AKTUÁLNĚ

May 9, 2014

Graiciar je blízko velkého angažmá v italské Serii A

V lednu zamířil český talentovaný osmnáctiletý útočník z Plzně do Slovanu Liberec, ale jak se zdá, další sezónu pod Ještědem nestráví. O služby účastníka evropského šampionátu devatenáctek v Gruzii se zajímá italská Fiorentina a k samotnému podpisu chybí už jen zdravotní prohlídka.

May 9, 2014

Dokáže se Schick v Juventusu prosadit? Legenda Ujfaluši se domnívá, že se z výzvy nesloží

Jednadvacetiletý český útočník je v posledních měsících hojně skloňovaným jménem. Bývalá akvizice Sparty, která ještě v minulém roce na jaře hostovala v Bohemians, zažila fantastickou první sezónu v Itálii. Sampdoria mu ale již začínala být malá, proto se jen čeká, kdy jeho osud bude provázán s Juventusem.

May 9, 2014

Schick podstupuje zdravotní testy v Juventusu Turín

Dlouho se o tomto možném spojení spekulovalo, ale až nyní se zdá být vše jasné. Pavel Paska zamířil se svým svěřencem Patrikem Schickem den po mezistátním zápase Česka s Itálii na Apeninský poloostrov, kde bude během čtvrtka dotažen jeho přestup do Juventusu Turín.

May 9, 2014

Schick zřejmě netrumfne jen Nedvěda. Sparta čeká na balík a Sampdoria ho využije i po létě

Sága jednadvacetiletého české útočníka Patrika Schicka se pomalu uzavírá. Na Apeninském poloostrově mají již jasno, televizní stanice Sky Sport Italia tvrdí, že turínský gigant vykoupí autora jedenácti ligových tref uplynulého ročníku za 30,5 milionů eur. V tomto případě by se tak stal druhým nejdražším Čechem v historii za Pavlem Nedvědem.

May 9, 2014

Schick o možném přestupu: Jasno by mělo být ke konci reprezentačního srazu

Český reprezentační útočník Patrik Schick řeší v těchto dnech svou budoucnost, která může trvale ovlivnit jeho kariéru. Autor třinácti branek v dresu Sampdorie v uplynulém ročníku Serie A a Italském poháru by mohl změnit zaměstnavatele již po konci reprezentačního srazu. Národní tým odehraje přátelské utkání s Belgií a kvalifikační zápas o MS 2018 v Rusku na půdě Norska.

May 9, 2014

Schick se zřejmě narodil jako žolík, kterého využívá Sampdorie

OBSAHUJE VIDEO