AKTUÁLNĚ

May 9, 2014

Jak se daří Hlouškovi u našich severních sousedů? Na vytížení si stěžovat nemůže

V lednu 2016 podepsal český reprezentační obránce smlouvu na tři a půl roku s Legií Varšava. S minulostí v české nejvyšší soutěži a v Německu přišel do Ekstraklase s bohatými zkušenostmi a velkým předpokladem. Neznámá cesta se zdá být však dobrou volbou, neboť Hloušek v sezóně 2015/2016 vybojoval "double" a těší se velkému hernímu vytížení.

May 9, 2014

Hloušek slaví s Legií cenný skalp. Šlágr kola sledovalo 33 tisíc diváků

Adam Hloušek opět na vlastní kůži naplno poznal velkou přednost polské ligy. S Legií Varšava vybojoval po nejtěsnějším výsledku tři body na půdě Wisly Krakov, kam na šlágr kola zavítalo 33 tisícovek diváků, kteří vytvořili na stadionu fantastickou kulisu.

May 9, 2014

Petrák zavítal na Julisku a z přátelského utkání byla nakonec remíza

Pětadvacetiletý český legionář Ondřej Petrák není tuzemské veřejnosti příliš na očích, ale pravdou je, že v Norimberku často figuruje v sestavě, která by se ráda prokousla z druhé ligy opět do Bundesligy. Bývalý mládežnický reprezentant odcestoval se svým týmem v pátek do Prahy, kde změřil síly s Duklou.

May 9, 2014

Pospíšil se v Polsku střelecky prosadil a byl zařazen do sestavy kola

Šestadvacetiletý český záložník Martin Pospíšil si premiérově zvyká na zahraniční prostředí. Odchovanec Sigmy Olomouc strávil poslední tři roky v Jablonci, odkud v létě zamířil do Polska. Tamní Jagiellonia Bialystok o něj usiloval již delší dobu, ale v červenci konečně dosáhl svého. Pro talentovaného hráče to je dobrá adresa, klub skončil v posledním ročníku tamní Ekstraklasy na druhém místě.

May 9, 2014

Hloušek se s Legií porve o Evropskou ligu s Tiraspolem

Osmadvacetiletý český legionář Adam Hloušek se s Legií Varšava do Ligy mistrů nepodívá. Polský mistr nestačil ve 3. předkole na Astanu a musí se spokojit s bojem o Evropskou ligu. Tu si naposledy zahrál na jaře, když ve vyřazovací části vypadl s Ajaxem Amsterdam.

May 9, 2014

Hloušek si s Legií Ligu mistrů opět nezahraje. V hledišti strhlo pozornost výborné choreo

Třetí předkolo Ligy mistrů nebylo smolné jen pro západočeskou Plzeň, ale i pro Legii Vašavu, v jejichž řadách nastupuje i český reprezentant Adam Hloušek. Polský mistr sice v odvetě před vlastními diváky vyhrál 1:0, ale díky úvodní prohře 1:3 z prestižní milionářské soutěže vypadl a musí se spokojit s bojem o Evropskou ligu.

May 9, 2014

Hloušek bojuje o účast v Lize mistrů. První zápas v Astaně odehrál celý

Nejen české kluby svádí tuhé boje o účast v pohárové Evropě, ale také naši severní sousedi mají v plánu nakouknout do prestižních milionářských soutěží. Legie Varšava v minulé sezóně proklouzla až do skupinové fáze Ligy mistrů, ze které pak ze třetího místa putovala i do jarní fáze Evropské ligy.

May 9, 2014

Hloušek: Na reprezentaci moc nemyslím, i když mi to lidi okolo často připomínají

Český univerzál Adam Hloušek si na svou první sezónu v Polsku nemůže stěžovat. S Legií Varšava se podíval do Ligy mistrů, kde se svými spoluhráči prezentoval sympatickými a nebojácnými výkony. Ze třetího místa ve skupině nakonec nakoukl i do Evropské ligy. V Polsku ovládl tamní ligu a oslavil mistrovský titul. Nastupuje pravidelně a mohl by mluvit o životní formě.

May 9, 2014

Hloušek: Účast v Lize mistrů pomohla všem polským klubům. Pochopily, že šanci má každý

Uplynulý ročník polské nejvyšší soutěže může hodnotit osmadvacetiletý obránce Adam Hloušek velmi pozitivně. S Legií Varšavou dosáhl na titul a podíval se i do pohárové Evropy, když na podzim okusil Ligu mistrů a na jaře Evropskou ligu. 

May 9, 2014

Hloušek v dresu Legie Varšava slaví se svými spoluhráči mistrovský titul

Uplynulý ročník polské nejvyšší soutěže ovládl klub Legia Varšava, která zajímá i oko tuzemského publika, neboť tamní dresy oblékají hned dva čeští legionáři. Po konci sezóny se tak z mistrovského titulu mohli radovat obránce Adam Hloušek a útočník Tomáš Necid navzdory tomu, že v posledním kole Legia remizovala s Gdaňskem 0:0.