NEWS

zpět na všechny zprávy

Kadlec: Nemám důvod se mračit. Dnes jsem zase svým pánem a nemusím honit každou kačku

Osud k němu nebyl příliš štědrý a předčasně mu ukončil hráčskou kariéru. Osmadvacetiletý Václav Kadlec po nekonečných problémech s kolenem ukončil profesionální dráhu, ale na fotbal nezanevřel. Svůj oblíbený sport dále praktikuje za Červené Janovice a živí se jako fitness trenér.

Jeho tým vládne po osmi zápasech tabulce III. třídy se sedmi výhrami z osmi zápasů a celkovým skóre 44:14. Kromě oblékání dresu Červených Janovic se bývalý reprezentant objevuje i ve výběru Real Top Praha a cítí se spokojeně.

"Nemám důvod se mračit. Snažím se být na lidi milejší a vrací se mi to. Navíc jsem svým pánem, nemusím honit každou kačku a být v práci deset hodin denně," nechal se v rozhovoru pro iDnes.cz slyšet bývalý hráč Frankfurt či Midtjyllandu.

Někdejší opora pražské Sparty, která v jejích barvách odehrála v české nejvyšší soutěži celkem 160 zápasů, ve kterých si připsala 50 branek a 11 asistencí, se nebojí, že by se aktuální pohoda mohla vytratit. "Když bude potřeba vydělat víc peněz, jsem připravený třeba dělat i něco, co mě tolik nebaví – zatím to tak naštěstí není. Rozhodně se netrápím. Poznávám život zase z jiné stránky, k pesimismu není důvod," dodal Kadlec.