AKTUÁLNĚ

May 9, 2014

Chceme si to se soupeři rozdat, ne zalézat do vápna, říká hrdina Lvíčat Hlavatý

Českému záložníkovi může být do zpěvu. Je mu teprve devatenáct let, ale už hraje v národním výběru U20 a patří k nejlepším hráčům po dvou utkáních v Elite Tournament. Ten pořádá německý fotbalový svaz a bývalý kouč německé jednadvacítky Horst Hrubesh. Nemalým překvapením je pak fakt, že Lvíčata zatím tabulce vládnou.

May 9, 2014

Dvacítka díky Hlavatému po vítězství v Portugalsku bodovala také doma s Němci

Česká reprezentace do dvaceti let zvládla i druhé utkání Elite  Tournament, ve kterém zatím nenalezla přemožitele. Po vítězství v Portugalsku svedli Lvíčata dramatický boj s vrstevníky z Německa a v závěru byli fanoušci svědky pořádného drama.

May 9, 2014

Hrát proti německým hvězdám? Neuvěřitelný zážitek, hlásil po prohře Souček

Český záložník Tomáš Souček se stává stabilní oporou naší reprezentace, přitom teprve loni v listopadu si odbyl premiéru. Kouč Jarolím mu věří, neboť ho přesvědčil nejen díky svému hostování v Liberci, ale i současným výkonům v dresu pražské Slavie.

May 9, 2014

Lavička testoval v přípravě proti Turecku i Pulkraba

Česká reprezentace do jednadvaceti let zahájila svou novou éru remízou 1:1 s Tureckem. Lvíčata pod vedením kouče Vítězslava Lavičky nastoupili do utkání aktivně a v první půle se z penalty trefil Václav Černý, na jehož branku reagoval po změně stran Umut Bozok. Nás však také zajímá, že ve druhém poločase nastoupil Matěj Pulkrab.

May 9, 2014

Krejčí absolvoval s devatenáctkou turnaj v Japonsku. Jaké měl pocity ze hry i tamní kultury?

Osmnáctiletý záložník Ladislav Krejčí je zatím ve stínu svého jmenovce, ale postupem času by se mohl vypracovat do role rovnocenného parťáka v reprezentaci. V dresu brněnské Zbrojovky sbírá první ligové starty, ale mnohem důležitější je fakt, že se prosazuje i v dresu národního výběru do devatenácti let. Právě s ním odcestoval na turnaj v Japonsku.

May 9, 2014

Graiciar se proti Portugalsku trefil, Hlavatý byl také blízko

Čeští hráči do devatenácti let v současné chvíli bojují o možnost vyhrát evropský šampionát v Gruzii. Náš výběr startuje na tomto turnaji poprvé od zisku stříbra v roce 2011 a cestu do další fáze má stále ještě otevřenou. První zápas proti švédsku svěřenci kouče Jana Suchopárka zvládli, proti Portugalsku chyběla trocha toho štěstí.

May 9, 2014

Graiciar nechybí ve výběru trenéra Suchopárka na ME devatenáctek v Gruzii

Před časem se o něj zajímal londýnský Arsenal, ale na Emirates se adekvátně prosadit nedokázal. I tak je to pro osmnáctiletého českého mladíka cenná zkušenost. V zimě odešel z Plzně a na tři roky se upsal Liberci. Dobrý tah, neboť se začal objevovat v české nejvyšší soutěži a za své výkony si vysloužil i pozvánku na ME devatenáctek v Gruzii.

May 9, 2014

Hlavatý byl nominován na Euro devatenáctek v Gruzii

Produkt mládežnické akademie Příbrami si v nové sezóně zahraje v druholigovém Sokolově, který povede nový kouč Pavel Horváth. Kmenový hráč západočeské Plzně si však před přípravou svého nového klubu odskočí ještě do Gruzie, kde si bude plnit své reprezentační povinnosti.

May 9, 2014

Souček si z Belgie dovezl cenný suvenýr. Věří po Euru v Polsku v zahraniční nabídku?

Velký posun zaznamenává v tomto roce defenzivní záložník Tomáš Souček. Dvaadvacetiletý kmenový hráč pražské Slavie strávil poslední měsíce na hostování v Liberci a sám je za tuto možnost pod Ještědem rád, neboť mu pomohla nejen na Euro jednadvacítek, ale i do seniorského národního výběru. Na dveře možná klepe i zajímavé zahraniční angažmá.