AKTUÁLNĚ

zpět na všechny zprávy

Dobrá zpráva: Útočník Schick se po zranění vrátil do plného tréninku

Další zdravotní trable velkého českého talenta Patrika Schicka jsou zažehnány. Dvaadvacetiletý forvard AS Řím se po poranění stehenního svalu dnes znovu zapojil do plného tréninku s pátým týmem italské Serie A.

Schick chyběl římskému celku už před čtrnácti dny v ligovém zápase se Sampdorií, v jejímž dresu v minulé sezoně pobláznil celou Itálii skvělými výkony a jedenácti nastřílenými góly v Serii A. Zástupci AC následně potvrdili, že nejdražší posila v dosavadní klubové historii nenastoupila kvůli poraněnému stehennímu svalu.

Schick vynechal i duel na půdě Hellasu Verona, krátce před dalším zápasem italské ligy proti nováčkovi z Beneventa se už ale vrátil do týmové přípravy a trénoval bez omezení.

Právě zdravotní patálie zatím talentovanému útočníkovi, který oblékal ještě dres pražské Sparty a Bohemians, nedovolily, aby navázal na výtečnou minulou sezonu a naplno prokázal svůj obrovský potenciál. Od svého letního přestupu do AS Řím absentoval kvůli svalovému zranění už počtvrté, i proto zatím naskočil jen do 11 soutěžních utkání a dal jediný gól v poháru.

-> PROFIL PATRIKA SCHICKA