AKTUÁLNĚ

May 9, 2014

Tecl: Nemáme proč brečet. Teď nás čeká Legie, což bude takové sousedské derby

Třicetiletý útočník Stanislav Tecl se po delší době objevil v základní sestavě pražské Slavie, aby s kapitánskou páskou na své paži pomohl sešívaným v odvetě proti maďarskému Ferencvárosi. Díky trefě Masopusta sice domácí zvítězili 1:0, ale po úvodní prohře 0:2 v boji o Ligu mistrů končí. Slavia si zahraje o Evropskou ligu a jejím soupeřem bude Legie Varšava.

May 9, 2014

Masopust: Věčná škoda, že to zůstalo jen u jednoho gólu. Bušili jsme do nich jak hluchý do vrat

Sen o účasti v letošním ročníku Ligy mistrů se hráčům pražské Slavie nesplní, neboť hned ve třetím předkole nestačili na maďarský Ferencváros. Klub z Budapešti si do Edenu vezl dvoubrankový náskok a i přes prohru 0:1 v odvetě postupuje dále, zatímco sešívané čeká boj o Evropskou ligu s Legií Varšava.

May 9, 2014

Hložek před Monakem: Naděje umírá poslední. Uděláme na hřišti všechno, abychom uspěli

Nedávno oslavil teprve devatenáct let, přesto je již delší dobu jednou z klíčových tváří pražské Sparty. Adam Hložek svou důležitost pro letenský tým potvrdil také v sobotním ligovém duelu proti Karviné, ve kterém si připsal další vstřelenou branku. Po třetím kole nového ročníku Fortuna Ligy má již na svém kontě dvě a opět by se mohl ucházet o korunku pro krále střelců.

May 9, 2014

Krejčí parádní hlavičkou otevřel skóre proti Rapidu, ale na výhru Sparty to nakonec nestačilo

Úvod jako z říše snů, ale ve druhé půli přišel obrat domácích. Defenzivní štít pražské Sparty Ladislav Krejčí otevřel skóre v druhém předkole Ligy mistrů na hřišti Rapidu Vídeň již ve třetí minutě parádní hlavičkou. Po centru Dočkala potvrdil svou střeleckou formu z minulé sezony a jasně opět demonstroval, jak je nebezpečný ve vápně soupeře. Ten se ale ve druhém poločase oklepal a nakonec jde do odvety na Letné s jednobrankovým náskokem.