AKTUÁLNĚ

May 9, 2014

Sparta si v přípravě vyzkouší navrátilce z hostování Pulkraba s Drchalem

Pražská Sparta se od středy připravuje na novou sezónu, ve které by ráda uspěla nejen v české nejvyšší soutěži, ale také v kvalifikaci o Ligu mistrů. Letenský tým avizoval dvoufázový trénink denně a v do týmu se vrátili také útočníci z hostování Matěj Pulkrab a Václav Drchal.

May 9, 2014

Hráči Sparty tradičně volili nejlepšího hráče kabiny. Ocenění se dočkal defenzivní štít Krejčí

Pražská Sparta tradičně na konci sezóny volila nejlepšího hráče kabiny a letenský tým nakonec vybral Ladislava Krejčího, který dostal celkem čtrnáct hlasů. Druhým byl pak Adam Hložek se sedmi hlasy. Pro defenzivní štít je to tak impulz do další sezóny, neboť v té uplynulé zaznamenal ve dvaceti ligových zápasech celkem osm tref.

May 9, 2014

Bačkovský: Bohemka je krásný klub. Umím si představit, že bych tu byl i za dalších deset let

Jednadvacetiletý talentovaný brankář Hugo Jan Bačkovský se dostal více do podvědomí teprve před rokem, kdy v srpnu odešel ze Sparty na hostování do Bohemians 1905. Během podzimu se představil v barvách Klokanů v MOL Cupu a tří přípravných utkání, na jaře pak okusil i českou nejvyšší soutěž a odchytal pět ligových startů, ve kterých zaznamenal tři nuly. Letenský klub s ním před pár týdny spolupráci prodloužil a nechal ho v Ďolíčku dál sbírat herní praxi.

May 9, 2014

Fanoušci zvolili nejlepšího hráče sparťanské kabiny. Vítězem se stal s velkým náskokem Hložek

Poslední ročník FORTUNA:LIGY je již více jak týden minulosti, přesto se ještě dodatečně udílí několik ocenění za individuální výkony. Právě takového se dočkal teprve osmnáctiletý talent Adam Hložek, kterého fanoušci vybrali za nejlepšího hráče Sparty v uplynulé ligové sezóně.

May 9, 2014

Odměna pro čerstvého ligového kanonýra. Hložek prodloužil spolupráci se Spartou

V posledním ligovém kole proti Brnu teprve osmnáctiletý talent Adam Hložek zářil v barvách pražské Sparty a svůj výkon v první půli podložil hned čtyřmi vstřelenými góly. Držitel trofeje pro Krále střelců FORTUNA:LIGY podepsal v neděli s letenským klubem novou smlouvu, která by jej na této adrese měla udržet až do roku 2024.

May 9, 2014

Drchal potvrdil fantastické jaro. V posledním ligovém kole načal porážku Bohemians

Středočeský klub z Mladé Boleslavi nebude hodnotit uplynulou sezónu příliš pozitivně, neboť po hororovém podzimu zachraňoval klid v tabulce až na jaře. Světlým momentem může být ale fantastická forma Václava Drchala v posledních kolech. Kmenový hráč pražské Sparty si svými výkony řekl o letní návrat na Letnou.

May 9, 2014

Hložek ovládl anketu o nejlepšího útočníka FORTUNA:LIGY s velkým náskokem

Osmnáctiletý klenot pražské Sparty má za sebou další fantastickou sezónu, ačkoliv několik měsíců léčil své zranění. V anketě o nejlepšího útočníka české nejvyšší soutěže, ve které hlasovali zástupci médii a kapitáni s trenéry ligových klubů, vyhrál Adam Hložek s velkým náskokem na Kuchtu, Schranze, Klimenta či Doležala.

May 9, 2014

Škoda, že je už konec sezóny. Daří se nám teď dobře, hlásí Drchal, který skóroval i proti Olomouci

Poslední týdny jej zastihly v dobrém herním rozmaru a jednadvacetiletý útočník Václav Drchal patří k hlavní palebné síle Mladé Boleslavi. Kmenový hráč pražské Sparty tráví u středočeského celku čas v rámci hostování a v neděli si připsal svou pátou ligovou trefu v této sezóně, když se podílel na výhře 3:0 v Olomouci. Kromě jednoho přesného zásahu zaznamenal i asistenci, ale produktivní mohl být dle svých slov ještě daleko více.

May 9, 2014

Bačkovský prodloužil se Spartou, ale pokračovat bude v Ďolíčku

Pražská Sparta si pojistila služby jednadvacetiletého brankáře Huga Jana Bačkovského. Kmenový hráč letenského celku aktuální sezónu tráví na hostování v Bohemians 1905, kde se mu začíná dařit a sbírá důležité ligové minuty mezi třemi tyčemi. Talentovaný gólman bude i nadále pokračovat v Ďolíčku, ale není vyloučeno, že by brzy mohl obléknout také dres pražského „S“.

May 9, 2014

Karabec: Šance jsme měli už v první půli, mohli jsme rozhodnout dřív. Nakopla nás pak trefa Hložana

Sedmnáctiletý záložník Adam Karabec může hodnotit probíhající sezónu jako zlomovou, neboť se mu otevírají dveře do A-týmu pražské Sparty. V tomto ročníku Fortuna ligy naskočil již do dvaceti utkání, ve kterých si připsal tři trefy a jednu asistenci. Poslední gól vstřelil ve středeční dohrávce na Letné proti Plzni.