AKTUÁLNĚ

May 9, 2014

Vítěznou tečku Lvíčat za kvalifikací obstaral útočník Matěj Pulkrab

Fotbalová reprezentace do 21 let si na závěr neúspěšné kvalifikace o postup na mistrovství Evropy alespoň částečně spravila chuť ziskem tří bodů. Po rychlém gólu sparťanského forvarda Matěje Pulkraba porazila v Chomutově výběr Moldavska 1:0.

May 9, 2014

Útočník římského AS Patrik Schick se dokázal gólově prosadit i ve druhém utkání Ligy národů. Na Slovensku si připsal už čtvrtý a zatím jednoznačně nejcennější zásah. Jako střídající hráč rozhodl po pár minutách na hřišti o výhře českého týmu ve federálním derby 2:1.

May 9, 2014

Adam Karabec vstřelil svůj první gól za reprezentační šestnáctku

Česká reprezentace do 16 let má za sebou první ze dvou říjnových přípravných utkání. Výběr kouče Radka Bejbla v něm remizoval v Nivnici se stejně starými Slováky 1:1, o jediný český gól se postaral sparťan Adam Karabec.

May 9, 2014

Schick se Součkem nechybí v nominaci reprezentace na další duely Ligy národů

Jaroslav Šilhavý oznámil svoji první nominaci v roli reprezentačního trenéra. Po říjnové zápasy Ligy národů na Slovensku (13. října) a na Ukrajině (16. října) počítá i se slávistickým záložníkem Tomášem Součkem a útočníkem římského AS Patrikem Schickem.

May 9, 2014

Reprezentace: Schick a Souček přidali další góly, mladík Kepl zaznamenal hattrick

Poslední dny patřily reprezentačním výběrům. Kromě A-týmu, který vstoupil do Ligy národů, měly na programu důležité zápasy i jednadvacítka a také týmu do devatenácti let. Dres s lvíčkem na prsou obléklo několik hráčů, které zastupuje agentura ISM. Jak se jim dařilo?

May 9, 2014

Třetí gól v reprezentaci. Patrik Schick se blýskl parádní trefou v Lize národů

Česká reprezentace držela v úvodním zápase Ligy národů proti Ukrajině (1:2) díky rychlému gólu Patrika Schicka dlouho naději alespoň na remízu. Útočník římského AS skóroval už ve čtvrté minutě po povedené individuální akci.

May 9, 2014

Předběžnou nominaci jsem nečekal, byl jsem o to víc motivovaný, přiznal Ondřej Petrák

Ondřej Petrák poprvé poznává, jaké to je být součástí reprezentačního A-týmu. Před odjezdem do Uherského Hradiště, kde národní tým vstoupí do Ligy národů zápasem s Ukrajinou, nechyběla opora bundesligového Norimberku na srazu v Praze.

May 9, 2014

Patrik Schick si přijel z Říma spravit chuť: Na Ligu národů jsem se těšil, bude o co hrát

V nominaci reprezentace na úvodní duel Ligy národů s Ukrajinou a následnou přípravu v Rusku nechybí ani Patrik Schick. Z Říma dorazil lehce zklamaný z toho, že nedokázal v úvodu italské Serie A navázat na střelecky vydařenou přípravu.

May 9, 2014

Přehled: Kteří hráči ze stáje ISM byli nominováni do reprezentačních výběrů?

Hráči spadající pod křídla agentury ISM se pravidelně objevují v nominacích reprezentačních týmů. Několik jich na srazy zamíří také v následujících dnech. Kromě A-týmu, který čeká úvodní duel Ligy národů proti Ukrajině a příprava v Rusku, čekají zápasy i jednadvacítku a další mládežnické výběry.

May 9, 2014

Ondřej Petrák byl poprvé nominován do reprezentačního „áčka“

Jméno záložníka bundesligového Norimberku se objevilo v nominaci kouče Karla Jarolíma pro utkání Ligy národů proti Ukrajině a přípravný duel v Rusku.