AKTUÁLNĚ

May 9, 2014

Další pocta pro Součka. Svými výkony si řekl o nominaci v prestižní anketě hráč měsíce EA Sports

Pětadvacetiletý český středopolař Tomáš Souček má za sebou velice vydařených měsíc na Ostrovech, což neuniklo ani pozornosti veřejnosti. Kmenový hráč West Hamu si vysloužil nominaci v prestižní anketě ocenění hráče měsíce v Premier League, kterou pořádá EA Sports. O vítězi za měsíc prosince rozhodnou hlasováním fanoušci.

May 9, 2014

Souček po triumfu proti Evertonu: Je skvělé, že jsme začali rok právě takhle

Tomáš Souček o sobě dal opět vědět, tentokrát na Nový rok, když jedinou trefou utkání rozhodl důležitý duel s Evertonem. Svou pátou branku zaznamenal v 86. minutě a v rozhovoru pro BT Sport ji označil za velice důležitou a motivující k dalším dobrým výkonům.

May 9, 2014

Souček se blýskl proti Evertonu a připsal si již pátou trefu v tomto ročníku Premier League

Český reprezentační záložník o sobě dal na Ostrovech opět vědět, když v rámci sedmnáctého kola anglické Premier League rozhodl jedinou trefou utkání duel s Evertonem. Pro Tomáše Součka to byl již pátý přesný zásah v této sezóně, což jej vyhouplo do čela klubové tabulky střelců.

May 9, 2014

Souček zatím vede a mohl by obhájit Zlatý míč určený nejlepšímu českému fotbalisty sezóny

Na Ostrovech se mu daří, což se odráží také ve vnímání veřejnosti na jeho přínos. Tomáš Souček v minulé sezóně ovládl hlasování ankety Zlatý míč pro českého nejlepšího fotbalistu také po podzimu a vše nasvědčuje tomu, že by tuto trofej mohl ovládnout znovu.

May 9, 2014

Souček o své lásce k West Hamu: Jsem srdcař. Když někde jsem, potřebuju tam být srdcem

Za pár týdnů t bude již rok, co český reprezentační záložník Tomáš Souček zamířil do londýnského West Hamu. Někdejší tvář pražské Slavie se v kádru Kladivářů poměrně rychle zabydlela a etablovala v jednu z klíčových tváří týmu. A jak sám v rozhovoru pro Sport.cz prozradil, tento rok předčil všechna jeho očekávání.

May 9, 2014

Souček o své budoucnosti zatím nepřemýšlí: Dokud není něco na stole, nechci se o tom skoro bavit

Jeho jméno na Ostrovech získává na síle a v kádru londýnského West Hamu patří mezi klíčové tváře základní sestavy. Český reprezentační záložník se těší přízni kouče Davida Moyese i fanoušků Kladivářů.  V médiích se objevují spekulace o jeho možném odchodu, ale jak sám přiznal, zatím to ve své hlavě neřeší a soustřeďuje se na zápasy v Premier League.

May 9, 2014

Souček dál pálí za West Ham tentokrát pomohl k obratu Kladivářů na půdě Leedsu

Pětadvacetiletý záložník Tomáš Souček byl opět výrazně vidět v barvách londýnského West Hamu. Kladiváři změřili síly v páteční předehrávce s Leedsem a ve dvanáctém kole anglické Premier League slavili výhru 2:1. V posledních pěti zápasech se jedná již o čtvrtou výhru a prsty v ní měl i český legionář.

May 9, 2014

Fanoušci West Hamu označili Součka za nejlepší nákup tohoto roku

Česká stopa v londýnském West Hamu je v tomto roce výrazná především díky reprezentačnímu záložníkovi Tomášovi Součkovi. Někdejší tvář pražské Slávie svými výkony upoutala pozornost nejen kouče Davia Moyese, ale i klubových fanoušků, kteří ji označily za nejlepší posilu týmu tohoto roku.

May 9, 2014

Souček: Šancí jsem měl hodně, ale nepadalo to tam. Jsem rád, že jsem to proti Fulhamu zlomil

Pětadvacetiletý český záložník Tomáš Souček se blýskl v sobotním zápase West Hamu s Fulhamem a rozhodl svou brankou toto londýnské derby. Pro někdejší tvář pražské Slavie to byla čtvrtá branka v Premier League, první v této sezóně. Po závěrečném hvizdu byl s výsledkem spokojený a na fakt, že prolomil střeleckou smůlu, si také rozhodně nestěžoval.

May 9, 2014

Souček o sobě dal opět vědět v barvách West Hamu, když rozhodl duel s Fulhamem

Pětadvacetiletý rodák z Havlíčkova Brodu o sobě dal na Ostrovech opět vědět v pozitivním světle. Český reprezentační záložník Tomáš Souček potvrdil, že v kádru West Hamu patří ke klíčovým tvářím, když jedinou brankou utkání rozhodl londýnské derby s Fulhamem.