AKTUÁLNĚ

May 9, 2014

VIDEO: Stanislav Tecl už patří mezi nejlepší střelce Slavie

Osmadvacetiletý útočník se gólově prosadil i v utkání 8. kola FORTUNA:LIGY na půdě Slovácka (3:1) a se třemi zásahy se dělí o pozici nejlepšího střelce celku z Edenu.

May 9, 2014

VIDEO: Adam Karabec ovládl parádním lobem hlasování o sparťanský Gól víkendu

Patnáctiletý Adam Karabec se ve sparťanském dresu blýskl fotbalovou lahůdkou, kterou ocenili i fanoušci.

May 9, 2014

Skvělý výkon okořenil dvěma góly. Tomáš Souček hlavní postavou ligového šlágru

Po třech minutách otevřel skóre, poté s klidem a elegancí zastavoval plzeňské útoky a v závěru podtrhl svůj vynikající výkon druhou trefou, kterou završil výhru Slavie 4:0. Hvězda záložníka Tomáše Součka zazářila v očekávaném taháku aspirantů na titul na absolutní maximum.

May 9, 2014

Pořád jsem se snažil přemýšlet pozitivně, říká Matěj Pulkrab o zranění

Smolnější vstup do sezony ho snad ani potkat nemohl. Sparťanský útočník Matěj Pulkrab se zranil hned na jejím startu a na měsíc vypadl ze hry. Nyní je ale zpátky a odhodlán znovu přesvědčit trenéry, že patří do základní sestavy.

May 9, 2014

Jakub Janetzký rozšířil v úvodu sezony sbírku ligových startů. Jak si vedl?

Jednadvacetiletý záložník zasáhl v dresu nováčka z Opavy v úvodních šesti kolech nového ligového ročníku do pěti zápasů. Podívejte se, jak se mu dařilo a jaké statistiky zaznamenal.

May 9, 2014

Tecl nasměroval Slavii k výhře v Teplicích a hlásí: Takhle se chceme prezentovat

Stanislav Tecl se trenérovi Jindřichu Trpišovskému za další šanci v základní sestavě odvědčil tím nejlepším možným způsobem. Na půdě Teplic pomohl Slavii úvodním gólem k výhře 3:0.

May 9, 2014

Sparťanský útočník Matěj Pulkrab se vrátil do tréninku s týmem

Čekání skončilo. Matěj Pulkrab doléčil poraněný kotník a mohl se tak znovu zapojit do týmového tréninku.

May 9, 2014

Návrat Václava Kadlece po zranění se odkládá. Míří za specialisty do Německa

Sparťanský útočník Václav Kadlec si bude muset na návrat na ligové trávníky ještě nějaký čas počkat. Kvůli komplikacím po operaci kolene stráví následujících šest týdnů v Německu, kde bude pokračovat v rekonvalescenci pod dohledem specialistů.

May 9, 2014

Masopust předvedl své přednosti i proti Slavii. Připravil první gól svého týmu

Po výborném výkonu proti Karviné se jablonecký Lukáš Masopust ukázal ve velmi dobrém světle i v utkání 5. kola FORTUNA:LIGY v Edenu proti domácí Slavii. Připravil první gól svého týmu, s nímž po závěrečném hvizdu slavil mimořádně cenné tři body za výhru 2:0.

May 9, 2014

Dobrá zpráva pro Baník: Zranění kapitána Milana Baroše není vážné

Dohrávku 4. ligového kola na půdě Bohemians 1905 sice kvůli zranění nedohrál, i tak ale možná povede svůj Baník s kapitánskou na ruce hned do následujícího duelu v Olomouci. Zdravotní potíže tahouna ostravského celku Milana Baroše totiž naštěstí nejsou vážné.