AKTUÁLNĚ

zpět na všechny zprávy

Záložník Martin Pospíšil u vítězného vstupu Jagiellonie do sezony

Osmadvacetiletý středopolař patřil k pilířům týmů už v minulé sezoně a v základní sestavě Jagiellonie nechyběl ani na startu nového ročníku polské Ekstraklasy. Martin Pospíšil pomohl celku z Bialystoku k výhře 3:0 na půdě Arky Gdyně.

Byť se někdejší hráč olomoucké Sigmy, Plzně a Jablonce do zápasových statistik nezapsal, podle hodnocení klubového webu patřil k nejlepším hráčům Jagiellonie. „Můžu být určitě spokojen, protože od trenéra jsem se dočkal velké pochvaly. Na hřišti jsem se cítil opravdu dobře, stejně jako celý tým v prvním poločase. Takhle chceme hrát, takhle nás to všechny baví,“ nechal se slyšet Pospíšil po utkání v Gdyni, kde odehrál ve středu zálohy celých 90 minut.

„Když budeme takové výkony podávat po celou sezonu, bude to velmi dobré. Hlavně v prvním poločase jsme ukázali sílu a kvalitu. Hráli jsme rychle, na jeden dva doteky, dařila se nám kombinace. Myslím, že výsledek je odrazem naší hry, nikoli chyb soupeře,“ podotkl trojnásobný český reprezentant.

Barvy klubu z Bialystoku hájí od léta 2017. V předchozích dvou sezonách odehrál v polské nejvyšší soutěži za Jagiellonii 68 zápasů, v nichž se mu podařilo dát šest gólů.

(zdroj foto: jagiellonia.pl)

-> PROFIL MARTINA POSPÍŠILA