AKTUÁLNĚ

May 9, 2014

Norimberk s Petrákem v sestavě obral lídra bundesligy Dortmund

Ondřej Petrák se po jednozápasové stopce zaviněné karetním trestem vrátil do sestavy Norimberku a svému týmu pomohl obrat o body vedoucí celek německé bundesligy z Dortmundu. Nováček uhrál v domácí dohrávce 22. kola s favorizovanou Borussií velmi cenou bezbrankovou remízou.

May 9, 2014

Vzpomínky Ondřeje Petráka: na Slavii, přestup do Německa i debut v bundeslize

Záložník Norimberku Ondřej Petrák si našel během přípravy na jarní boje v buneslize chvilku, aby pro klubový web zavzpomínal na důležité okamžiky v jeho fotbalové kariéře. A nejen na ně.

May 9, 2014

Petrákův podzim v bundeslize: Jak se mu v dresu Norimberku dařilo?

Záložník Ondřej Petrák má za sebou druhý půlrok v německé bundeslize. V týmu nováčka z Norimberku se těšil značné důvěře trenéra a patřil mezi nejvytíženější hráče v kádru. Podívejte se, jak si slávistický odchovanec v uplynulé podzimní části sezony vedl.

May 9, 2014

Ondřej Petrák se vrátil do sestavy Norimberku. Naběhal toho nejvíc ze všech

Český záložník Ondřej Petrák se po dvouzápasové odmlce zaviněné zraněním stehna znovu objevil v základní jedenáctce Norimberku. V Augsburgu odehrál 90 minut a bundesligovému nováčkovi pomohl k zisku bodu po remíze 2:2.

May 9, 2014

Petrákovi neuznali v bundeslize gól, i tak s Norimberkem vybojoval cennou remízu

Ondřej Petrák byl blízko své premiérové trefě v německé bundeslize. Záložníkovi nováčka z Norimberku ale zhatil v zápase v Brémách (1:1) radost svým dodatečným verdiktem videorozhodčí.

May 9, 2014

Start bundesligy se blíží: Na jaké soupeře se může Ondřej Petrák v úvodu těšit?

Po více než čtyřech letech znovu na vlastní kůži zažije jedinečnou atmosféru německé bundesligy. Ondřej Petrák pomohl Norimberku v minulé sezoně k návratu do jedné z nejkvalitnějších soutěži na světě. Start se blíží a český záložník už se svými spoluhráči netrpělivě vyhlíží první soupeře.

May 9, 2014

Ondřej Petrák: Návrat do bundesligy byl můj velký cíl

Skupina českých krajánků hrajících bundesligu se rozroste o další jméno. O Ondřeje Petráka. Šestadvacetiletý záložník si jednu z nejlepších lig na světě zahrál poprvé na jaře 2014, kdy přestoupil do Norimberku. Stejnému celku pomohl na konci uplynulé sezony k již osmému návratu mezi německou elitu.

May 9, 2014

Ondřej Petrák slaví s Norimberkem návrat do bundesligy!

Český záložník si v příští sezoně znovu zahraje v dresu Norimberku německou bundesligu. Týmu pomohl k postupu v předposledním kole druhé ligy.

May 9, 2014

Defenzivní štít Norimberku Petrák: Je lepší, když hráč zvládne fungovat na více postech

Pětadvacetiletý český legionář Ondřej Petrák tráví již tři roky v Německu. Na počátku okusil nejvyšší Bundesligu, ale jeho Norimberk pak spadnul o soutěž níže, kde nyní bojuje o návrat. V uplynulé sezóně se to příliš nevedlo, neboť jeho tým skončil až na dvanáctém místě v tabulce.

May 9, 2014

Norimberk je mým druhým domovem, ale chtěl bych si zahrát Bundesligu, vyslovil své přání Petrák

Jasné přání vyslovil pětadvacetiletý záložník Norimberku Ondřej Petrák. Jeho tým zakončil druhou nejvyšší soutěž až na dvanáctém místě, přesto odchovanec Slavie věří, že by si opět mohl zahrát Bundesligu a u současného zaměstnavatele zůstat.