AKTUÁLNĚ

zpět na všechny zprávy

Mojmír Chytil prodloužil smlouvu se Sigmou

Dvacetiletý ofenzivní univerzál spojil i svoji další budoucnost s olomouckou Sigmou. Na Andrově stadionu se s vedením klubu domluvil na prodloužení smlouvy do 30. června 2023.

„V Sigmě jsem maximálně spokojený. Prošel jsem klubovou akademií a teď dostávám šance v první lize. Toho si velice vážím, a proto jsem tady rád prodloužil smlouvu,“ nechal se po podpisu strvrzujícím prodloužení kontraktu slyšet rodák z nedalekého Prostějova, jenž přišel do Sigmy už jako hráč přípravky.

V roce 2018 pomohl dovést tým U19 k titulu v dorostenecké lize a v minulé sezoně přispěl k triumfu Simy v Juniorské lize. V ročníku 2018/2019 si také připsal první ligové starty. Po letní přípravě na právě probíhající sezonu se už stal mladík, který může nastupovat na pozici záložníka i útočníka, pevnou součástí ligového A-týmu pod taktovkou kouče Radoslava Látala. Na něj udělal mládežnický reprezentant během zimní přípravy dojem, do úvodního jarního ligového mače v Teplicích (3:1) totiž naskočila ofenzivní naděje hanáckého celku v základní sestavě.

(zdroj foto: sigmafotbal.cz)

-> PROFIL MOJMÍRA CHYTILA