AKTUÁLNĚ

May 9, 2014

Adam Hložek se v poháru dočkal prvního gólu za „áčko“ Sparty. Na trenéra udělal dojem

Šestnáctiletý Adam Hložek má za sebou vydařenou soutěžní premiéru v dresu prvního týmu pražské Sparty. Talentovaný útočník naskočil v závěru do duelu 3. kola MOL Cupu na půdě divizní Polné a po pár minutách na hřišti pečetil čtvrtým gólem výhru favorita 4:1.

May 9, 2014

Šutér Tecl vystřílel Slavii po 16 letech triumf v poháru: Je to nádherný pocit

Nejprve dovedl Slavii k výhře v ligovém šlágru nad Plzní, gólově se Stanislav Tecl prosadil i ve finále MOL Cupu proti Jablonci. A to hned dvakrát. Právě trefy sedmadvacetiletého útočníka rozhodly o tom, že celek z Edenu získal domácí pohár po dlouhých 16 letech. Slavia vyhrála 3:1.

May 9, 2014

Lukáš Masopust poslal Jablonec do finále MOL Cupu!

Druhý semifinálový duel domácího poháru mezi Zlínem a Jabloncem rozhodl jediný gól. O něj se v prvním poločase postaral hostující Lukáš Masopust, který tak zajistil svému týmu postup do finále. V něm se Jablonec utká s pražskou Slavií.

May 9, 2014

Baroš po skalpu Valašského Meziříčí: Naposledy jsem tu hrál snad v žácích

Ostravský klub nezaváhal v dohrávce 3. předkola domácího poháru MOL Cupu na půdě třetiligového Valašského Meziříčí a soupeře porazil vysoko 6:0. Baník rozhodl o hladkém vítězství čtyřmi góly již v prvním poločase a po změně stran přidal ještě dvě branky. Právě po změně stran se trefil i útočník Milan Baroš.