AKTUÁLNĚ

May 9, 2014

Schick překonal reprezentačního parťáka Pavlenku a pomohl Leverkusenu k remíze

Český reprezentační útočník Patrik Schick měl opět nabito ostrými v bundesligovém duelu proti Werderu Brémy. Čtyřiadvacetiletý střelec se prosadil ve druhém poločase, kdy se mu podařilo srovnat stav na 1:1 a rozhodl tak o dělbě bodů.

May 9, 2014

Schick nechytatelnou ránou z voleje překonal Neuera. Na výhru nad Bayernem to však nestačilo

Parádní trefou ze zhruba patnácti metrů se blýskl v duelu o čelo tabulky. Jeho branka sice na výhru Leverkusenu nestačila, ale český legionář byl proti bavorskému gigantovi vidět. V sobotním zápase svůj počet vstřelených branek v letošním ročníku Bundesligy rozšířil na číslo čtyři.

May 9, 2014

Leverkusen i nadále vládne Bundeslize. Schick se podílel na demolici Kolína nad Rýnem

Bayer Leverkusen i nadále vládne německé nejvyšší soutěži. Ve středu v rámci 12. kola tamní Bundesligy uspěl na půdě Kolína nad Rýnem a udržel tak jednobodový náskok na Bayern Mnichov a Lipsko. Mezi střelce se zapsal i český legionář Patrik Schick, pro kterého to je už třetí ligová trefa v této sezóně.

May 9, 2014

Schick si připsal asistenci proti Hoffenheimu. Leverkusen už vede tabulku Bundesligy před Bayernem

Čtyřiadvacetiletý český útočník Patrik Schick oslaví v závěru ledna půlkulaté narozeniny, ale dárky si naděluje v tomto roce celkem v pravidelných intervalech. V minulé sezóně zářil v barvách Lipska, v létě pak přestoupil do Leverkusenu, kde se mu také daří. Potvrdil to i v nedělním duelu Bayeru s Hoffenheimem, ve kterém si připsal asistenci.

May 9, 2014

Schick potvrdil svůj střelecký apetit proti Schalke. Leverkusen ztrácí na lídra tabulky pouhý bod

Leverkusenu se v tomto ročníku Bundesligy daří a po desátém kole je stále bez porážky. V tabulce ztrácí pouhý bod na lídra Bayer Mnichov. V nedělním duelu proti Schalke uspěl Bayer 3:0 a mezi střelce se zapsal i český reprezentant Patrik Schick.

May 9, 2014

Schick poukázal na hlavní cíl Leverkusenu. Vytouženou metou je účast v Lize mistrů

Čtyřiadvacetiletý český reprezentant Patrik Schick stihl během své dosavadní kariéry okusit již šest klubů a jeho přáním je, aby byl aktuálně platným Bayeru Leverkusen. Bundesligový zástupce má pro novou sezónu smělé plány a chce ji zakončit v tabulce na příčce, která by mu zajistila účast v Lize mistrů. A někdejší tvář pražské Sparty, Bohemians 1905, Sampdorie Janov, AS Řím či Lipska věří, že je to v jejich silách

May 9, 2014

Schick: Jsem si jistý, že jsem přestupem do Leverkusenu udělal velmi dobré rozhodnutí

Patrik Schick má za sebou velice zajímavou dosavadní kariéru, ale mnohem více toho má ještě před sebou. Čtyřiadvacetiletý útočník v létě vyslyšel volání Bayeru Leverkusen, se kterým se dohodl na spolupráci až do roku 2025. Zatím na svůj střelecký apetit z Lipska nedokázal plně navázat, ale na vině byla zranění a nové prostředí. O správnosti jeho rozhodnutí však ani na chvíli nepochybuje a věří, že v Leverkusenu zažije zajímavé roky.

May 9, 2014

Schick poprvé skóroval za Leverskusen v Bundeslize, radost ale kalí zranění

Český reprezentační útočník Patrik Schick v sobotu poprvé skóroval za Leverskusen v německé nejvyšší soutěži. Soupeř pražské Slavie ve skupinové fázi Evropské ligy však bude na několik týdnů někdejší tvář Sampdorie Janov, AS Řím či Lipska postrádat, neboť čtyřiadvacetiletý hráč musel v duelu se Stuttgartem nuceně střídat již v prvním poločase.

May 9, 2014

Debut v barvách Leverkusenu na výbornou. Schick se podílel na pohárové demolici Norderstedtu

Čtyřiadvacetiletý český útočník teprve v úterý absolvoval zdravotní prohlídku a podpis pětiletého kontraktu s Leverkusenem, ale v neděli byl již novému chlebodárci plně k dispozici. Debut v barvách Bayeru si odbyl v rámci Německého poháru na hřišti soupeře ze čtvrté nejvyšší soutěže Norderstedtu a jednou trefou se podílel na hladké výhře.

May 9, 2014

Schick: Mám rád atraktivní a útočný herní styl, což upřednostňují také v Leverkusenu

Budoucnost čtyřiadvacetiletého českého reprezentanta byla konečně vyřešena. Patrik Schick podstoupil v úterý v Leverkusenu zdravotní prohlídku, po které se tamnímu Bayeru upsal na pět let. Již o den později absolvoval s novými spoluhráči první trénink a na tiskové konferenci se rozpovídal nejen o novém zázemí.