AKTUÁLNĚ

zpět na všechny zprávy

Tecl o losu v Lize mistrů: Asi jsme chytli nejtěžší možnou dvojici, ale postup je prioritou

Pražská Slavia by ráda navázala na úspěchy z loňska, kdy se probojovala do skupinové fáze Ligy mistrů. Také letos je od prestižní milionářské soutěže jen kousek, stačí v posledním 4. předkole vyřadit dánského či švýcarského soupeře a pokladnice se opět o něco naplní, stejně jako přísun atraktivních konfrontací. A co si o losu závěrečného předkola myslí čerstvě třicetiletý Stanislav Tecl?

Rodák z Jindřichova Hradce je aktuálně nejlepším střelcem týmu, což potvrdil především hattrickem proti Budějovicím. „Doufám, že se zase do skupiny Ligy mistrů podíváme. Je pravda, že jsme chytili asi nejtěžší dvojici, která v osudí byla, ale je to celkem jedno. Máme nějaký cíl a čeká nás jen další překážka, kterou musíme zvládnout,“ přiznal Tecl po losu v Nyonu, který pražskému klubu přiřadil vítěze 3. předkola mezi Midtjyllandem a Young Boys Bern.

Slavia sehraje úvodní zápas doma, ale také venku nemůže spoléhat na věrné fanoušky, neboť oba duely se odehrají bez diváků. „Pořadí zápasů asi jedno není, za mě osobně je vždy lepší začínat venku. Ale nedá se nic dělat, takhle to je a my se s tím musíme poprat,“ dodává tecl.

-> PROFIL STANISLAVA TECLA