek naskočil do ligového zápasu.

May 9, 2014

Zraněný Václav Kadlec: Věřím, že dokážu, že mám ještě hodně před sebou

Místo očekávaného návratu na hřiště další operace. Sparťanský útočník Václav Kadlec si po absolvování lehčího zákroku v oblasti kolene do konce roku určitě nezahraje. Rozhodně ale nerezignoval, což dokázal vzkazem prostřednictvím sociální sítě.

May 9, 2014

Patrik Schick, Jan Kopic a Tomáš Souček v nominaci reprezentace

Trenér národního týmu Jaroslav Šilhavý počítá pro listopadovou přípravu v Polsku a následný duel Ligy národů se Slovenskem i se záložníky Tomášem Součkem a Janem Kopicem a útočníkem Patrikem Schickem. Jejich jména se objevila v devatenáctičlenné nominaci.

May 9, 2014

Stanislav Tecl další góly jen tak nepřidá. Sezona pro něj nejspíš skončila

Osmadvacetiletý reprezentační forvard absolvovat plastiku předního zkříženého vazu v koleni a za probíhající sezonou bude muset s největší pravděpodobností udělat tečku.

May 9, 2014

Dát gól na Spartě a zachránit remízu? Úžasné, těší hrdinu Slavie Tomáše Součka

Jeden z nejdůležitějších gólů v kariéře. Právě tak popsal záložník Tomáš Souček trefu, kterou v 290. derby pražských rivalů zajistili Slavii na Letné proti domácí Spartě bod. Dvacet minut před koncem srovnal přesnou hlavičkou na konečných 2:2.

May 9, 2014

Ondřej Petrák se vrátil do sestavy Norimberku. Naběhal toho nejvíc ze všech

Český záložník Ondřej Petrák se po dvouzápasové odmlce zaviněné zraněním stehna znovu objevil v základní jedenáctce Norimberku. V Augsburgu odehrál 90 minut a bundesligovému nováčkovi pomohl k zisku bodu po remíze 2:2.