AKTUÁLNĚ

zpět na všechny zprávy

Kratochvíl nasměroval Zbrojovku krásným gólem k triumfu v Tipsport lize!

Talentovaný záložník brněnské Zbrojovky Miloš Kratochvíl o sobě dal pořádně vědět ve finále zimní Tisport ligy. Krásným gólem otevřel skóre finálového souboje proti Bohemians, se svými spoluhráči nakonec slavil výhru 2:0 a celkový triumf v soutěži.

Jednadvacetiletý středopolař dostal šanci v základní sestavě a kouči Romanu Pivarníkovi se za důvěru odvědčil v 70. minutě, kdy z přímého kopu překonal zeď i gólmana pražského soupeře. Definitivní pojistku přidala Zbrojovka dvě minuty před koncem a po závěrečném hvizdu sudího mohly naplno propuknout mistrovské oslavy.

Kratochvíl tím jen potvrdil, že se mu v letošní zimní přípravě daří. Nastoupil do všech sedmi vítězných zápasů Zbrojovky a hned pětkrát se zapsal mezi střelce, z toho tři góly zaznamenal člen reprezentační jednadvacítky právě v Tipsport lize.

Hodně nahlas si říká o místo v základní sestavě i pro ligové zápasy, stejně jako tomu bylo na podzim. Během prvního půlroku v nejvyšší české soutěži odehrál nadějný záložník, který v Brně hostuje do konce sezony z plzeňské Viktorie, dvanáct zápasů, v deseti případech nastoupil od první minuty. Hned v prvním kole proti Baníku se dočkal svého prvního ligového gólu.

-> PROFIL MILOŠE KRATOCHVÍLA