AKTUÁLNĚ

May 9, 2014

Petrák zavítal na Julisku a z přátelského utkání byla nakonec remíza

Pětadvacetiletý český legionář Ondřej Petrák není tuzemské veřejnosti příliš na očích, ale pravdou je, že v Norimberku často figuruje v sestavě, která by se ráda prokousla z druhé ligy opět do Bundesligy. Bývalý mládežnický reprezentant odcestoval se svým týmem v pátek do Prahy, kde změřil síly s Duklou.

May 9, 2014

Pospíšil se v Polsku střelecky prosadil a byl zařazen do sestavy kola

Šestadvacetiletý český záložník Martin Pospíšil si premiérově zvyká na zahraniční prostředí. Odchovanec Sigmy Olomouc strávil poslední tři roky v Jablonci, odkud v létě zamířil do Polska. Tamní Jagiellonia Bialystok o něj usiloval již delší dobu, ale v červenci konečně dosáhl svého. Pro talentovaného hráče to je dobrá adresa, klub skončil v posledním ročníku tamní Ekstraklasy na druhém místě.

May 9, 2014

Hloušek se s Legií porve o Evropskou ligu s Tiraspolem

Osmadvacetiletý český legionář Adam Hloušek se s Legií Varšava do Ligy mistrů nepodívá. Polský mistr nestačil ve 3. předkole na Astanu a musí se spokojit s bojem o Evropskou ligu. Tu si naposledy zahrál na jaře, když ve vyřazovací části vypadl s Ajaxem Amsterdam.

May 9, 2014

Hloušek si s Legií Ligu mistrů opět nezahraje. V hledišti strhlo pozornost výborné choreo

Třetí předkolo Ligy mistrů nebylo smolné jen pro západočeskou Plzeň, ale i pro Legii Vašavu, v jejichž řadách nastupuje i český reprezentant Adam Hloušek. Polský mistr sice v odvetě před vlastními diváky vyhrál 1:0, ale díky úvodní prohře 1:3 z prestižní milionářské soutěže vypadl a musí se spokojit s bojem o Evropskou ligu.

May 9, 2014

Hloušek bojuje o účast v Lize mistrů. První zápas v Astaně odehrál celý

Nejen české kluby svádí tuhé boje o účast v pohárové Evropě, ale také naši severní sousedi mají v plánu nakouknout do prestižních milionářských soutěží. Legie Varšava v minulé sezóně proklouzla až do skupinové fáze Ligy mistrů, ze které pak ze třetího místa putovala i do jarní fáze Evropské ligy.

May 9, 2014

Hloušek: Na reprezentaci moc nemyslím, i když mi to lidi okolo často připomínají

Český univerzál Adam Hloušek si na svou první sezónu v Polsku nemůže stěžovat. S Legií Varšava se podíval do Ligy mistrů, kde se svými spoluhráči prezentoval sympatickými a nebojácnými výkony. Ze třetího místa ve skupině nakonec nakoukl i do Evropské ligy. V Polsku ovládl tamní ligu a oslavil mistrovský titul. Nastupuje pravidelně a mohl by mluvit o životní formě.

May 9, 2014

Hloušek: Účast v Lize mistrů pomohla všem polským klubům. Pochopily, že šanci má každý

Uplynulý ročník polské nejvyšší soutěže může hodnotit osmadvacetiletý obránce Adam Hloušek velmi pozitivně. S Legií Varšavou dosáhl na titul a podíval se i do pohárové Evropy, když na podzim okusil Ligu mistrů a na jaře Evropskou ligu. 

May 9, 2014

Hloušek v dresu Legie Varšava slaví se svými spoluhráči mistrovský titul

Uplynulý ročník polské nejvyšší soutěže ovládl klub Legia Varšava, která zajímá i oko tuzemského publika, neboť tamní dresy oblékají hned dva čeští legionáři. Po konci sezóny se tak z mistrovského titulu mohli radovat obránce Adam Hloušek a útočník Tomáš Necid navzdory tomu, že v posledním kole Legia remizovala s Gdaňskem 0:0.