AKTUÁLNĚ

zpět na všechny zprávy

Už se nemůžu dočkat, až zase začneme hrát, hlásil Hložek po generálce s Dynamem Moskva

Ve svých osmnácti letech patří mezi klíčové tváře pražské Sparty a také v nové sezoně se očekává, že letenskému týmu pomůže svými góly. Adam Hložek se připojil ke svému týmu až v samotném závěru přípravy, neboť si do té doby plnil své reprezentační povinnosti na Euru. V generálce proti Dynamu Moskva se střelecky prosadil a podílel se na konečné remíze 2:2.

Autor patnácti ligových tref v minulém ročníku Fortuna Ligy, za což si vysloužil korunku pro krále střelců, tuší, že by mohl být koučem Pavlem Vrbou využíván na hrotu. „Co jsem se bavil s trenérem, tak si tohle bude moje pozice. Už se nemůžu dočkat, až  zase začneme hrát,“ prozradil pro klubovou televizi sparta.cz.

Ochuzená příprava u něj byla znát, jak sám také přiznal, ale věří, že manko brzy dožene. Navíc se již nemůže dočkat soutěžních utkání, ve kterých půjde o hodně. „Proti Dynamu to nebylo ještě úplně ono, měl jsem nějaké manko, neodehrál jsem tolik utkání za poslední dobu. Postupem času a s více tréninky se do toho zase ale dostanu,“ dodal Hložek.

-> PROFIL ADAMA HLOŽKA