AKTUÁLNĚ

May 9, 2014

Graiciar se proti Portugalsku trefil, Hlavatý byl také blízko

Čeští hráči do devatenácti let v současné chvíli bojují o možnost vyhrát evropský šampionát v Gruzii. Náš výběr startuje na tomto turnaji poprvé od zisku stříbra v roce 2011 a cestu do další fáze má stále ještě otevřenou. První zápas proti švédsku svěřenci kouče Jana Suchopárka zvládli, proti Portugalsku chyběla trocha toho štěstí.

May 9, 2014

Graiciar nechybí ve výběru trenéra Suchopárka na ME devatenáctek v Gruzii

Před časem se o něj zajímal londýnský Arsenal, ale na Emirates se adekvátně prosadit nedokázal. I tak je to pro osmnáctiletého českého mladíka cenná zkušenost. V zimě odešel z Plzně a na tři roky se upsal Liberci. Dobrý tah, neboť se začal objevovat v české nejvyšší soutěži a za své výkony si vysloužil i pozvánku na ME devatenáctek v Gruzii.

May 9, 2014

Hlavatý byl nominován na Euro devatenáctek v Gruzii

Produkt mládežnické akademie Příbrami si v nové sezóně zahraje v druholigovém Sokolově, který povede nový kouč Pavel Horváth. Kmenový hráč západočeské Plzně si však před přípravou svého nového klubu odskočí ještě do Gruzie, kde si bude plnit své reprezentační povinnosti.

May 9, 2014

Souček si z Belgie dovezl cenný suvenýr. Věří po Euru v Polsku v zahraniční nabídku?

Velký posun zaznamenává v tomto roce defenzivní záložník Tomáš Souček. Dvaadvacetiletý kmenový hráč pražské Slavie strávil poslední měsíce na hostování v Liberci a sám je za tuto možnost pod Ještědem rád, neboť mu pomohla nejen na Euro jednadvacítek, ale i do seniorského národního výběru. Na dveře možná klepe i zajímavé zahraniční angažmá.