AKTUÁLNĚ

May 9, 2014

Hrdina Schick trefil i druhou výhru nad Slovenskem: Těší mě, že jsem pomohl

V prvním vzájemném duelu na Slovenku rozhodl o výhře českého týmu po pár minutách na hřišti. V odvetě v pražském Edenu se pak postaral o jediný gól sledované bitvy bývalých federálních partnerů. Útočník Patrik Schick se výraznou měrou podílel na tom, že národní tým zůstává v Lize národů ve druhé  nejvyšší výkonnostní skupině.

May 9, 2014

Patrik Schick, Jan Kopic a Tomáš Souček v nominaci reprezentace

Trenér národního týmu Jaroslav Šilhavý počítá pro listopadovou přípravu v Polsku a následný duel Ligy národů se Slovenskem i se záložníky Tomášem Součkem a Janem Kopicem a útočníkem Patrikem Schickem. Jejich jména se objevila v devatenáctičlenné nominaci.

May 9, 2014

Sedmnáctka slaví postup v kvalifikaci. Kapitán Hložek k němu přispěl dvěma trefami!

Fotbalová reprezentace do 17 let zvládla úvodní fázi kvalifikace o postup na mistrovství Evropy na jedničku. V Albánii vyhrála všechny tři duely, a to i díky sparťanu Adamu Hložkovi, který přispěl k postupu do dalších bojů dvěma brankami.

May 9, 2014

Další reprezentační gól pro Hložka, sedmnáctku vedl jako kapitán

Reprezentace do 17 let má za sebou vydařený vstup do první kvalifikace o postup na mistrovství Evropy. Čeští mladíci jasně přejeli domácí Albánii, na výhře 6:0 se jedním gólem podílel kapitán týmu Adam Hložek.

May 9, 2014

Útočník římského AS Patrik Schick se dokázal gólově prosadit i ve druhém utkání Ligy národů. Na Slovensku si připsal už čtvrtý a zatím jednoznačně nejcennější zásah. Jako střídající hráč rozhodl po pár minutách na hřišti o výhře českého týmu ve federálním derby 2:1.

May 9, 2014

Vítěznou tečku Lvíčat za kvalifikací obstaral útočník Matěj Pulkrab

Fotbalová reprezentace do 21 let si na závěr neúspěšné kvalifikace o postup na mistrovství Evropy alespoň částečně spravila chuť ziskem tří bodů. Po rychlém gólu sparťanského forvarda Matěje Pulkraba porazila v Chomutově výběr Moldavska 1:0.

May 9, 2014

Adam Karabec vstřelil svůj první gól za reprezentační šestnáctku

Česká reprezentace do 16 let má za sebou první ze dvou říjnových přípravných utkání. Výběr kouče Radka Bejbla v něm remizoval v Nivnici se stejně starými Slováky 1:1, o jediný český gól se postaral sparťan Adam Karabec.

May 9, 2014

Schick se Součkem nechybí v nominaci reprezentace na další duely Ligy národů

Jaroslav Šilhavý oznámil svoji první nominaci v roli reprezentačního trenéra. Po říjnové zápasy Ligy národů na Slovensku (13. října) a na Ukrajině (16. října) počítá i se slávistickým záložníkem Tomášem Součkem a útočníkem římského AS Patrikem Schickem.

May 9, 2014

Reprezentace: Schick a Souček přidali další góly, mladík Kepl zaznamenal hattrick

Poslední dny patřily reprezentačním výběrům. Kromě A-týmu, který vstoupil do Ligy národů, měly na programu důležité zápasy i jednadvacítka a také týmu do devatenácti let. Dres s lvíčkem na prsou obléklo několik hráčů, které zastupuje agentura ISM. Jak se jim dařilo?

May 9, 2014

Třetí gól v reprezentaci. Patrik Schick se blýskl parádní trefou v Lize národů

Česká reprezentace držela v úvodním zápase Ligy národů proti Ukrajině (1:2) díky rychlému gólu Patrika Schicka dlouho naději alespoň na remízu. Útočník římského AS skóroval už ve čtvrté minutě po povedené individuální akci.