AKTUÁLNĚ

zpět na všechny zprávy

Hlavatý okusí v nové sezóně druhou ligu pod taktovkou kouče Horvátha

Baník Sokolov se v uplynulé sezóně druhé nejvyšší lize trápil a v závěru se strachoval o samotné setrvání v soutěži. Až třinácté místo v tabulce donutilo vedení klubu k razantním změnám. Tou hlavní byl příchod nového hlavního trenéra. Otěže v Sokolově přebírá Pavel Horváth, který se pokusí své herní zkušenosti přetavit v ideální strategii pro své svěřence. Pomoci mu má z Plzně také reprezentant do devatenácti let Michal Hlavatý.

Produkt mládežnické akademie Příbrami herně roste, ale pravdou je, že bez praxe to půjde ztuha. Plzeň tušila, že by mu příliš minut v poli nabídnout nemohla, proto ho pustila do Sokolova na roční hostování.

Mládežnický reprezentant do devatenácti let by se měl dočkat herního vytížení, díky kterému by mohl příští léto zaujmout pevné místo v sestavě Plzně. Druhá česká nejvyšší soutěž není pro tuzemského fanouška zatím příliš atraktivní, ale pravdou je, že kvalita této ligy jde nahoru. Pro Hlavatého to bude zajímavá zkušenost, která mu může pomoci v kariérním rozvoji.