AKTUÁLNĚ

May 9, 2014

Kapitán Daniel Krch prodloužil s Bohemians smlouvu o další dva roky

Šestadvacetiletý obránce Daniel Krch se rozhodl spojit i další budoucnost s vršovickými klokany. S vedením Bohemians 1905 se domluvil na prodloužení kontraktu o další dva roky. Ten stávající by vypršel v červnu 2019.

May 9, 2014

Václav Drchal se po půlroční pauze vrátil na hřiště. V přípravě odehrál 30 minut

Konečně se dočkal. Talentovaný sparťanský forvard Václav Drchal naskočil do prvního zápasu od květnového vážného zranění kolene. Odehrál závěrečnou půlhodinku přípravného duelu s Benešovem.

May 9, 2014

Adam Hložek je nejmladším sparťanem, který nastoupil v lize!

Talentovaný útočník Adam Hložek má za sebou další významný krok ve své nadějné kariéře. V pouhých šestnácti letech si odbyl v dresu pražské Sparty debut v nejvyšší soutěži a stal se nejmladším hráčem, který kdy za letenský celek naskočil do ligového zápasu.

May 9, 2014

Zraněný Václav Kadlec: Věřím, že dokážu, že mám ještě hodně před sebou

Místo očekávaného návratu na hřiště další operace. Sparťanský útočník Václav Kadlec si po absolvování lehčího zákroku v oblasti kolene do konce roku určitě nezahraje. Rozhodně ale nerezignoval, což dokázal vzkazem prostřednictvím sociální sítě.

May 9, 2014

Stanislav Tecl další góly jen tak nepřidá. Sezona pro něj nejspíš skončila

Osmadvacetiletý reprezentační forvard absolvovat plastiku předního zkříženého vazu v koleni a za probíhající sezonou bude muset s největší pravděpodobností udělat tečku.

May 9, 2014

Dát gól na Spartě a zachránit remízu? Úžasné, těší hrdinu Slavie Tomáše Součka

Jeden z nejdůležitějších gólů v kariéře. Právě tak popsal záložník Tomáš Souček trefu, kterou v 290. derby pražských rivalů zajistili Slavii na Letné proti domácí Spartě bod. Dvacet minut před koncem srovnal přesnou hlavičkou na konečných 2:2.

May 9, 2014

Zraněný Lukáš Masopust si na podzim už nezahraje

Fotbalový Jablonec se bude muset do konce podzimní části obejít bez záložníka Lukáše Masopusta. Důvodem dlouhé absence jednoho z pilířů severočeského celku je vážné zranění postranního vazu v pravém koleni, které utrpěl v uplynulém ligovém kole na Dukle.

May 9, 2014

Jan Kopic je fit a už o sobě zase dává vědět. Plzni vystřelil tři body na Baníku

Záložník Jan Kopic po více než měsíční absenci vinou zranění naskočil v dresu Plzně do ligového zápasu. Na půdě ostravského Baníku ukázal, že kotník, kvůli kterému musel vynechat i úvodní duel proti Realu Madrid v Lize mistrů, už je v pořádku. V náročném utkání 14. kola rozhodl jediným, ale krásným gólem o tříbodovém zisku pro svůj tým.

May 9, 2014

Masopust nastartoval jabloneckou kanonádu, kvůli zranění ale nedohrál

Do ligového duelu na Julisce vstoupil ve velkém stylu, když se postaral o otevírací gól, po dvaceti minutách pro něj ovšem souboj s domácí Duklou předčasně skončil. Zranění Lukáše Masopusta je pořádnou kaňkou na jinak suverénní výhře Jablonce 6:2.

May 9, 2014

Ligový debut v dresu Jablonce okořenil Miloš Kratochvíl premiérovým gólem

Dvaadvacetiletý záložník Miloš Kratochvíl se o víkendu dočkal svého prvního ligového startu za Jablonec. A debut to byl vydařený. Necelá půlhodinka na pražské Julisce mu stačila k tomu, aby si v duelu s Duklou zároveň připsal i premiérovou trefu. V závěru pečetil vysokou výhru Severočechů 6:2.