AKTUÁLNĚ

May 9, 2014

Schick má za sebou první čtvrthodinu v dresu AS Řím v italské lize

Jednadvacetiletý český útočník Patrik Schick se dočkal prvního ostrého soutěžního zápasu v nových klubových barvách. Bývalá tvář pražské Sparty přestoupila v létě ze Sampdorie Janov do římského AS. Ambiciózní italský klub udělal z mladíka svůj nejdražší nákup v historii a věří, že se postupem času prokouše do role útočníka číslo jedna.

May 9, 2014

Schick si na soutěžní premiéru ještě počká. Limituje ho lehké zranění

Kolem jednadvacetiletého českého útočníka Patrika Schicka je v posledních týdnech rušno. Svůj přesun ze Sampdorie do AS Řím nakonec zdárně uskutečnil, na hrací plochu se podíval i v přátelském utkání proti Chapecoense, ale na soutěžní start s i ještě počká. Na vině je lehké zranění z tréninku.

May 9, 2014

Paska o svém obchodním umu: Schicka jsem Římu prodal za 15 minut

Přestupová sága kolem jednadvacetiletého českého legionáře byla před několika dny ukončena. Patrik Schick se nakonec přesunul do italské metropole, přestože se na počátku léta jeho jméno spojovalo s odchodem do Juventusu. Římané z něj udělali svého nejdražšího hráče v historii a jeho agent Pavel Paska prozradil, že jednání proběhla velmi rychle.

May 9, 2014

Schick si odbyl premiéru v dresu AS Řím a pomohl k výhře s Chapecoense

Jednadvacetiletý český útočník se už zahřívá u nového majitele. Teprve v úterý přestoupil ze Sampdorie Janov do AS Řím a hned v pátek si odbyl premiéru v přátelském utkání proti brazilskému Chapecoense. Odchovanec pražské Sparty se objevil na hrací ploše ve druhém poločase jako střídající hráč.

May 9, 2014

Schick je natěšený na svůj první zápas v AS: Můžu nastoupit hned, sliboval fanouškům

V úterý byl stvrzen přestup jednadvacetiletého českého útočníka Patrika Schicka ze Sampdorie Janov do AS Řím. Částka se nakonec zastavila na 991 milionech korun, z toho 100 milionů inkasuje pražská Sparta, která ho před rokem pustila do Itálie. 

May 9, 2014

Bouřlivé přivítání na letišti: Schick se oficiálně stává posilou římského AS

Včera se o tom zatím jen mluvilo, ale jasno ještě nebylo. Ve fotbale se může stát cokoliv, dokud není vše stvrzeno podpisy všech zainteresovaných stran. V pondělí ho však na letišti v Římě přivítali fanoušci tamního AS a talentovaný mladík byl středem pozornosti. V úterý se spekulace potvrdily a Patrik Schick se upsal novému klubu jako nejdražší postila v historii. Ročně by si měl přijít naplat ve výši 2,5 milionů eur.

May 9, 2014

Schick míří do římského AS. Může se stát nejdražším nákupem v historii klubu

Sága kolem Patrika Schicka je konečně vyřešena. Jednadvacetiletý český útočník míří na hostování do římského AS, které ho může poté koupit natrvalo. Bývalá tvář pražské Sparty tak už po roce opouští Sampdorii, ve které se v uplynulém ročníku Serie A uvedla skvělými výkony.

May 9, 2014

Schick začne trénovat se Sampdorií. Letní přestup zatím vyloučen stále není

Jednadvacetiletý odchovanec pražské Sparty má za sebou první sezónu v Serii A. Je nutné podotknout, že byla natolik úspěšná, že kolem něj začalo kroužit hned několik zvučných evropských gigantů. Patrik Schick však s největší pravděpodobností setrvá v Sampdorii, se kterou začne trénovat.

May 9, 2014

Schick je zdravotně v pořádku. Jsme ale na startovní čáře, říká jeho agent Pavel Paska

Během léta měl odejít do Juventusu, ale vábení nakonec ztroskotalo na jeho údajném zdravotním stavu a neochoty vedení Sampdorie ho na uvolit na hostování. Výsledky ale ukázaly, že je jednadvacetiletý útočník naprosto v pořádku a nic nebrání tomu, aby se zapojil do přípravy svého klubu. To však neznamená, že by nemohl přeci jen změnit klubové barvy.

May 9, 2014

Juventus o Patrika velmi stál a nadále stojí, uvádí Paska informace na pravou míru

Fotbalová veřejnost v Čechách i Itálii netrpělivě sleduje, jaká bude další budoucnost jednadvacetiletého reprezentačního útočníka Patrika Schicka. Ten po svém přesunu do Sampdorie v minulém roce očaroval celou Serii A a svými výkony si řekl o mnohem zajímavější angažmá. Hvězdný Juventus však s předpokládaného podpisu na poslední chvíli vycouval, i když to zase tak pravda není, jak jeho agent Pavel Paska objasnil.