AKTUÁLNĚ

zpět na všechny zprávy

Sparta zatím v přípravě nezaváhala. Mezi střelci figurují Karabec, Pulkrab i Drchal

Pražská Sparta má za sebou již tři utkání letní přípravy, ve kterých zatím výsledkově nezaváhala. Svěřenci kouče Pavla Vrby dokázali porazit Houstoň, Duklu a Líšeň. Mezi střelce se zapsali Adam Karabec, Matěj Pulkrab či Václav Drchal. Letenský tým nyní absolvuje soustředění v rakouském Bad Kleinkirchheimu, kde se připraví nejen na boj druhého předkola Ligy mistrů, ale i na první kolo Fortuna Ligy.

Prvním soupeřem v rámci letní přípravy byla Houstoň, ale Sparta utkání zvládla bez problémů a hladce zvítězila 8:1. Dva přesné zásahy si na Strahově připsal talentovaný záložník Adam Karabec.

Také pražská Dukla nebyla výraznou překážkou a výsledek 7:0 hovořil jednoznačně pro prvoligový klub. Hattrickem se blýskl Matěj Pulkrab, který se vrátil z hostování z Bohemians 1905.

Jedinou brankou utkání rozhodl Václav Drchal bitvu s Líšní, která se ucházela v uplynulé sezóně o postup mezi tuzemskou klubovou elitu. Talentovaný útočník tak navázal na svou formu ze závěru ročníku Fortuna Ligy, kdy sbíral zkušenosti v rámci hostování v Mladé Boleslavi.

-> PROFIL VÁCLAVA DRCHALA