AKTUÁLNĚ

May 9, 2014

Schick blízko první ligové trefě v dresu AS Řím, radost mu zhatilo břevno

Patrik Schick byl hodně blízko tomu, aby si připsal první trefu v dresu římského AS v italské Serii A. V utkání 31. kola proti Fiorentině (0:2) odehrál druhý poločas, jednu velkou šanci připravil, v další mu gólovou radost zhatila branková konstrukce.

May 9, 2014

Trenér AS Řím se zastal Schicka: Nezapomínejme na to, co už stihl ukázat

Patrik Schick si ve víkendovém utkání v Boloni (1:1) připsal čtrnáctý start v letošním ročníku Serie A, prvního ligového gólu v dresu AS Řím se ovšem nedočkal. Italská média už to nenechávají bez povšimnutí. Kouč římského celku se ovšem českého talentovaného útočníka zastal.

May 9, 2014

Patrik Schick se nevzdává: Pořád chci dokázat, že na AS Řím mám

Patrik Schick si znovu užívá atmosféru reprezentačního srazu. Ještě před odletem národního týmu na China Cup si talentovaný útočník odbyl mediální povinnosti a před novináři otevřeně mluvil hlavně o své pozici v AS Řím.

May 9, 2014

Schick se vrátil do základní sestavy AS Řím, s týmem slavil zisk tří bodů

Patrik Schick se po jednozápasové absenci vrátil do základní sestavy římského AS. V utkání Serie A proti FC Turín odehrál celých 90 minut a byl tak na hřišti u všech gólů svého týmu, který na domácí půdě vyhrál 3:0.

May 9, 2014

Kouč AS Řím o Schickovi: Bude důležitým hráčem, jen potřebuje trochu času

Zdravotní problémy Patrika Schicka jsou definitivně pryč. Útočník AS Řím naskočil na závěrečné minuty do zápasu italské ligy proti nováčkovi z Beneventa.

May 9, 2014

Dobrá zpráva: Útočník Schick se po zranění vrátil do plného tréninku

Další zdravotní trable velkého českého talenta Patrika Schicka jsou zažehnány. Dvaadvacetiletý forvard AS Řím se po poranění stehenního svalu dnes znovu zapojil do plného tréninku s pátým týmem italské Serie A.

May 9, 2014

Schick podruhé za sebou v základní sestavě AS Řím. Jak se mu dařilo?

Český útočník Patrick Schick začíná po sérii zranění konečně dostávat více prostoru v dresu římského AS. Za slavný italský klub, do kterého přestoupil letos v létě po vydařeném angažmá v Sampdorii Janov, nastoupil v posledních dvou zápasech Serie A vždy základní sestavě.

May 9, 2014

Schick sbírá v Serii A další cenné minuty. Blízko byl i v střelení branky

Jednadvacetiletý český reprezentační útočník Patrik Schick nezažil vydařený vstup do sezóny.  Na vině bylo několik drobných zranění, která mu neumožňovala být připraven a k dispozici svému novému chlebodárci. V létě se upsal AS Řím, které z něj udělalo nejdražší nákup v historii a mnohé si od něj slibuje. Bývalá tvář pražské Sparty či Sampdorie Janov už také sbírá první minuty v Serii A.

May 9, 2014

Uzdravený Schick si připsal druhý start za AS Řím, naskočil na pár minut

Patrik Schick je zase fit. Český klenot se v dresu AS Řím objevil poprvé od 16. září, když naskočil na závěrečné minuty utkání italské ligy na půdě FC Janov. Měl i možnost utkání rozhodnout, nakonec se ale oba celky rozešly smírně 1:1.