AKTUÁLNĚ

May 9, 2014

Kadlec o svém comebacku v lize: Člověk si toho teď váží úplně jinak než dřív

Někdejší český reprezentant a dlouholetá opora pražské Sparty se konečně dočkala.  V barvách Mladé Boleslavi se Václav Kadlec vrátil po téměř dvou letech o české nejvyšší soutěže. V duelu proti Jablonci naskočil z lavičky náhradníků v 63. minutě a po závěrečném hvizdu se radoval ze zisku tří bodů.

May 9, 2014

Hlavatý o své trefě: Pár minut předtím jsem nastřelil tyčku. Říkal jsem si, že smůly už bylo dost

Během hostování v Pardubicích vykazoval skvělé výsledky podtržené také střeleckou efektivitou. Do kádru Plzně se však v létě neprokousal, a tak herní praxi nyní sbírá v rámci další zápůjčky, tentokrát v Mladé Boleslavi. Třiadvacetiletý záložník Michal Hlavatý pomohl středočeskému klubu k zisku tří bodů, když jedinou brankou utkání rozhodl duel s Jabloncem.

May 9, 2014

Neuvěřitelná trefa Schicka na Euru se hlásí o cenu Ference Puskáse

Český reprezentační útočník Patrik Schick byl zastižen během letošní evropského šampionátu ve skvělé formě. Hlavní palebná síla národního týmu se výraznou měrou podílela na postupu do čtvrtfinále, navíc si připsala stejný počet branek jako střelecký král turnaje Cristiano Ronaldo. Nejhezčí trefu si opora Bayeru Leverkusen připsala proti Skotsku a může za ní získat cenu Ference Puskáse pro rok 2021.

May 9, 2014

Parádní úvod Karabce, poté úder žolíka Pulkraba. Sparta doma ovládla duel s Libercem

Pražská Sparta odčinila bodovou ztrátu z předešlého týdne, kdy padla na půdě Slovácka. V nedělním ligovém kole svěřenci Pavla Vrby porazili houževnatý Liberec díky přesným zásahům Adama Karabce a Matěje Pulkraba.

May 9, 2014

Schick: Chtěl jsem se vrátit co nejrychleji. Jsem rád, že už mohu být zase na hřišti

Dobrá zpráva nejen pro fanoušky Bayeru Leverkusen. Český reprezentační útočník Patrik Schick již doléčil své zranění a již o víkendu by mohl nastoupit v barvách bundesligového klubu proti svému bývalému chlebodárci Lipsku.

May 9, 2014

Legendární tváře agentury ISM: Dívčí idol s tvrdou ránou, kterou ocenili i na Anfield Road

Času ani člověk neporučí, proto je až k nevíře, že dřívější idol nejedné české dívky Patrik Berger letos oslaví již své sedmačtyřicáté narozeniny. Jeden z nejvýraznějších záložníků v historii českého fotbalu si dokázal získat nejen tuzemské fanoušky, ale uznání se neslo napříč starým kontinentem. Výrazná tvář českého reprezentačního týmu má za sebou bohatou hráčskou kariéru, kterou si nyní připomeneme, neboť rodák z Prahy patřil do enklávy hráčů zastupovaných agenturou International Sport Management (ISM).

May 9, 2014

Spartu čeká velký zápas ve Skotsku. Hložek, Krejčí, Pulkrab i Karabec chtějí pomoci k postupu

Pražskou Spartu čeká ve čtvrtek důležitý zápas, který může výrazně napovědět o tom, zda si v pohárové Evropě zahrají i na jaře. Na půdě slavného Ibrox Stadium sehrají další zápas s Glasgow Rangers v rámci skupinové fáze Evropské ligy a se skotským soupeřem se aktuálně uchází o druhé místo v tabulce.

May 9, 2014

Bleskový start Drchala proti Líšni. Rezervní tým Sparty nasměroval k zasloužené výhře

Dvaadvacetiletý útočník pražské Sparty sbíral v minulosti zkušenosti například v Mladé Boleslavi, ale v letošní sezoně je k dispozici především kouči Pavlu Vrbovi, potažmo trenérovi rezervního týmu. V neděli se v B-týmu představil ve svém pátém ligovém utkání v právě probíhajícím ročníku FNL a jednou trefou se podílel na vítězství Sparty nad Líšní.

May 9, 2014

Bratrský instinkt je někdy silnější než ten týmový, hlásí dvojčata Gabrielové

Vydali se na podobnou cestu jako před lety jejich otec Petr. Bratři Adam a Šimon Gabrielovi se již dokázali vtěsnat do reprezentační jednadvacítky, brzy by mohli v A-týmu kouče Jaroslava Šilhavého. Zatímco Adam sbírá herní praxi za rezervu Sparty, Šimon hostuje  z plzeňské Viktorie na Žižkově.

May 9, 2014

Souček: Budeme se o šampionát v březnu rvát, co to půjde

Závěr kvalifikace má český výběr za sebou, i když se mu nepodařilo dosáhnout na druhou příčku ve skupině. Jistotu baráže o světový šampionát v Kuvajtu si však svěřenci kouče Jaroslava Šilhavého zajistili přes Ligu národů, ale v kabině si každý uvědomuje, že cesta to nebude vůbec snadná. I proto, že český výběr nebude v pavoukovi mezi nasazenými týmy, tudíž první zápas sehraje venku.