AKTUÁLNĚ

zpět na všechny zprávy

Milan Baroš pokračuje! S Baníkem podepsal novou roční smlouvu

Historicky druhý nejlepší střelec české reprezentace bude dál bavit diváky na ligových stadionech. Milan Baroš se rozhodl prodloužit si kariéru ještě o jednu sezonu. S vedením ostravského Baníku se dohodl na nové smlouvě na rok.

Šestatřicetiletý útočník v minulém ročníku ukázal, jak platným hráčem dokáže pro tým být. S devíti góly se stal suverénně nejlepším střelcem Baníku, kterému výraznou měrou pomohl k záchraně v nejvyšší soutěži. I proto fanoušci tradičního klubu uvítali s nadšením, že zvažovaný konec bohaté aktivní hráčské kariéry během dovolené přehodnotil a rozhodl se pokračovat.

„Odpočinul jsem si a rozhodl jsem se ještě pokračovat, protože ty zápasové emoce by mi asi chyběly. Uvažuju současně ale i tak, že kdybych měl zdravotní problémy a neměl bych už týmu co dát, skončím i dříve. Jinak se budu snažit makat a Baníku pomoct,“ prohlásil Milan Baroš, vítěz ankety Osobnost ligy za uplynulý ročník 2017/2018, po podpisu smlouvy, ke kterému došlo na týmovém soustředění v Kroměříži.

„Bary je velice důležitým článkem sestavy, proto jsme pochopitelně rádi, že zůstává. O jeho sportovních kvalitách se nemusíme bavit,“ dodal sportovní ředitel Baníku Marek Jankulovski na adresu bývalé hvězdy Liverpoolu, Aston Villy, Lyonu či Galatasaraye Istanbul.

 

-> PROFIL MILANA BAROŠE