AKTUÁLNĚ

May 9, 2014

Boleslav v MOL Cupu vyřadila Opavu. K výhře přispěl jednou trefou i Hlavatý

Mladá Boleslav dokázala v úterý uspět v rámci semifinále MOL Cupu na půdě Opavy. Hosté získali již během první půle dvoubrankový náskok a další dvě trefy přidali po změně stran. Ve druhém poločase se mezi střelce zapsal i Michal Hlavatý, který v kádru středočeského klubu hostuje z Mladé Boleslavi.

May 9, 2014

Sparta si nesmí myslet, že by nás mohla porazit, hlásí Masopust po úspěchu v dalším derby

Výrazně se svými asistencemi podílel na postupu svého týmu do semifinále MOL Cupu na úkor Olomouce, také proti Spartě si připsal asistenci a skvělým výkonem pomohl sešívaným do finále. V něm vršovický klub změří síly s Plzní a pro Lukáše Masopusta to bude již páté finále tuzemského poháru.

May 9, 2014

Slavia slaví postup do semifinále MOL Cupu. Dvěma asistencemi se přičinil o něj Masopust

Pražská Slavia zvládla středeční dohrávku čtvrtfinále domácího poháru MOL Cup a na půdě Sigmy Olomouc zvítězila nad domácím celkem přesvědčivým výsledkem 3:0. V základní sestavě nechyběl talentovaný obránce David Zima, dvěma asistencemi se pak blýskl ve druhém poločase Lukáš Masopust.

May 9, 2014

Krejčí je ve fantastické střelecké formě. Tentokrát se o tom přesvědčil Jablonec v MOL Cupu

Pražská Sparta i nadále pokračuje v gólových hodech a ve středu odpoledne učinila další důležitý krok k obhajobě triumfu v MOL Cupu. Ve čtvrtfinále vyřadila čtyřmi góly Jablonec a postoupila mezi poslední čtyřku, která si to v semifinále rozdá o trofejový zápas. Na úspěchu proti severočeskému klubu se výrazně podílel LK37, který již o víkendu zaznamenal hattrick v lize proti Teplicím.

May 9, 2014

Tecl se hattrickem podílel na demolici Karlových Varů v osmifinále MOL Cupu

Pražská Slavia demonstrovala svou sílu v osmifinále MOL Cupu na domácí půdě proti Karlovým Varům. Hosté okusili pohár hořkosti již během první půle, kdy vršovický klub nastřílel šest branek, po změně stran přidal další čtyři. V základní sestavě sešívaných se objevil třicetiletý útočník Stanislav Tecl, který stihl v prvním poločase zaznamenat rovnou hattrick.

May 9, 2014

Po lize skóroval i v poháru. Hlavně nesmím mít nos navrch, ví mladík Chytil

Jen krátce poté, co svým premiérovým ligovým gólem rozhodl šlágr s pražskou Spartou, si olomoucký talent Mojmír Chytil připsal první trefu také v českém poháru. Ve čtvrtfinále proti silnému Jablonci (3:1) se postaral o druhý zásah Sigmy, který se nakonec ukázal jako vítězný.

May 9, 2014

Tříbodový Kopic řídil plzeňský postup v poháru: Těší mě, že jsem týmu pomohl

Co do produktivity zažil nejvydařenější zápas v sezoně. Plzeňský Jan Kopic nejprve otevřel skóre boje o postup do semifinále domácího poháru s Mladou Boleslaví, u dalších dvou si připsal asistenci. Reprezentační křídelník měl na vítězství 4:2 a postupu mezi čtyři nejlepší celky MOL Cupu zcela zásadní podíl.

May 9, 2014

Adam Hložek završil hladký postup Sparty do semifinále MOL Cupu

Sedmnáctiletý talent si první soutěžní trefu v jarní části sezony připsal ve čtvrtfinále českého poháru. Do souboje s ostravským Baníkem nastoupil mladý křídelník v základní sestavě Sparty a devět minut před koncem stvrdil hlavou po centru kapitána Dočkala hladký postup letenského celku, když uzavřel skóre na konečných 5:0. Kromě Hložka přispěl k postupu i uzdravený Ladislav Krejčí, který ve středu zálohy rovněž odehrál celý zápas.

May 9, 2014

Milan Jirásek u pohárového postupu Baníku přes obhájce trofeje

Ostravský Baník se v osmifinále domácího poháru MOL Cupu postaral o velké překvapení. K vyřazení loňského vítěze Slavie (2:0 po prodloužení) přispěl svým dílem i Milan Jirásek.

May 9, 2014

Hanuš dostal šanci v poháru, Kratochvíl pomohl k postupu gólem

Brankář Jan Hanuš nastoupil poprvé od začátku srpna v brance jabloneckého A-týmu. Stalo se tak v duelu 3. kola domácího poháru proti druholigové brněnské Zbrojovce. Šanci v základní sestavě dostal i záložník Miloš Kratochvíl (na foto), který svou druhou soutěžní trefou v sezoně srovnával v prvním poločase na 1:1. Severočeši nakonec potvrdili roli favorita a po výhře 3:2 postoupili do osmifinále mezi šestnáct nejlepších. V závěru do hry naskočil v jabloneckém dresu i uzdravený obránce Vojtěch Kubista.