AKTUÁLNĚ

May 9, 2014

Souček: Uplynulou sezonu chceme zopakovat a na výkony navázat

Český reprezentační záložník Tomáš Souček má za sebou skvělou sezonu, kterou podtrhl výkony v národních barvách na letošním Euru. Hvězda londýnského West Hamu už ale svůj zrak upíná k dalšímu ročníku Premier Legue a také pohárové Evropě, neboť si Kladiváři zahrají také minimálně skupinovou fázi Evropské ligy.

May 9, 2014

Souček: Životní sezona? Těžko se ty roky porovnávají, ale jsem hodně rád, že to tak vyšlo

Český reprezentační záložník má za sebou skvělou sezonu. V barvách londýnského West Hamu měřil síly s nejlepšími hráči anglické Premier League, také v národních barvách se mu dařilo na evropském šampionátu. Čerstvý vítěz novinářské ankety Zlatý míč ČR připustil, že má za sebou životní sezonu, ale dodává mu to sil do té nadcházející.

May 9, 2014

Souček se dostal mezi osm nejlepších hráčů Premier League. Je to další krok v jeho skvělé kariéře

Šestadvacetiletá opora londýnského West Hamu může být s uplynulou sezónou nadmíru spokojena. Kladiváři nakonec vybojovali pohárovou Evropu, navíc na českého legionáře se ozývaly slůvka chvály ze všech stran. Tomáš Souček byl dokonce vybrán do nejlepší osmičky hráčů Premier League a fanoušci nyní mohou hlasovat o jeho konečném umístění.

May 9, 2014

Souček: Unavený se necítím. Tohle byl můj sen od dětství, takže si užívám každou chvíli na hřišti

Šestadvacetiletý český legionář Tomáš Souček se dočkal na Ostrovech další pocty. Uznávaný magazín The Athletic jej označil za nejvíce nedoceněného hráče tohoto ročníku Premier League. Kmenový hráč londýnského West Hamu se svými výkony podílí na báječné sezóně Kladivářů, kteří se ucházejí o účast v pohárové Evropě.

May 9, 2014

Souček je králem vzdušných soubojů. Rekord v Premier League si připsal v duelu s Burnley

Šestadvacetiletý defenzivní štít Tomáš Souček patří v této sezóně k největším hvězdám anglického West Hamu. Londýnský klub se na něj může spolehnout nejen v koncovce a poctivé obranné činnosti, ale jak se zdá, někdejší tvář pražské Slavie či Liberce dominuje také ve vzdušných soubojích, o čemž se přesvědčili v pondělí hráči Burnley.

May 9, 2014

Vývojáři hry FIFA 2021 na Součka nezapomněli. Záložník figuruje v nejlepší sestavě Premier League

Šestadvacetiletý rodák z Havlíčkova Brodu zažívá další vydařenou sezónu na Ostrovech, což neuniká ani pozornosti vývojářů hry FIFA 2021. Oporu londýnského West Hamu neváhali zařadit do nejlepší sestavy Premier League pro tento ročník.

May 9, 2014

West Ham si v londýnském derby dělil body s Arsenalem. Souček se opět zapsal mezi střelce

Londýnské derby mezi West Hamem a Arsenalem vítěze nenalezlo. Kladiváři se sice dostali do tříbrankového náskoku, ale poté si vstřelili dvě vlastní branky a v závěru na konečných 3:3 upravil Lacazette. Mezi střelce se zapsal i český legionář Tomáš Souček, který ve 33. minutě zvyšoval na 3:0, ale o pět minut později si připsal i vlastní gól.

May 9, 2014

Souček krotí euforii: Až po posledním hvizdu se ukáže, co a jak si zasloužíme a kde skončíme

V minulé sezóně bojovali prakticky celou sezonu o záchranu, v současné době se rvou o pohárovou Evropu. A dokonce se nejedná o pouhou Evropskou ligu. Ve hře je Liga mistrů a čtvrté místo v tabulce Premier League by ji zaručovalo. Klíčovou tváří West Hamu je i pětadvacetiletý záložník Tomáš Souček, který si aktuální formu svého týmu užívá, ale emoce zatím krotí.

May 9, 2014

Součka opět velebí na Ostrovech. Za výkon s Tottenhamem si vysloužil přezdívku „český terminátor“

Pochvaly na adresu Tomáše Součka neberou v Anglii konce. Český reprezentační záložník se výborným výkonem o víkendu podílel na výhře v londýnském derby proti Tottenhamu. West Ham je díky triumfu 2:1 v tabulce Premier League okupuje čtvrté místo, které by mu zaručoval účast v dalším ročníku Premier League.

May 9, 2014

Další parádní výkon Součka v barvách West Hamu. Nenápadný londýnský klub bojuje o Evropu

Zatímco v minulé sezóně bojoval londýnský West Ham o setrvání v Premier League, letos může živit naděje na účast v pohárové Evropě. Po pondělním triumfu 3:0 s posledním Sheffieldem United jsou Kladiváři na pátém místě v tabulce a bojují o pohárovou Evropu. Dvaačtyřicet bodů prozatím stačí k tomu, aby nenápadný londýnský klub za svými zády držel Liverpool, Tottenham či Arsenal.