AKTUÁLNĚ

zpět na všechny zprávy

Se Slavií odjel na soustředění do Španělska i Daniel Kosek

Před mládežnickým reprezentantem Danielem Koskem stojí velká výzva. Osmnáctiletý krajní obránce zamířil se slávistickým A-týmem na kondiční soustředění do španělské Marbelly, kde se pokusí říct si o další šanci v přípravě pod taktovkou kouče Jindřicha Trpišovského.

Talentovaný mladík si v září odbyl debut za slávistické áčko v MOL Cupu, když se jednou asistencí podílel na drtivé výhře 8:0 nad Vyšehradem. Jinak ale sbíral zkušenosti s dospělým fotbalem hlavně v třetiligové rezervě, nastoupil hned do deseti zápasů sešívaného béčka v ČFL. A rozhodně nepropadl. Ve velmi dobrém světle se obránce nastupující nejčastěji na levé straně prezentoval také v dresu devatenáctky v prestižní UEFA Youth League. Naskočil do všech šesti duelů Slavie ve skupině a na půdě Barcelony se dokonce gólem podílel na výhře 3:2.

Kromě člena reprezentačního výběru do 19 let na palubě letadla mířícího na Pyrenejský poloostrov nechyběli ani záložníci Tomáš Souček s Lukášem Masopustem a útočník Stanislav Tecl. Slávisté budou v Marbelle nabírat kondici na jarní část sezony až do 16. ledna.

(zdroj foto: slavia.cz)