AKTUÁLNĚ

zpět na všechny zprávy

Trenérovi Jablonce se ukázalo všech pět hráčů ze 'stáje' ISM

Čtvrtý tým FORTUNA:LIGY má za sebou první ze série přípravných utkání. V rámci zimní Tipsport ligy uhrál na úvod bezbrankovou remízu s druholigovými Pardubicemi. Na hřiště se dostali všichni naši hráči z jablonecké soupisky, kteří na severu Čech zahájili přípravu na jarní část.

Celý zápas mezi třemi tyčemi odchytal Jan Hanuš. Svůj tým podržel hlavně ve druhém poločase, kdy nohou reflexivně vyrazil nebezpečnou křížnou střelu. Od první minuty nastoupil v jabloneckém dresu i Miloš Kratochvíl (foto nahoře). Jelikož se mu uprostřed záložní řady dařilo, zůstal v jedenáctce i pro druhý poločas, jen se posunul na pravé křídlo. Nakonec odehrál 73 minut.

Uprostřed zálohy udělal místo pro navrátilce Jakuba Janetzkého, který strávil první polovinu sezony na hostování v Opavě. Na pozici levého křídelníka se postavil další navrátilec David Breda (foto dole). Právě šikovný hráč, jenž na podzim vypomáhal pražské Dukle, byl blízko gólu, proti jeho tvrdé střele vytáhl gólman Pardubic povedený zákrok.

Celý druhý poločas odehrál ve středu obranné čtveřice Vojtěch Kubista. Ten nastoupil s obličejovým krytem, protože po předposledním podzimní ligovém zápase podstoupil nutnou operaci nosu, kdy mu byla srovnána nosní přepážka.

(zdroj foto: fkjablonec.cz)