AKTUÁLNĚ

May 9, 2014

Po sedmnáctce prošel na ME i výběr U19. Kteří hráči pomohli k postupu?

Po reprezentačním výběru do 17 let si účast na mistrovství Evropy vybojovala také devatenáctka. Oba týmy absolvovaly elitní fázi kvalifikace v Nizozemsku a mohly se tak domů vrátit jedním letadlem. Na palubě byli i hráči, které zastupuje agentura ISM.

May 9, 2014

Hodnocení po Brazílii: Souček, Masopust i Schick patřili k nejlepším

Fotbalová reprezentace má za sebou zápas roku. Do dlouho očekávaného přípravného duelu s Brazílií (1:3) zasáhli v Edenu i všichni tři hráči v nominaci, které zastupuje agentura ISM. Záložníci Tomáš Souček s Lukášem Masopustem i útočník Patrik Schick nastoupili v základní sestavě a všichni si vedli více než dobře. Podívejte se, jak jejich výkony ohodnotili redaktoři Deníku Sport.

May 9, 2014

Masopust trápil hvězdné Brazilce: Bez sebedůvěry nemá smysl na hřiště chodit

Kromě tradičních opor Tomáše Součka s Patrikem Schickem naskočil do atraktivního přátelského zápasu s Brazílií (1:3) od úvodní minuty i Lukáš Masopust. Slávistický záložník při svém druhém startu v základní sestavě reprezentace rozhodně nezklamal. Patřil k nejaktivnějším hráčům na hřišti a navíc založil akci, která vedla k jedinému českému gólu.

May 9, 2014

Sedmnáctka vedená kapitánem Hložkem postoupila na Euro!

Reprezentační výběr do 17 let vedený kapitánem Adamem Hložkem se po čtyřech letech dokázal probojovat na letošní mistrovství Evropy v Irsku. K postupu pomohl také jiné záložník Adam Ritter.

May 9, 2014

Martin Graiciar poprvé skóroval za jednadvacítku: Jsem rád za celý sraz

Do druhého duelu reprezentační jednadvacítky na španělském soustředění proti Mexiku nastoupil v základní sestavě a trenérům se za šanci odvděčil nejlepším možným způsobem. Martin Graiciar se z pozice pravého křídelníka podílel na hladké výhře 4:0 gólem a asistencí.

May 9, 2014

Výběr U18 s Gabrielem, Vlčkem a spol. triumfoval na turnaji v Dubaji

Český reprezentační výběr do 18 let ovládl turnaj Sportchain Cup ve Spojených arabských emirátech, když porazil všechny tři silné soupeře. Pod úspěch týmu vedeného koučem Lubošem Kozlem se podepsali i obránci Šimon Gabriel, Tomáš Vlček, Daniel Kosek, Karel Žilák a Tomáš Vincour.

May 9, 2014

Adam Hložek zajistil sedmnáctce vítězný vstup do kvalifikace

Česká reprezentace do 17 let vstoupila do elitní fáze kvalifikace o postup na mistrovství Evropy nejtěsnější možnou výhrou nad Izraelem 1:0. Jediný gól zápasu vstřelil v prvním poločase kapitán týmu Adam Hložek.

May 9, 2014

Nominace repre: Na Anglii s Brazílií se Součkem, Masopustem a Schickem

Trenér české reprezentace Jaroslav Šilhavý odtajnil nominaci na blížící se atraktivní zápasy v Anglii a s Brazílií. Na seznamu čítajícím prozatím dvacet jmen nechybí ani záložníci Tomáš Souček s Lukášem Masopustem ze Slavie a útočník římského AS Patrik Schick.

May 9, 2014

Krejčí, Drchal a Graiciar poprvé povoláni do jednadvacítky

Reprezentační výběr do 21 let vstupuje do nové etapy. A budou u toho i záložník Ladislav Krejčí s forvardy Václavem Drchalem a Martinem Graiciarem, kteří byli zařazeni do nominace pro přípravný kemp ve Španělsku, kde se „lvíčata“ utkají s Islandem a Mexikem.

May 9, 2014

Reprezentovat je pro mě hlavně velká čest, říká Tomáš Souček

Na své začátky ve fotbalové reprezentaci zavzpomínal v dalším díle pravidelného seriálu i slávista Tomáš Souček, který se vypracoval mezi pilíře záložní řady národního týmu.