AKTUÁLNĚ

May 9, 2014

Schick na Spartu nezapomněl: Do Slavie bych nikdy nešel, i kdyby mi dávali strašně moc peněz

Čtyřiadvacetiletý reprezentační útočník Patrik Schick je jasným důkazem, že je možné si sny plnit, i když nejsou zrovna malé. Český legionář ještě jako teenager projevil touhu zahrát si jednou v italské nejvyšší soutěži, což se mu nakonec splnilo. Skrze Sampdorii Janov nakoukl do Serie A, později potom jako nejdražší posila Vlků do římského AS.

May 9, 2014

Kadlec zůstal optimistou: Asi bych se rouhal, kdybych si stěžoval, že nemám krásný a šťastný život

Jeho zdravotní patálie nebraly konce, přesto zůstal životním optimistou. Velký boj se sebou samotným vyhrál Václav Kadlec, který musel předčasně ve svých sedmadvaceti letech ukončit svou profesionální kariéru. Loučení bylo těžké, ale v hlavě již byl rozhodnut, že jiná cesta není. Se šestnácti starty v národním výběru a zajímavou minulostí, na kterou jen tak nezapomene.

May 9, 2014

Hložek je vděčný za každou příležitost: Zkušenosti za poslední rok v lize jsou asi nejlepší školou

Nestává se často, aby v sedmnácti letech byl hráč jednou z klíčových tváří týmu. Navíc v klubu, který patří k nejlepším v zemi. Adam Hložek vletěl do dospělého fotbalu jako vichřice, ale po pár zápasech rozhodně neutichl. Dřímá v něm obrovský talent, který na Letné pozvolna probouzí. Člen základní sestavy vnímá, že jeho kariéra nabírá na obrátkách, ale zůstává nohami pevně na zemi. I on cítí, že je stále na začátku a potřebuje se ještě zlepšovat.

May 9, 2014

Krejčí hodnotí první sezónu ve Spartě: Šel jsem po malých krůčcích, ale stalo se v ní opravdu hodně

Ve svých dvaceti letech by se měl spíše rozkoukávat a připravovat na profesionální kariéru mezi dospělými, ale Ladislav Krejčí jasně poukázal na svůj talent. Po svém příchodu ze Zbrojovky Brno se dokázal začlenit do základní sestavy a získal si důvěru kouče Václava Kotala. Svými výkony naznačuje, že roste pro velký fotbal.

May 9, 2014

Krejčí svou individuální přípravu nepodceňuje: Věřím ale, že hrát fotbal během měsíce nezapomenu

Svůj přesun z druholigového Brna na Letnou zvládl na výbornou a postupně se začlenil do základní jedenáctky pražské Sparty. Mládežnický reprezentant Ladislav Krejčí má nakročeno k výborné kariéře, kterou deklaruje i v národních barvách. V současné situaci se však musí připravovat sám a čekat, zda se situace v Česku zlepší. Nejvyšší soutěž je pozastavena vinou koronaviru, ale on věří, že mu herní přestávka na aktuální formě neubere.

May 9, 2014

Hložek si váží každé rady od mazáků ve Spartě: Hltám každé jejich slovo a beru si je k srdci

Jeden z největších talentů a budoucnost českého fotbalu Adam Hložek sbírá cenné zkušenosti v barvách pražské Sparty. Postupem času se etabloval v člena základní sestavy a i zahraniční weby si všímají jeho schopností, když jej řadí do společnosti nejzajímavějších mladíků na světě. V sedmnácti letech se stále ještě rozkoukává, cení si každé rady od zkušenějších spoluhráčů a rozhodně by byl rád, kdyby se i letenskému klubu dařilo výsledkově.

May 9, 2014

Adam Hložek: Ocenění Talent roku si moc vážím

Jeho jméno figurovalo již v nemalém počtu žebříčku nejzajímavějších tváří, kterým by mohla patřit velká budoucnost. A v neděli se dočkal také ocenění Talent roku 2019 v rámci ankety Fotbalista roku.

May 9, 2014

VIDEO: Matěj Pulkrab zařídil Bohemians první venkovní výhru v sezoně

Bohemians 1905 si až ve 24. kole připsali první ligovou výhru na hřištích soupeřů v letošním ročníku, když přetlačili Zlín na jeho půdě 3:2. Děkovat za to mohou zejména Matěji Pulkrabovi. Útočník zapůjčený z pražské Sparty se postaral o dva góly klokanů, včetně toho vítězného.

May 9, 2014

Uzdravený Drchal se vrátil na hřiště, trefil se dvakrát za béčko Sparty

Poprvé od květnového zranění naskočil do zápasu uzdravený útočník Václav Drchal. Mládežnický reprezentant dostal příležitost v generálce sparťanského B-týmu na jarní část sezony proti liberecké rezervě. Dvěma brankami z pokutových kopů pomohl letenskému celku k výhře 4:0.

May 9, 2014

Očima statistik: Jak si vedl David Zima při debutu za Slavii?

Na svůj ligový debut v dresu pražské Slavie dlouho nečekal. Zimní posila sešívaných z olomoucké Sigmy David Zima dostal od trenéra Jindřicha Trpišovského šanci už ve druhém kole jarní části. Devatenáctiletý talent odehrál v souboji s Opavou (2:0) celých 90 minut. Podívejte se, jak si vedl.