AKTUÁLNĚ

May 9, 2014

Vágner, Jambor, Molitorisz a Uriča v nominaci reprezentace U17

Reprezentační výběr do 17 let čeká na přelomu září a října základní fáze kvalifikace o postup na evropský šampionát. V nominaci trenéra Radka Bejbla se objevili hned čtyři mladíci ze stáje agentury ISM.

May 9, 2014

Souhrn: Jak se dařilo mladíkům v reprezentačních výběrech?

V posledních dnech neměl napilno jen reprezentační A-tým, ale i jednadvacítka, výběru do dvaceti let a také devatenáctka. V akci se ukázalo hned několik hráčů spadajících pod křídla agentury ISM. Podívejte se, jak se jim v dresu s lvíčkem na prsou dařilo.

May 9, 2014

Souček s Masopustem nasměrovali reprezentaci k důležité výhře v kvalifikaci

Slávističtí záložníci Tomáš Souček s Lukášem Masopustem sehráli klíčovou roli při výhře české reprezentace 3:0 v kvalifikaci na mistrovství Evropy na půdě Černé Hory. Souček otevřel skóre, Masopust záhy přidal svým premiérovým gólem za národní tým uklidňující druhou trefu.

May 9, 2014

Přehled: Kteří hráči byli nominováni do reprezentačních výběrů?

Nejen reprezentační A-tým, který čekají další dva duely kvalifikace o postup na mistrovství Evropy, bude mít zkraje září napilno. Sejde se také jednadvacítka, dvacítka i výběry do devatenácti a osmnácti let. Podívejte se, kteří hráči se na srazy vydají.

May 9, 2014

Repre U19: Vlček s Gabrielem kapitány, Kosek se dočkal prvního gólu

Reprezentační výběr do 19 let má za sebou první zápasy nové éry. Kompletně obměněný tým pod vedením kouče Luboše Kozla porazil dvakrát shodně 3:1 Gruzii a bylo u toho i sedm mladíků, které zastupuje agentura ISM. Podívejte se, jak se jim vedlo.

May 9, 2014

Nominace U19: Do nové etapy i s Gabrielem, Vlčkem, Ševčíkem či Karabcem

Hned osm hráčů ze stáje agentury ISM zařadil nový trenér reprezentačního výběru do 19 let do nominace na dvojici srpnových přípravných zápasů. V následujících dnech se sejde i sedmnáctka, kterou čeká start na Telki Cupu.

May 9, 2014

Jak se vedlo mladým reprezentantům na ME do 19 let?

Český reprezentační výběr do 19 let skončil na evropském šampionátu ve skupině. V Arménii se při trojici zápasů s Francií (0:3), Norskem (0:0) a Irskem (1:2) ukázalo i pět mladých talentů, které zastupuje agentura ISM.

May 9, 2014

Nominace U19: Na EURO jede Zima, Macháček, Slaměna, Kepl i Píchal

Trenér reprezentační devatenáctky Jan Suchopárek oznámil finální nominaci na blížící se evropský šampionát. Do Arménie zamíří s týmem i pětice mladíků, které zastupuje agentura ISM.

May 9, 2014

Pět mladíků ze stáje ISM v předběžné nominaci devatenáctky

Kouč reprezentačního výběru do 19 let Jan Suchopárek zveřejnil seznam hráčů, s nimiž počítá pro soustředění před blížícím se evropským šampionátem v Arménii. Místo v závěrečné nominaci si bude chtít upevnit stoper David Zima, záložníci David Macháček s Patrikem Slaměnou a duo forvardů Tomáš Kepl s Davidem Píchalem.

May 9, 2014

Vydařený reprezentační sraz pro Patrika Schicka: Tři góly a zlepšená nálada

Velmi vydařený reprezentační sraz má za sebou Patrik Schick. Po dvougólovém představení, kterým zařídil národnímu týmu výhru 2:1 nad Bulharskem, se útočník AS Řím dokázal prosadit také v další důležité bitvě evropské kvalifikace proti Černé Hoře. Po jeho akci padl druhý gól a z pokutového kopu následně pečetil triumf českého týmu 3:0.