AKTUÁLNĚ

zpět na všechny zprávy

Stanislav Tecl prodloužil smlouvu ve Slavii: Je to pro mě závazek do další práce

Vedení pražské Slavie si pojistilo služby útočníka Stanislava Tecla. Ten se s klubem z Edenu domluvil na prodloužení smlouvy, jejíž platnost nově vyprší až na konci června 2021.

„Jsem samozřejmě hrozně rád, je to pro mě velký závazek do další práce. Ve fotbale se ale všechno hrozně rychle mění. Určitě to není tak, že by přišlo nějaké uspokojení, naopak je to pro mě velká motivace dokázat, že si tu smlouvu zasloužím,“ řekl k prodloužení kontraktu sedmadvacetiletý forvard.

Původní smlouva měla Teclovi sice vypršet až na konci příštího roku, nicméně vedení Slavie se rozhodlo pojistit si důležitého hráče už nyní.

Do Edenu zamířil poprvé už v roce 2010 na hostování z Jihlavy, po angažmá v Plzni a Jablonci přestoupil do Slavie napevno loni v lednu. Minulou sezonu zahájil opět v Jablonci, kde měl původně zůstat na hostování do konce ročníku. Stabilními výkony a hlavně více než slušnou střeleckou produktivitou si ale řekl o šanci v sešívaném dresu už po podzimní části. Na jaře se pak zařadil mezi opory Slavie. S jedenácti góly se dělil o pozici druhého nejlepšího ligového střelce.

-> PROFIL STANISLAVA TECLA