AKTUÁLNĚ

May 9, 2014

Jaké soupeře okusí v pohárové Evropě Souček, Schick, Hložek, Masopust či Kratochvíl?

Skupinová fáze evropských soutěží startuje již za týden a my v ní můžeme spatřit hned celou řadu tváří agentury ISM. Podívejme se, na které soupeře v pohárech narazí například Souček, Schick, Hložek, Masopust, či Kratochvíl.

May 9, 2014

Masopust: Motivaci mám pořád stejnou, ale být kapitánem si vážím

Pražská Slavia by ráda v této sezoně okusila skupinovou fázi Evropské ligy, ale v cestě stojí polská Legia Varšava. Úvodní klání play off skončilo nakonec v Edenu smírně 2:2, i když více šancí měli domácí. Výraznou tváří sešívaných byl Lukáš Masopust, který s kapitánskou páskou na své paži první gól připravil, druhý pak v závěru prvního poločasu sám vstřelil.

May 9, 2014

Masopust před Legií: Je to pro nás hrozně důležitý zápas a já věřím, že to urveme

Sen o účasti v letošním ročníku Ligy mistrů se rozplynul po krachu s Ferencvárosem, ale ve hře je stále Evropská liga, kde Slavia zanechala v posledních letech výraznou stopu i v jarních vyřazovacích bojích. V cestě do skupinové fáze stojí nyní polská Legia Varšava, která taktéž lační po účasti v pohárové Evropě.

May 9, 2014

Hanuš: Z minulých let víme, že žádný zápas není jednoduchý. Máme ale cíl, který chceme zvládnout

Náročnou bitvu o Evropskou ligu nezvládli, ale flintu do žita ještě neházejí. Jablonec odvetu ve Skotsku nezvládl, ale poháry pro něj ještě nekončí, neboť si zahraje o konferenční ligu se slovenskou Žilinou. V základní sestavě by neměl chybět ani zkušený brankář Jan Hanuš, který ocenil skvělou atmosféru v Celtik Parku, i když jeho tým byl nakonec vyřazen.