AKTUÁLNĚ

zpět na všechny zprávy

Drchal: Mladou Boleslav jsem si vybral, protože hraje útočný fotbal, což se mi líbí

Sparta s ním do dalších sezón počítá, ale potřebuje, aby získal herní praxi. Právě tento azyl mu v rámci hostování nabídla Mladá Boleslav, kde Václav Drchal stráví nadcházející sezónu. V generálce se střelecky prosadil proti Varnsdorfu a věří, že porci minut dostane i v ostrých zápasech.

Jednadvacetiletý mladík má na svém kontě již několik ligových startů v barvách letenskému celku. V minulé sezóně jej však trápila zranění, což nakonec hrálo při rozhodování roli. „Mladou Boleslav jsem si vybral, protože hraje útočný fotbal, což se mi líbí. Boleslavský klub měl o mě velký zájem, což mě potěšilo a s manažerem panem Paskou jsme se domluvili, že působení zde pro mě bude ideální,“ nechal se slyšet Drchal.

„S předstihem jsem věděl, že půjdu ze Sparty na hostování a chtěl jsem být od začátku přípravy v novém týmu, ve kterém bych měl působit. Z první tři dny tu jsem byl moc spokojený a věřím, že to bude pro mě i pro klub dobrý ročník. Máme silný tým a mezi mé ryze osobní ambice patří být zdravý, aby se mně herně dařilo a dal jsem co nejvíce gólů,“ dodal kmenový hráč pražské Sparty.

-> PROFIL VÁCLAVA DRCHALA