AKTUÁLNĚ

May 9, 2014

Neskutečně jsem si to užil, uculoval se Zima po úspěšné premiéře v Evropské Lize

Devatenáctiletý obránce pražské Slavie David Zima si ve čtvrtek v Edenu odbyl svůj debut v Evropské lize. Svými výkony pomohl sešívaným k zisku tří bodů nad silným soupeřem z Bundesligy. Odchovanec Sigmy Olomouc byl po závěrečném hvizdu z výsledku spokojený, protože porazit Bayer Leverkusen se nestává každý den.

May 9, 2014

Baroše i nadále zajímá dění v jeho regionu. Co se mu nelíbí u aktuálních ligových zástupců?

Osmatřicetiletý bývalý reprezentant Milan Baroš ukončil svou aktivní kariéru v Baníku Ostrava a v současné době se fotbalem již jen baví ve Viganticích. I to mu však nebrání v tom sledovat stále prvoligové dění a v nedávno odvysílaném pořadu Tiki-Taka vyjádřil zklamání nad spoluprací ligových klubů v tomto regionu.

May 9, 2014

Kadlec: Nemám důvod se mračit. Dnes jsem zase svým pánem a nemusím honit každou kačku

Osud k němu nebyl příliš štědrý a předčasně mu ukončil hráčskou kariéru. Osmadvacetiletý Václav Kadlec po nekonečných problémech s kolenem ukončil profesionální dráhu, ale na fotbal nezanevřel. Svůj oblíbený sport dále praktikuje za Červené Janovice a živí se jako fitness trenér.

May 9, 2014

Hlavatý: Náš triumf je vynikající parta. Ukazuje se, že mužstvo táhne za jeden provaz

Východočeské Pardubice v této sezóně figurují mezi elitní společností a rozhodně nehrají druhé housle. Po šesti odehraných kolech figuruje tento klub na sedmém místě v tabulce Fortuna:Ligy se ziskem deseti bodů. Výraznou tváří týmu je dvaadvacetiletý středopolař Michal Hlavatý, který zde hostuje z Viktorie Plzeň.

May 9, 2014

Kopic v nové sezóně připravuje jednu gólovou šanci za druhou. V této statistice patří k nejlepším

Třicetiletý reprezentační záložník Jan Kopic patří již několik sezón ke klíčovým tvářím západočeské Plzně. Někdejší tvář Jihlavy či Jablonce také v tomto ročníku Fortuna:Ligy pomáhá Viktoriánům k zisku co nejvíce bodů, o čemž svědčí i statistika vyhodnocující největší počet přihrávek do gólových šancí. Po šesti odehraných kolech mu v této disciplíně patří hned druhé místo.

May 9, 2014

Hlavatý chválí azyl v Ďolíčku: Hodně jsme k tomu místu přilnuli. Je to tam podobné Vinici u nás

Dvaadvacetiletý záložník Michal Hlavatý tráví i letošní sezónu na hostování v Pardubicích. Kmenový hráč Plzně pomohl východočeskému klubu v minulém ročníku FNL k postupu, Viktorie si od prodloužení zapůjčení slibuje pravidelné herní vytížení a získávání cenných zkušeností mezi tuzemskou elitou. A samotný mládežnický reprezentant nevnímá ani jako nevýhodu fakt, že Pardubice nemohou hrát své domácí zápasy na Vinici, nýbrž jezdí do Prahy.

May 9, 2014

Sparta před vládou nařízenou pauzou porazila Houstoň 4:1 a výraznou tváří byl Karabec

Rezervní tým Sparty narazil v osmém kole ČFL na středočeskou Hostouň, která po dvou vítězstvích v řadě chtěla plně bodovat i napotřetí. Letenský klub však byl proti a nakonec dokázal zvítězit 4:1 a i nadále vládnout tabulky třetí nejvyšší tuzemské soutěže. V základní sestavě odehrál velice dobré utkání také sedmnáctiletý záložník Adam Karabec.

May 9, 2014

Hlavatý: Nechci po šesti kolech říkat nějaká velká slova, ale věřím, že na střed tabulky máme

Dvaadvacetiletý záložník Michal Hlavatý tráví i právě probíhající sezónu na hostování v Pardubicích. Kmenový hráč Plzně v minulé sezóně mohl východočeskému celku výraznou měrou mezi tuzemskou elitou a také ve Fortuna:Lize se již střelecky dokázal prosadit. Stalo se tak v zápase pátého kola proti Liberci, který Pardubice nakonec ovládly 3:0.

May 9, 2014

Anketu LFA o ligového hráče měsíce září ovládl sparťanský talent Hložek

Pražská Sparta zatím v této ligové sezóně neokusila hořkost porážky a po šesti odehraných kolech má na svém kontě plný počet bodů. Lví podíl na tom má i osmnáctiletý talent Adam Hložek, který patří v této sezóně k nejproduktivnějším tvářím Fortuna:Ligy. Za své výkony byl za září zvolen hráčem měsíce, když za sebou nechal Kopice a Beauguela.

May 9, 2014

Graiciar bude v této sezóně sbírat zkušenosti v barvách Mladé Boleslavi

Jednadvacetiletý talentovaný útočník Martin Graiciar zůstane i v této sezóně v české nejvyšší soutěži. Kmenový hráč italského prvoligového klubu ACF Fiorentina přichází na roční hostování do Mladé Boleslavi, kde bude sbírat další cenné zkušenosti. V útoku by se tak měl potkávat s dalším mladíkem z hráčské agentury ISM Václavem Drchalem.