AKTUÁLNĚ

May 9, 2014

Masopust před konfrontací s Leicesterem City: Jít si to užít nemá cenu, chceme postoupit

Po podzimu v pohárové Evropě nekončí. Díky druhému místu ve skupině si pražská Slavia zajistila také účast v jarních vyřazovacích bojích. Los v Nyonu klubu z Vršovic přisoudil soupeře z Anglie. První konfrontace s Leicesterem City proběhne 18. února, odveta je na programu o týden později 25. února. Jedna z opor základní sestavy Lukáš Masopust chce v Evropské lize jít ještě do dalších kol, proto na webu Slavia.cz hovořil o postupových ambicích.

May 9, 2014

Zima o losu vyřazovací fáze EL: Chtěli jsme anglického soupeře a máme ho

I když v posledním kole skupinové fáze pocítili sílu německého Leverkusenu, postoupili sešívaní do jarních vyřazovacích bojů Evropské ligy. V táboře vršovického klubu zavládlo nadšení, neboť v osudí byla celá řada zvučných soupeřů. Po pondělním losování v Nyonu už je jasné, že se Slavia opět podívá na Ostrovy a změří síly s celkem z Premier League.

May 9, 2014

Leverkusen ovládl skupinu EL na úkor Slavie. V zápase byl vidět i český útočník Patrik Schick

Pražská Slavia měla v Evropské lize ambice postoupit do jarních vyřazovacích bojů z prvního místa ve skupině, ale bundesligový Leverkusen byl zásadně proti. V posledním utkání na půdě německého klubu sešívaní okusili jeho aktuální formu a padli vysoko 0:4. V týmu domácích byl vidět i český legionář Patrik Schick.

May 9, 2014

Schick si s Lipskem zahraje o finále prestižní Ligy mistrů. V cestě bude stát PSG

Čtyřiadvacetiletý český útočník Patrik Schick by si mohl zahrát semifinále Ligy mistrů, pokud jej kouč Lipska Julian Nagelsmann uzná za potřebného proti PSG. Kmenový hráč římského AS patřil k oporám základní sestavy především v Bundeslize, kde v uplynulé sezóně zaznamenal 10 branek ve 22 soutěžních zápasech. V osmifinále proti Tottenhamu, které se hrálo ještě na dva zápasy, naskočil do obou vždy jako střídající hráč.

May 9, 2014

Hloušek větří v Německu novou výzvu: I třetí liga je tam hodně kvalitní. Budeme chtít ale postoupit

Jednatřicetiletý univerzál Adam Hloušek dostal od vedení Viktorie Plzeň svolení hledat si pro novou sezónu angažmá jinde a dlouze se rozhlížet nemusel. Zájem o něj projevil tradiční německý klub Kaiserslautern, který aktuálně hraje třetí nejvyšší soutěž. Roční hostování je pro něj zajímavou výzvou, jak sám připustil v rozhovoru pro Sport.cz.

May 9, 2014

Legendární tváře agentury ISM: Dívčí idol s tvrdou ránou, kterou ocenili i na Anfield Road

Času ani člověk neporučí, proto je až k nevíře, že dřívější idol nejedné české dívky Patrik Berger letos oslaví již své sedmačtyřicáté narozeniny. Jeden z nejvýraznějších záložníků v historii českého fotbalu si dokázal získat nejen tuzemské fanoušky, ale uznání se neslo napříč starým kontinentem. Výrazná tvář českého reprezentačního týmu má za sebou bohatou hráčskou kariéru, kterou si nyní připomeneme, neboť rodák z Prahy patřil do enklávy hráčů zastupovaných agenturou International Sport Management (ISM).

May 9, 2014

Legendární tváře agentury ISM: Jak si Poborský podmanil Evropu svou rychlostí a technikou

Dnes již osmačtyřicetiletý Karel Poborský patří mezi uznávané odborníky i po konci profesionální hráčské kariéry. Legendární pravé křídlo s přezdívkou „Steve“ učarovával fanoušky svou technickou vyspělostí a rychlostí. Velká opora českého národního výběru zanechala v Evropě čitelnou stopu, kterou si nyní připomeneme, neboť rodák Jindřichova Hradce patřil do enklávy hráčů zastupovaných agenturou International Sport Management (ISM).

May 9, 2014

Pospíšil posunul první letošní trefou Jagiellonii do horní poloviny tabulky

Až ve 26. kole polské Ekstraklasy se záložník Martin Pospíšil v barvách Bialystoku dočkal svého premiérového gólu v této sezoně. Byl ale o to cennější, že rozhodl o nejtěsnější možné výhře Jagiellonie nad Slaskem Vratislav.

May 9, 2014

VIDEO: Martin Pospíšil rozhodl o výhře Jagiellonie v přípravě

Jagiellonia Bialystok si na herním soustředění v Turecku připsala jedinou výhru, když přehrála 1:0 ukrajinský Dněpropetrovsk. Jediný gól zápasu nese podpis českého legionáře v dresu polského celku Martin Pospíšila.

May 9, 2014

Martin Pospíšil dál patří mezi nejvytíženější hráče Bialystoku

Až na 9. příčce, tedy ve druhé polovině tabulky, figuruje po podzimní části polské Ekstraklasy ambiciózní Bialystok se záložníkem Martinem Pospíšilem. Ten se stejně jako v předchozí sezoně těší velké důvěře a patří ke stálicím sestavy Jagiellonie.