AKTUÁLNĚ

zpět na všechny zprávy

Masopust: Na reprezentační sraz se vždy těším. Teď nás navíc čekají tři skvělé zápasy

O víkendu se fanoušci tuzemského fotbalu dočkali obnovení Fortuna ligy a k vidění byla i pražská Slavia, která se díky výhře nad Mladou Boleslaví dostala do čela tabulky. V základní sestavě opět nechyběl ani sedmadvacetiletý záložník Lukáš Masopust. Opora sešívaných se stala i stabilní součástí české reprezentace.

Masopust se krátce ohlédl k poslednímu ligovému klání s Boleslaví, ve kterém jeho tým zvítězil díky jediné trefě utkání. „Zápas hodnotím kladně. Hlavně v první půli jsme měli dobré šance, vytvářeli jsme si skvělé kombinace. Ve druhé půli už bylo trochu vidět, že máme v nohách zápas s Nice. Naše hra už nebyla tak přesná, ale týmovostí jsme to zvládli a uhráli vítězství,“ přiznal v rozhovoru pro klubové stránky vršovického celku.

Nyní jej ale čekají reprezentační povinnosti, které si vždy užívá. A-tým čeká nejprve přátelský zápas v Lipsku s Německem, poté v Plzni svede bitvy s Izraelí a Slovenskem v rámci Ligy národů. „Kluky, které nečeká reprezentační sraz, pauza určitě bodne. Ale spousta hráčů včetně mě na sraz jede. Já osobně se na něj vždy těším. Potkám se na něm s kluky, se kterými jsem v minulosti hrál, ať už ve Slavii, nebo někde jinde. Navíc nás čekají tři skvělé zápasy,“ dodává Masopust.

-> PROFIL LUKÁŠE MASOPUSTA