AKTUÁLNĚ

May 9, 2014

OBRAZEM: Ligová premiéra Martina Graiciara v dresu Sparty

Dvacetiletý ofenzivní univerzál si odbyl premiéru v dresu pražské Sparty hned v úvodním kole nového ligového ročníku. Člen reprezentační jednadvacítky, který na Letné hostuje z Fiorentiny, naskočil na závěrečnou čtvrthodinku do domácího duelu se Slováckem. Radost z debutu mu ale kalila porážka 0:2.

May 9, 2014

Skvělý start. Kopic dal vítězný gól, Kovařík pak výhru Viktorie završil

Plzeňská Viktoria vstoupila do nové sezony ligovou výhrou nad olomouckou Sigmou. Na obratu z 0:1 na 3:1 se výraznou měrou podíleli záložníci Jan Kopic s Janem Kovaříkem. První z nich zařídil vítězný gól, druhý pak v nastavení skóre zápasu pečetil. V obou případech šlo o povedené trefy.

May 9, 2014

Uzdravený Tecl vyhlíží novou sezonu: Takhle nažhavený jsem ještě nebyl

Přiznal, že se nikdy netěšil na start nové sezony tolik, jako letos. A není se co divit. Slávistický útočník Stanislav Tecl si loni v záři vážně poranil koleno a s výjimkou tří odehraných minut v závěrečném ligovém duelu nadstavby se Spartou nehrál soutěžní zápas dlouhých deset měsíců. Nyní je připraven úřadujícímu mistrovi znovu pomoct.

May 9, 2014

Ladislav Krejčí: Do Sparty jsem přišel s tím, že se chci prosadit

Talentovaný středopolař opustil během letní přestávky brněnskou Zbrojovku a zamířil do Sparty. Nejen o výzvě prosadit se v nabité konkurenci letenského kádru, ale i o svých kuriózních ligových začátcích mluvil v rozhovoru pro klubovou televizi.

May 9, 2014

Chci pomoct dostat Spartu tam, kam patří, říká ofenzivní posila Martin Graiciar

Dvacetiletý ofenzivní univerzál opustil italskou Fiorentinu a na startu nové sezony zamířil na roční hostování s následnou opcí do pražské Sparty.

May 9, 2014

Milan Baroš prodloužil smlouvu s Baníkem o další sezonu

Druhý nejlepší střelec v historii české reprezentace rozšíří svou už tak bohatou hráčskou kariéru o další rok. S vedením ostravského Baníku se kapitán týmu domluvil na prodloužení kontraktu do konce nadcházející sezony 2019/2020.

May 9, 2014

Nominace U19: Na EURO jede Zima, Macháček, Slaměna, Kepl i Píchal

Trenér reprezentační devatenáctky Jan Suchopárek oznámil finální nominaci na blížící se evropský šampionát. Do Arménie zamíří s týmem i pětice mladíků, které zastupuje agentura ISM.

May 9, 2014

Tomáš Souček zajistil Slavii dvěma góly zisk Superpoháru!

Reprezentační záložník se výraznou měrou podílel na tom, že sešívaní po triumfu v lize i v poháru získali ještě před startem nového ročníku další trofej. Dvěma trefami řídil vítězství Slavie 3:0 v bitvě o Česko-slovenský Superpohár nad slovenským pohárovým šampionem Trnavou.

May 9, 2014

Záložník Michal Hlavatý mění Sokolov za Pardubice

Jednadvacetiletý středopolař se po dvou sezonách strávených v Sokolově momentálně připravuje s jiným účastníkem druhé nejvyšší soutěže Pardubicemi, kde by měl následující sezonu strávit na hostování.

May 9, 2014

Věřím, že na sezonu budeme připraveni, hlásí Tomáš Souček

Reprezentační záložník si přenesl střeleckou formu z uplynulé sezony i do letního období. V testu na půdě Slovanu Bratislava zamířil v dresu sešívaných do černého hned dvakrát, i přes porážku 2:3 ale zatím hodnotí přípravu pozitivně. Věří, že Slavia bude na startu nového ročníku znovu silná.