AKTUÁLNĚ

zpět na všechny zprávy

Pulkrab: Cítím se už fit. Chvíli mi trvalo, než jsem se chytil, ale teď už jsem připravený

Třiadvacetiletý útočník Matěj Pulkrab dlouhodobě patří mezi sledované mladé tváře, kterým patří budoucnost. Kmenový hráč pražské Sparty hostující u městského konkurenta z Ďolíčku, v barvách Klokanů deklaruje svůj střelecký apetit a opět patří v týmu mezi klíčové střelce.

O víkendu Bohemians vyzrálo na Teplice v domácím prostředí a věří, že další body se dostaví velmi brzy. „Proti Teplicím jsme podali dobrý výkon a prakticky je do ničeho nepustili. Čeká nás teď náročný program, ale myslím, že jsme všichni připraveni a rádi, že se hraje,“ nechal se slyšet Pulkrab

Střelecky se prosadil již v reprezentační pauze proti druholigovému Hradci Králové, s Teplicemi krátce po změně stran z pokutového kopu. A jak sám dodává, po svém zranění, kvůli kterému nestihl start nového sezóny, už je plně připraven Klokanům pomáhat.

„Já už byl vlastně připravený, ale poté mě rovněž zpomalila nákaza covidem. Pro zápas v Karviné mě oslabil a úplně jsem fit ještě nebyl. Proti Teplicím mi chvilku trvalo, než jsem se chytl. Pak už jsem se ale cítil ještě lépe, než jsem očekával. Nebyl jsem už nijak omezen,“ dodává Pulkrab.

-> PROFIL MATĚJE PULKRABA