AKTUÁLNĚ

May 9, 2014

Souček se blýskl parádní asistencí, West Hamu to ale proti Brentfordu na výhru nestačilo

Český reprezentační kapitán Tomáš Souček byl opět vidět na Ostrovech, kde si připsal další asistenci v Premier League. Rodák z Havlíčkova Brodu deset minut před koncem duelu s Brentfordem pomohl vstřelit branku, avšak hosté se vrátili do vedení v nastaveném čase a hubený náskok 2:1 již do závěrečného hvizdu nepustili.

May 9, 2014

Fanoušci nám chyběli skoro rok a půl. Je skvělé, že jsou zase zpátky, hlásil Souček po další trefě

Český reprezentační záložník Tomáš Souček si nemohl start nového ročníku anglické Premier League představovat lépe. Na půdě Newcastlu se jednou trefou podílel na výhře 4:2 a Kladiváři tak navázali na skvělé výkony z předchozí sezony.

May 9, 2014

Souček: Bude to určitě hodně vyrovnaný ročník. Čtyři týmy by mohly hrát o titul do posledního kola

Český reprezentační záložník Tomáš Souček má za sebou vynikající sezonu v barvách West Hamu a národního týmu a na tyto výkony by rád navázal i v té nadcházející. Nový ročník ostrovní Premier League odstartují Kladiváři v St. James Parku proti Newcastlu a londýnský klub má ambice opět bojovat o vrchní příčky v tabulce.

May 9, 2014

Velká pocta pro Součka: S přehledem ovládl anketu o nejlepšího hráče sezony West Hamu

Šestadvacetiletý defenzivní štít Tomáš Souček se na Ostrovech etabloval v jednu z klíčových tváří londýnského West Hamu. Jeho přínos ocenili i fanoušci klubu, kteří mu přisoudili nejvíce hlasu v anketě Hammer of Year. Cenu pro nejlepšího hráče Kladivářů uplynulé sezony ovládl s přehledem, ale jak sám přiznal, stále mu nechybí pokora a touha se zlepšovat.

May 9, 2014

Souček: Uplynulou sezonu chceme zopakovat a na výkony navázat

Český reprezentační záložník Tomáš Souček má za sebou skvělou sezonu, kterou podtrhl výkony v národních barvách na letošním Euru. Hvězda londýnského West Hamu už ale svůj zrak upíná k dalšímu ročníku Premier Legue a také pohárové Evropě, neboť si Kladiváři zahrají také minimálně skupinovou fázi Evropské ligy.

May 9, 2014

Souček: Životní sezona? Těžko se ty roky porovnávají, ale jsem hodně rád, že to tak vyšlo

Český reprezentační záložník má za sebou skvělou sezonu. V barvách londýnského West Hamu měřil síly s nejlepšími hráči anglické Premier League, také v národních barvách se mu dařilo na evropském šampionátu. Čerstvý vítěz novinářské ankety Zlatý míč ČR připustil, že má za sebou životní sezonu, ale dodává mu to sil do té nadcházející.

May 9, 2014

Souček se dostal mezi osm nejlepších hráčů Premier League. Je to další krok v jeho skvělé kariéře

Šestadvacetiletá opora londýnského West Hamu může být s uplynulou sezónou nadmíru spokojena. Kladiváři nakonec vybojovali pohárovou Evropu, navíc na českého legionáře se ozývaly slůvka chvály ze všech stran. Tomáš Souček byl dokonce vybrán do nejlepší osmičky hráčů Premier League a fanoušci nyní mohou hlasovat o jeho konečném umístění.

May 9, 2014

Souček: Unavený se necítím. Tohle byl můj sen od dětství, takže si užívám každou chvíli na hřišti

Šestadvacetiletý český legionář Tomáš Souček se dočkal na Ostrovech další pocty. Uznávaný magazín The Athletic jej označil za nejvíce nedoceněného hráče tohoto ročníku Premier League. Kmenový hráč londýnského West Hamu se svými výkony podílí na báječné sezóně Kladivářů, kteří se ucházejí o účast v pohárové Evropě.

May 9, 2014

Souček je králem vzdušných soubojů. Rekord v Premier League si připsal v duelu s Burnley

Šestadvacetiletý defenzivní štít Tomáš Souček patří v této sezóně k největším hvězdám anglického West Hamu. Londýnský klub se na něj může spolehnout nejen v koncovce a poctivé obranné činnosti, ale jak se zdá, někdejší tvář pražské Slavie či Liberce dominuje také ve vzdušných soubojích, o čemž se přesvědčili v pondělí hráči Burnley.

May 9, 2014

Vývojáři hry FIFA 2021 na Součka nezapomněli. Záložník figuruje v nejlepší sestavě Premier League

Šestadvacetiletý rodák z Havlíčkova Brodu zažívá další vydařenou sezónu na Ostrovech, což neuniká ani pozornosti vývojářů hry FIFA 2021. Oporu londýnského West Hamu neváhali zařadit do nejlepší sestavy Premier League pro tento ročník.