AKTUÁLNĚ

zpět na všechny zprávy

Věřím, že se v týmu zabydlím a prosadím, říká Hlavatý o svém hostování v městě automobilů

Po dvouletém úspěšném hostování v Pardubicích se vrátil do Plzně, ale probojovat se do základní sestavy nedokázal. Třiadvacetiletý záložník Michal Hlavatý má ale do Doosan Arény stále vrátka otevřené, jen v této sezoně bude sbírat zkušenosti v rámci hostování v Mladé Boleslavi.

Pardubicím pomohl nejprve k postupu do české nejvyšší soutěže, poté i k poklidnému středu v tabulce. Letní návrat na západ Čech však nevyšel úplně podle představ, proto svůj potenciál bude naplňovat pod koučem Karlem Jarolímem.

Talentovaný středopolař by měl být v Boleslavi alternativa za veterána Marka Matějovského. „S panem Jarolímem už jsme se o mé roli bavili a řekl mně, že naše spolupráce není jen o jednom rozhovoru, ale že se v průběhu sezóny budeme opakovaně bavit o tom, co ode mě očekává a bude očekávat,“ okomentoval svůj přesun Hlavatý.

"Podobá se to tím, že Boleslav má také vysoké ambice a chce útočit na špičku ligové tabulky. Věřím, že se v týmu zabydlím a prosadím se ke spokojenosti trenéra, fanoušků i sebe samotného," zakončila nová tvář Mladé Boleslavi.

-> PROFIL MICHALA HLAVATÉHO