AKTUÁLNĚ

May 9, 2014

Hlavatý po zisku titulu: Ani jsme si nepřipouštěli, že bychom mohli být druzí

V kádru Pardubic patří ke klíčovým tvářím, které se velkou měrou zapříčinily o dlouze vyhlížený postup mezi elitu. Michal Hlavatý v minulém týdnu získal ocenění pro nejlepšího hráče druhé ligy a ve svých dvaadvaceti letech se jeví jako obrovský talent. Kmenový hráč Plzně tráví na východě Čech velice úspěšně hostování a zoubky si brousí taktéž na korunku krále střelců, kde mu na čelo tabulky schází pouhá jediná trefa.

May 9, 2014

Hlavatý proti Vyšehradu dvakrát skóroval a Pardubice slaví po 51 letech postup do první ligy

Sen východočeských Pardubic se stal skutečností a v sobotu na stadionu Pod Vynicí mohli hráči slavit se svými fanoušky postup mezi elitu. Po dlouhých jednadvaceti letech se vrací na prvoligovou mapu, když v rámci 29. kola porazili Vyšehrad 4:1. Dvěma přesnými zásahy se blýskl i dvaadvacetiletý záložník Michal Hlavatý.

May 9, 2014

Hlavatý: Trenéři mi vtloukali do hlavy, že mám dávat i nějaké góly. Teď se mi to konečně daří

Na svůj věk hraje v Pardubicích až na nebývale klíčovou roli. Čerstvě dvaadvacetiletý záložník Michal Hlavatý tlačí východočeský tým do první ligy a vše nasvědčuje tomu, že se aktuální lídr tabulky FNL do nejvyšší soutěže skutečně podívá. Restart po koronavirové přestávce jej zastihl v parádní formě, což dokládá šest vstřelených branek.

May 9, 2014

Nezastavitelný Hlavatý: Talentovaný záložník získal pro Pardubice body s Duklou a Varnsdorfem

Jednadvacetiletý záložník Pardubic Michal Hlavatý se výrazně podepisuje pod jarním tažením svého východočeského týmu, který si v čele tabulky FNL brousí zoubky na účast v české nejvyšší soutěži. Svůj střelecký apetit prokázal již během května, kdy se po restartu druhé ligy získal ocenění hráč měsíce. Na stejné vlně je i v červnu, což dokazují jeho statistiky z duelů s Duklou a Varnsdorfem.

May 9, 2014

Hlavatý mění sen Pardubic ve skutečnost. Za svůj střelecký apetit se stal hráčem května FNL

Na svůj velký talent poukazuje během restartu druhé nejvyšší české soutěže teprve jednadvacetiletý záložník Michal Hlavatý. Rodák Hořovic s klubovou minulostí v Plzni a Sokolově patří ke klíčovým hráčům východočeských Pardubic a za svůj střelecký apetit si vysloužil ocenění hráče května ve zmíněné FNL. Jeho tým je jasným lídrem tabulky a aspiruje na postup mezi tuzemskou elitu.

May 9, 2014

Hlavatý zahájil s Pardubicemi zimní přípravu, Kepl se vrací do Plzně

V týmu druholigového lídra z Pardubic bude v jarní části sezony pokračovat už jen záložník Michal Hlavatý. Útočník Tomáš Kepl se na zimní přípravu vrací do plzeňské Viktorie.

May 9, 2014

Pardubice i díky Michalu Hlavatému přezimují na čele druhé ligy

Fotbalisté Pardubic si v předstihu zajistili titul druholigového půlmistra. V předposledním podzimním kole uspěli na půdě Vyšehradu a na prvním místě mají nedostižný čtyřbodový náskok. Svou zásluhu na tom má i záložník Michal Hlavatý, který se na výhře 2:0 nad nováčkem z Prahy podílel uklidňující druhou trefou Východočechů. Člen reprezentační jednadvacítky, jenž v Pardubicích hostuje z Plzně, se poprvé střelecky prosadil ve druhém utkání druhé nejvyšší soutěže za sebou, v letošní sezoně má na kontě již tři góly ve 14 odehraných duelech.

May 9, 2014

Trefa v derby? Nic moc si nepamatuju, přiznal Michal Hlavatý

Druholigové tabulce nadále kralují fotbalisté Pardubic, na první příčce zůstali i po derby s nováčkem z Chrudimi. K přesvědčivé výhře 4:0 v rámci 14. kola přispěl i Michal Hlavatý, který na východě Čech hostuje z plzeňské Viktorie. Jednadvacetiletý středopolař podpořil výborný výkon vstřeleným gólem.

May 9, 2014

Vaněk nasměroval Zbrojovku k výhře v druholigovém šlágru

Tři starty, dva góly. Taková je bilance Ondřeje Vaňka po návratu do brněnské Zbrojovky. Devětadvacetiletý záložník se po střeleckém zápisu v Jihlavě (2:3) prosadil také v následujícím druholigovém šlágru proti Hradci Králové. V souboji dvou aspirantů na postup do nejvyšší soutěže nasměroval svůj tým k výhře 2:1, když po půl hodině otevřel skóre. Hráč se zkušenostmi z Turecka a Ruska odehrál ve středu brněnské zálohy potřetí v řadě celých 90 minut.

May 9, 2014

Ondřej Vaněk se po návratu do Zbrojovky poprvé zapsal mezi střelce

Devětadvacetiletý záložník se dočkal premiérového gólu v dresu brněnské Zbrojovky po svém návratu velmi rychle. Skóroval už při svém druhém startu, porážku svého týmu ve šlágru 9. kola druhé ligy v Jihlavě ale neodvrátil.