AKTUÁLNĚ

zpět na všechny zprávy

Ligová čísla po závěrečném hvizdu: Jak si vedl Masopust v uplynulé sezóně v barvách Slavie?

Další ligová sezóna v Čechách je u konce a karty jsou rozdány jasně. Slavia obhájila status nejlepšího tuzemského klubu, ale dařilo se i Plzni, Spartě či Liberci. Agentura ISM má ve Fortuna:Lize silné zastoupení, proto se sluší ohlédnout se za uplynulým ročníkem a podívat se na to, jak si tito hráči vedli.

Odchovanec Jihlavy s klubovou minulostí v Jablonci je majetkem pražské Slavie od roku 2018, kde patří k nejzajímavějším akvizicím současného kádru. Svými výkony si pravidelně říká o pozvánky do reprezentačního výběru a jeho jméno získalo na kreditu především při utkáních Ligy mistrů. Lukáš Masopust je znám tím, že nevypustí žádný souboj a jeho devizou je také rychlost.

V uplynulém ročníku Fortuna:Ligy naskočil majitel dresu s číslem 28 celkem do 27 soutěžních utkání, ve kterých zaznamenal šest branek a tři asistence. Právě jedna z přihrávek byla rozhodující, neboť pomohla zvítězit duel s Plzní a zároveň signalizovala další ligový titul pro vršovický klub. Celkem na hřišti v uplynulém ročníku tuzemské nejvyšší soutěže strávil 1769 minut.

-> PROFIL LUKÁŠE MASOPUSTA