AKTUÁLNĚ

zpět na všechny zprávy

Masopust před konfrontací s Leicesterem City: Jít si to užít nemá cenu, chceme postoupit

Po podzimu v pohárové Evropě nekončí. Díky druhému místu ve skupině si pražská Slavia zajistila také účast v jarních vyřazovacích bojích. Los v Nyonu klubu z Vršovic přisoudil soupeře z Anglie. První konfrontace s Leicesterem City proběhne 18. února, odveta je na programu o týden později 25. února. Jedna z opor základní sestavy Lukáš Masopust chce v Evropské lize jít ještě do dalších kol, proto na webu Slavia.cz hovořil o postupových ambicích.

„Podíváme se zase do Anglie, do kolébky fotbalu, těšíme se na zvučného soupeře. Pravidelně hrají nahoře v tabulce, poráží silné soupeře, ale my na ně určitě zkusíme něco vymyslet,“ nechal se slyšet Masopust, který prozradil, že informace by mohli trenéři sbírat i od někdejší tváře sešívaných Tomáše Součka.

„Trenéři budou nepochybně zjišťovat informace, co by na ně mohlo platit. S rukama jim taky zavoláme. Pro nás všechny to bude skvělá prověrka, zase si to vyzkoušet s top klubem v Evropě. Do zápasů s Leicesterem půjdeme s tím, že budeme chtít postoupit. S ničím jiným by ani nemělo smysl hrát. Jít si to užít nemá cenu,“ dodává Masopust.

-> PROFIL LUKÁŠE MASOPUSTA