AKTUÁLNĚ

May 9, 2014

Osmadvacetiletý útočník se gólově prosadil i v utkání 8. kola FORTUNA:LIGY na půdě Slovácka (3:1) a se třemi zásahy se dělí o pozici nejlepšího střelce celku z Edenu.

May 9, 2014

Patnáctiletý Adam Karabec se ve sparťanském dresu blýskl fotbalovou lahůdkou, kterou ocenili i fanoušci.

May 9, 2014

Petrákovi neuznali v bundeslize gól, i tak s Norimberkem vybojoval cenný bod

Ondřej Petrák byl blízko své premiérové trefě v německé bundeslize. Záložníkovi nováčka z Norimberku ale zhatil v zápase v Brémách (1:1) radost svým dodatečným verdiktem videorozhodčí.

May 9, 2014

Dorostenec Michal Ševčík podepsal ve Zbrojovce svou první smlouvu

Velký krok v nadějně rozvíjející se kariéře udělal šestnáctiletý záložník Michal Ševčík. Mládežnický reprezentant se domluvil s vedením brněnské Zbrojovky na své první hráčské smlouvě.

May 9, 2014

Reprezentace: Schick a Souček přidali další góly, mladík Kepl zaznamenal hattrick

Poslední dny patřily reprezentačním výběrům. Kromě A-týmu, který vstoupil do Ligy národů, měly na programu důležité zápasy i jednadvacítka a také týmu do devatenácti let. Dres s lvíčkem na prsou obléklo několik hráčů, které zastupuje agentura ISM. Jak se jim dařilo?

May 9, 2014

Třetí gól v reprezentaci. Patrik Schick se blýskl parádní trefou v Lize národů

Česká reprezentace držela v úvodním zápase Ligy národů proti Ukrajině (1:2) díky rychlému gólu Patrika Schicka dlouho naději alespoň na remízu. Útočník římského AS skóroval už ve čtvrté minutě po povedené individuální akci.

May 9, 2014

Mladík David Píchal se zabydlel v sestavě Prostějova: Jsem rád, že hraju, to je pro mě hlavní

Po sedmi odehraných druholigových kolech má na kontě sedm startů. Pokaždé navíc začal od první minuty. Ze sedmnáctiletého útočníka Davida Píchala se stal stálý člen sestavy nováčka z Prostějova, s nímž se v tabulce FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY vyhřívá až nečekaně vysoko.

May 9, 2014

Předběžnou nominaci jsem nečekal, byl jsem o to víc motivovaný, přiznal Ondřej Petrák

Ondřej Petrák poprvé poznává, jaké to je být součástí reprezentačního A-týmu. Před odjezdem do Uherského Hradiště, kde národní tým vstoupí do Ligy národů zápasem s Ukrajinou, nechyběla opora bundesligového Norimberku na srazu v Praze.

May 9, 2014

Patrik Schick si přijel z Říma spravit chuť: Na Ligu národů jsem se těšil, bude o co hrát

V nominaci reprezentace na úvodní duel Ligy národů s Ukrajinou a následnou přípravu v Rusku nechybí ani Patrik Schick. Z Říma dorazil lehce zklamaný z toho, že nedokázal v úvodu italské Serie A navázat na střelecky vydařenou přípravu.

May 9, 2014

Skvělý výkon okořenil dvěma góly. Tomáš Souček hlavní postavou ligového šlágru

Po třech minutách otevřel skóre, poté s klidem a elegancí zastavoval plzeňské útoky a v závěru podtrhl svůj vynikající výkon druhou trefou, kterou završil výhru Slavie 4:0. Hvězda záložníka Tomáše Součka zazářila v očekávaném taháku aspirantů na titul na absolutní maximum.