AKTUÁLNĚ

zpět na všechny zprávy

Mistrovství Evropy U-21 je za rohem. K postupu ze skupiny pomohou Karabec, Krejčí či Drchal

Český reprezentační výběr do jednadvaceti let se začíná chystat na blížící se mistrovství Evropy. Skupinovou fázi turnaje ve Slovinsku konaného v termínu 24. - 30. Března sehrají lvíčata proti Itálii, domácímu výběru a Španělsku. Trenér Karel Krejčí oznámil seznam svých vyvolených, ve kterém je možné registrovat také talentované mladíky z agentury ISM.

Předběžná nominace na Euro do jednadvaceti let byla zveřejněna již v pondělí večer, ačkoliv tisková konference s trenérem bude až ve středu. Lvíčata budou na vrcholném evropském turnaji postrádat obránce Davida Zimu a útočníka Adam Hložka, které povolal reprezentační A-tým. Zatímco prvně jmenovaný byl do áčka povolaný prvně, opora pražské Sparty již z loňska pár zkušeností posbírala.

V úvodní fázi ME figuruje celkem 16 zemí rozdělených do čtyř skupin. Nejlepší dva z každé si zajistí postup do červnového play off. Na týmový sraz dorazí i trojlístek mladíků z agentury ISM, aby pomohli vybojovat postup ze skupiny. Na soupisce figurují jména Ladislav Krejčí, Adam Karabec a Václav Drchal.

-> PROFIL LADISLAVA KREJČÍHO