AKTUÁLNĚ

May 9, 2014

Vítěznou tečku Lvíčat za kvalifikací obstaral útočník Matěj Pulkrab

Fotbalová reprezentace do 21 let si na závěr neúspěšné kvalifikace o postup na mistrovství Evropy alespoň částečně spravila chuť ziskem tří bodů. Po rychlém gólu sparťanského forvarda Matěje Pulkraba porazila v Chomutově výběr Moldavska 1:0.

May 9, 2014

Útočník římského AS Patrik Schick se dokázal gólově prosadit i ve druhém utkání Ligy národů. Na Slovensku si připsal už čtvrtý a zatím jednoznačně nejcennější zásah. Jako střídající hráč rozhodl po pár minutách na hřišti o výhře českého týmu ve federálním derby 2:1.

May 9, 2014

Václav Drchal: Dělám všechno, abych byl co nejdřív zpátky. Vypadá to dobře

V první polovině letošního roku nabrala jeho kariéra doslova raketový vzestup. Z dorostu se přesunul rovnou do prvního týmu Sparty a na jaře si připsal i první ligové starty. Začátkem května ovšem Václava Drchala v rozletu přibrzdilo vážné zranění. Dlouhou pauza bez fotbalu ale překlenul a nyní už vyhlíží devatenáctiletý střelec svůj návrat na hřiště.

May 9, 2014

Adam Karabec vstřelil svůj první gól za reprezentační šestnáctku

Česká reprezentace do 16 let má za sebou první ze dvou říjnových přípravných utkání. Výběr kouče Radka Bejbla v něm remizoval v Nivnici se stejně starými Slováky 1:1, o jediný český gól se postaral sparťan Adam Karabec.

May 9, 2014

Sparťanští útočníci Kadlec a Drchal pracují po zranění na návratu na hřiště

Dvojice sparťanských útočníků Václavové Kadlec s Drchalem poctivě dohánějí tréninkové manko, které nabrali kvůli vleklým zraněním ještě z minulé sezony a následné rekonvalescenci.

May 9, 2014

První gól připravil, druhý sám vstřelil. Další vydařený zápas Lukáše Masopusta

V Teplicích rozhodl Lukáš Masopust o třech bodech pro Jablonec vítězným gólem, v Evropské lize proti Dynamu Kyjev připravil vyrovnávací trefu a do statistik se zapsal také v duelu 11. kola FORTUNA:LIGY proti Slovácku. Při výhře 2:0 měl prsty v obou gólech – první připravil a druhý vstřelil sám.

May 9, 2014

Pocta pro Tomáše Součka: Slavii vedl v Evropské lize jako kapitán

Reprezentačnímu záložníkovi Tomáši Součkovi se dostalo velké pocty. Slávistickou jedenáctku přivedl na hrací plochu arény v Petrohradě k utkání Evropské ligy proti domácímu Zenitu v samém čele a s kapitánskou páskou na ruce.

May 9, 2014

Schick se Součkem nechybí v nominaci reprezentace na další duely Ligy národů

Jaroslav Šilhavý oznámil svoji první nominaci v roli reprezentačního trenéra. Po říjnové zápasy Ligy národů na Slovensku (13. října) a na Ukrajině (16. října) počítá i se slávistickým záložníkem Tomášem Součkem a útočníkem římského AS Patrikem Schickem.

May 9, 2014

Své přednosti ukázal i v Evropské lize. Masopust pomohl Jablonci k prvnímu bodu

Jablonečtí fotbalisté vybojovali historicky první bod v hlavní fázi druhé nejprestižnější evropské klubové soutěži – Evropské lize. K cenné remíze 2:2 s Dynamem Kyjev výrazně přispěl záložník Lukáš Masopust, který připravil vyrovnávací trefu.

May 9, 2014

Adam Hložek se v poháru dočkal prvního gólu za „áčko“ Sparty. Na trenéra udělal dojem

Šestnáctiletý Adam Hložek má za sebou vydařenou soutěžní premiéru v dresu prvního týmu pražské Sparty. Talentovaný útočník naskočil v závěru do duelu 3. kola MOL Cupu na půdě divizní Polné a po pár minutách na hřišti pečetil čtvrtým gólem výhru favorita 4:1.