AKTUÁLNĚ

May 9, 2014

V kabině se cítím dobře, na styl hry si snad brzy zvyknu, věří Lukáš Masopust

Lukáš Masopust má za sebou premiéru ve slávistickém dresu. Reprezentační záložník odehrál v prvním utkání sešívaných v zimní přípravě první poločas proti druholigovému Ústí nad Labem a přispěl k vysoké výhře 8:0.

May 9, 2014

Jakub Janetzký stráví i jarní část sezony na hostování v Opavě

Jednadvacetiletý záložník Jakub Janetzký bude dál sbírat ligové zkušenosti v dresu Opavy. Nováček nejvyšší soutěže se dohodl s Jabloncem na prodloužení hostování mládežnické reprezentanta až do konce letošní sezony.

May 9, 2014

Přináší do útoku úplně jiný rozměr, chválí střelce Drchala trenér Sparty

Předchozí přípravný zápasu Sparty v Chotěbuzi musel vynechat kvůli viróze. Proti Vltavínu už byl útočník Václav Drchal trenérům znovu plně k dispozici a proti třetiligovému soupeři ukázal, že má formu. Úvodními dvěma góly nastartoval letenský celek k výhře 5:0.

May 9, 2014

Sedm gólů nasázeli ve druhém přípravném utkání plzeňští viktoriáni do sítě druholigového Sokolova. O dva z nich se v zápase hraném netradičně na 4x30 minut postaral mladík Tomáš Kepl.

May 9, 2014

David Štěpánek: Přestup do Jablonce beru jako krok dopředu

Před jednadvacetiletým stoperem stojí velká výzva. Po přestupu z druholigové Jihlavy se pokusí v zimní přípravě zabojovat o místo v sestavě ambiciózního Jablonce, kde podepsal smlouvu do června 2022.

May 9, 2014

První zápas a hned gól. Drchal pomohl Spartě k výhře v přípravě

Devatenáctiletý útočník Václav Drchal se na zkrácenou zimní přípravu naladil tím nejlepším možným způsobem. V prvním zápase Sparty v novém roce se postaral o úvodní trefu při výhře 3:1 nad druholigovými Českými Budějovicemi.

May 9, 2014

Chci jít cestou jako Tomáš Rosický, říká talent Adam Hložek

V minulém ročníku ankety o nejlepšího mladšího dorostence skončil třetí, za rok 2018 už tuto kategorii ovládl. Poté, co Adam Hložek přebral na Galavečeru Grassroots prestižní ocenění, prohlásil, že před odchodem do zahraničí dává přednost setrvání ve Spartě, kde si chce vybojovat stálé místo v kádru A-týmu.

May 9, 2014

Sváček dostal šanci v brance Plzně, poločas odehrál i stoper Piroch

Plzeňská Viktoria vstoupil do zimní přípravy vysokou výhrou 6:0 nad třetiligovým Ústí nad Orlicí. Byli u toho i gólman Dominik Sváček s Janem Kovaříkem a Jiřím Pirochem. Všichni strávili na hrací ploše jeden celý poločas.

May 9, 2014

Hložek nejlepším mladším dorostencem, Kepl druhý mezi staršími

Jednou z hlavních tváří již sedmnáctého Galavečera Grassroots neprofesionálního fotbalu se stal Adam Hložek. Sparťanský talent byl vyhlášen nejlepším mladším dorostencem za rok 2018. Plzeňský útočník Tomáš Kepl pak obsadil druhé místo v kategorii starších dorostenců.

May 9, 2014

Trenérovi Jablonce se ukázalo všech pět hráčů ze 'stáje' ISM

Čtvrtý tým FORTUNA:LIGY má za sebou první ze série přípravných utkání. V rámci zimní Tipsport ligy uhrál na úvod bezbrankovou remízu s druholigovými Pardubicemi. Na hřiště se dostali všichni naši hráči z jablonecké soupisky, kteří na severu Čech zahájili přípravu na jarní část.