AKTUÁLNĚ

May 9, 2014

Schick podruhé za sebou v základní sestavě AS Řím. Jak se mu dařilo?

Český útočník Patrick Schick začíná po sérii zranění konečně dostávat více prostoru v dresu římského AS. Za slavný italský klub, do kterého přestoupil letos v létě po vydařeném angažmá v Sampdorii Janov, nastoupil v posledních dvou zápasech Serie A vždy základní sestavě.

May 9, 2014

Schick sbírá v Serii A další cenné minuty. Blízko byl i v střelení branky

Jednadvacetiletý český reprezentační útočník Patrik Schick nezažil vydařený vstup do sezóny.  Na vině bylo několik drobných zranění, která mu neumožňovala být připraven a k dispozici svému novému chlebodárci. V létě se upsal AS Řím, které z něj udělalo nejdražší nákup v historii a mnohé si od něj slibuje. Bývalá tvář pražské Sparty či Sampdorie Janov už také sbírá první minuty v Serii A. 

May 9, 2014

Uzdravený Schick si připsal druhý start za AS Řím, naskočil na pár minut

Patrik Schick je zase fit. Český klenot se v dresu AS Řím objevil poprvé od 16. září, když naskočil na závěrečné minuty utkání italské ligy na půdě FC Janov. Měl i možnost utkání rozhodnout, nakonec se ale oba celky rozešly smírně 1:1.

May 9, 2014

V AS Řím si oddechli. Zjistili, co přesně trápí Patrika Schicka

Další dva až tři týdny se budou muset fotbalisté AS Řím obejít bez své letní posily Patrika Schicka. Velký český talent si totiž na nedělním tréninku obnovil předchozí zranění. V klubu jsou alespoň rádi, že konečně zjistili, co přesně Schicka v poslední době trápilo.

May 9, 2014

Co možná nevíte o Patriku Schickovi

O žádném jiném českém fotbalistovi se nemluví v takových superlativech jako o Patriku Schickovi. Není se co divit. Jednadvacetiletý útočník patří mezi největší evropské talenty, který své nesporné kvality prokázal i v italské Serii A, kde si vystřílel angažmá ve slavném AS Řím. Víte, ale kde Schick s fotbalem začínal? Nebo v kolik letech podepsal první profesionální smlouvu a jak vysoký byl jeho první plat?

May 9, 2014

Schick je dvacátý v žebříčku nejlepších hráčů do 21 let

A pak že na tom je budoucnost českého fotbalu zle. Teprve jednadvacetiletý útočník Patrik Schick se umístil na dvacátém místě v žebříku francouzského magazínu L´Équipe, který vybral padesát nejlepších hráčů do jednadvaceti let. První místo získal Marco Asensio z Realu Madrid.

May 9, 2014

Schick je opět na marodce. Zranění však není vážné

Český reprezentační útočník Patrik Schick laboruje s dalším zraněním. Podle zpráv italských médií zřejmě zmešká středeční zápas AS Řím na půdě nováčka Serie A Beneventa. Někdejší opora Sampdorie se na začátku nové sezóny trápí a nyní lékaři zjišťují, jak závažné zranění je. Podle prognóz by měl být ale Římanům do pár dnů k dispozici.

May 9, 2014

Schick má za sebou první čtvrthodinu v dresu AS Řím v italské lize

Jednadvacetiletý český útočník Patrik Schick se dočkal prvního ostrého soutěžního zápasu v nových klubových barvách. Bývalá tvář pražské Sparty přestoupila v létě ze Sampdorie Janov do římského AS. Ambiciózní italský klub udělal z mladíka svůj nejdražší nákup v historii a věří, že se postupem času prokouše do role útočníka číslo jedna.

May 9, 2014

Schick si na soutěžní premiéru ještě počká. Limituje ho lehké zranění

Kolem jednadvacetiletého českého útočníka Patrika Schicka je v posledních týdnech rušno. Svůj přesun ze Sampdorie do AS Řím nakonec zdárně uskutečnil, na hrací plochu se podíval i v přátelském utkání proti Chapecoense, ale na soutěžní start s i ještě počká. Na vině je lehké zranění z tréninku.

May 9, 2014

Paska o svém obchodním umu: Schicka jsem Římu prodal za 15 minut

Přestupová sága kolem jednadvacetiletého českého legionáře byla před několika dny ukončena. Patrik Schick se nakonec přesunul do italské metropole, přestože se na počátku léta jeho jméno spojovalo s odchodem do Juventusu. Římané z něj udělali svého nejdražšího hráče v historii a jeho agent Pavel Paska prozradil, že jednání proběhla velmi rychle.