AKTUÁLNĚ

May 9, 2014

Jan Kopic představil nový dres mistrů z Plzně, Matěj Pulkrab zase ten sparťanský

Blížící se start sezony znamená pro ligové kluby jasný signál odhalit fanouškům nové dresy, v nichž budou chtít dosáhnout co nejlepších výsledků. V Plzni si pro představení a prezentaci vybrali i záložníka Jana Kopice, ve Spartě pak útočníka Matěje Pulkraba.

May 9, 2014

Správný kapitán. Milan Baroš nasměroval svůj Baník k vítězné generálce na ligu

Ostravský Baník se na nový ročník nejvyšší fotbalové soutěže naladil vítězně. A nemalou zásluhu na tom měl kapitán Milan Baroš, který v závěrečném přípravném duelu s třetiligovými Petřkovicemi vstřelil úvodní gól svého týmu. Baník nakonec vyhrál 2:0.

May 9, 2014

Ondřej Štursa s Davidem Bredou míří na hostování do Dukly

Dvojice mladíků ze stáje agentury ISM bude v nadcházející sezoně sbírat ligové zkušenosti v ambiciózním klubu z Julisky.

May 9, 2014

Druhá sezona mezi elitou. Přidá mladík Jakub Janetzký další ligové starty?

Opavě pomohl na jaře po třinácti letech k postupu do nejvyšší soutěže. Před startem nové sezony jednadvacetiletý záložník Jakub Janetzký věří, že během pokračujícího hostování ve slezském celku získá další zkušenosti mezi tuzemskou elitou.

May 9, 2014

Další gól. Stanislav Tecl zařídil Slavii cennou výhru v generálce s Rostovem

Druhý celek uplynulého ligového ročníku zakončil přípravu na nadcházející sezonu výhrou 2:1 nad ruským Rostovem. Vítězný gól nevstřelil nikdo jiný než útočník Stanislav Tecl.

May 9, 2014

VIDEO: Krásný gól a asistence. Jan Kopic se blýskl v přípravě s těžkým soupeřem

I díky povedenému výkonu Jana Kopice zvládla plzeňská Viktorie úvodní přípravný duel na rakouském soustředění na jedničku. Sedmadvacetiletý křídelník měl při výhře 4:0 nad ruským Achmatem Grzonyj prsty hned ve dvou gólech. Jeden připravil a další vstřelil sám.

May 9, 2014

Další ligová výzva pro stopera Jiřího Pirocha. Bude hostovat v Karviné

Kmenový hráč plzeňské Viktorie může rozšířit sbírku tří startů v nejvyšší soutěži. Zaujal na testech v Karviné, kde stráví následující sezonu na hostování.

May 9, 2014

Každý gól potěší, říká po vítězné trefě proti Rapidu Vídeň střelec Stanislav Tecl

Slávisté si v prvním přípravném utkání na herním soustředění v Rakousku poradili s vídeňským Rapidem. Na velmi cenné výhře 2:0 se otevíracím gólem utkání podílel útočník Stanislav Tecl.

May 9, 2014

VIDEO: Kanonýr s kytarou. Matěj Pulkrab se ukázal jako šikovný hudebník

Matěje Pulkraba zná každý fotbalový fanoušek jako talentovaného kanonýra s čichem na góly. Ne každý ale možná ví, že je zároveň velmi šikovný hudebník. Přesvědčil o tom i na soustředění v Rakousku, kde se připravuje se Spartou na novou sezonu.

May 9, 2014

Stanislav Tecl prodloužil smlouvu ve Slavii: Je to pro mě závazek do další práce

Vedení pražské Slavie si pojistilo služby útočníka Stanislava Tecla. Ten se s klubem z Edenu domluvil na prodloužení smlouvy, jejíž platnost nově vyprší až na konci června 2021.