AKTUÁLNĚ

May 9, 2014

Slávistický záložník se dostal krátce před startem druhé poloviny sezony do slušné střelecké formy. Po trefě v duelu s Vålerengou Oslo (3:1) se postaral o jednu trefu českého mistra také v závěrečném herním testu zimní přípravy proti švédskému Hammarby (4:2).

May 9, 2014

Matěj Pulkrab se ideálně naladil na jarní část ligy - skóroval v generálce

Bohemians 1905 si v generálce na jarní část FORTUNA:LIGY připsali cenný skalp. I díky gólu Matěje Pulkraba přehráli Mladou Boleslav 2:1 a zimní přípravu tak zakončili vítězně. Dvaadvacetiletý forvard, který stráví následující půlrok v Ďolíčku na hostování ze Sparty, srovnával v úvodu druhého poločasu na 1:1. V zápase nakonec odehrál 65 minut.

May 9, 2014

Při debutu slavil výhru. David Zima poprvé nastoupil za Slavii

První únorový den přicestoval za Slavií na kemp do Portugalska, o tři dny později už na sebe poprvé oblékl sešívaný dres. Devatenáctiletý stoper David Zima si zápasový debut ve svém novém týmu odbyl v testu s norskou Vålerengou v rámci Atlantic Cupu. Mládežnický reprezentant s číslem 6 na zádech odehrál celý druhý poločas, ve kterém ligový lídr dvěma trefami zlomil nerozhodný stav a zajistil si výhru 3:1.

May 9, 2014

Václav Drchal spojil i svou další budoucnost s působením ve Spartě

Talentovaný útočník, který momentálně usilovně pracuje na návratu po operaci kolene, se s vedením pražské Sparty domluvil na prodloužení smlouvy. Ta má nově platnost až do 30. června 2023.

May 9, 2014

Ve Slavii se popasuji s nejlepšími. To je největší výzva, říká David Zima

V lize zatím odehrál jen 156 minut, i tak se dočkal velkého přestupu. Devatenáctiletý stoper David Zima opouští olomouckou Sigmu a jeho kariéra bude pokračovat v pražské Slavii. Mládežnický reprezentant se k týmu úřadujícího českého mistra připojil na soustředění v Portugalsku.

May 9, 2014

Pátá bundesligová trefa pro Patrika Schicka

Jen pár minut na hřišti stačilo českému útočníkovi ve službách Lipska na to, aby si připsal svůj pátý gól v německé bundeslize. V duelu 20. kola s Mönchengladbachem (2:2) naskočil do druhého poločasu za stavu 0:2 a o chvíli později to právě on, kdo snížil na rozdíl jediné trefy.

May 9, 2014

Tomáš Souček má za sebou premiéru za West Ham: Jak se mu vydařila?

Reprezentační záložník se poprvé představil ve věhlasné Premier League. Po svém debutu v dresu svého nového zaměstnavatele West Hamu ale musí mít lehce smíšené pocity. Za svůj výkon v duelu s Brightonem sklízí chválu, dojem mu ale kazí výsledek. „Kladiváři“ neudrželi vedení 3:1 a nakonec brali po remíze 3:3 jen bod.

May 9, 2014

Dva přesné zásahy. Jan Kovařík řídil druhý triumf Viktorie ve Španělsku

Po nejtěsnější možné výhře nad japonským Shonanem Bellmare zvládli plzeňští viktoriáni na soustředění ve Španělsku i druhý herní test, když přehráli 3:0 CSKA Sofia. O první dvě branky Západočechů se postaral Jan Kovařík.

May 9, 2014

Milan Baroš opustil přípravný kemp Baníku, musí doléčit zranění

Osmatřicetiletý útočník po dohodě s vedením Baníku a realizačním týmem opustil týmový přípravný kemp na Maltě a vrátil se zpět do České republiky. Důvodem jsou přetrvávající problémy s achillovkou.

May 9, 2014

Tomáš Souček o přesunu do West Hamu: Chci si prožít svůj sen

Čtyřiadvacetiletý reprezentační záložník se po dlouhých čtrnácti letech loučí s pražskou Slavií, jeho další kroky povedou do anglické Premier League, kde bude oblékat dres West Hamu United. Do tradičního londýnského klubu míří na na půlročním hostování s povinnou opcí, jež se automaticky aktivuje v případě, že se jeho nový zaměstnavatel ve slavné soutěži zachrání.