AKTUÁLNĚ

zpět na všechny zprávy

Krejčí se chce soustředit na kariéru ve Spartě. S pražským klubem prodloužil smlouvu do roku 2025

Defenzivní štít Ladislav Krejčí se po svém příchodu z Brna etabloval v jednu z klíčových tváří pražské Sparty. Díky velmi dobrým výkonům se rozhodl letenský zaměstnavatel nabídnout nový vylepšený kontrakt, který mládežnického reprezentanta do jednadvaceti let sváže se Spartou až do roku 2025.

O jeho kvalitě hovoří jasně čísla, neboť je v této sezóně třetí nejlepší střelec týmu napříč všemi soutěžemi. V rámci letošní Fortuna Ligy naskočil do šestnácti zápasů, ve kterých si připsal pět přesných zásahů. S letenským klubem v minulé sezóně uspěl v MOL Cupu, kde se po finále s Libercem radoval ze zisku trofeje.

„Cítím se skvěle, jsem rád, že jsme se dohodli a můžu tady dál pokračovat. Za poslední dva roky se můj vztah hodně vyvinul, klub mi přirostl k srdci a cítím se tady výborně. Po fotbalové stránce se díky tomu můžu rozvíjet a předvádět ty nejlepší výkony,“ nechal se slyšet Krejčí bezprostředně po podpisu smlouvy.

„Po taktické stránce mě Sparta hodně naučila, zažil jsem několik trenérů, několik taktických stylů. Už dva roky hraju s nejlepšími hráči v Česku, to mě samozřejmě zlepšuje.  Celkově myslím, že jsem se herně posunul. Ve Spartě bych si chtěl zahrát Ligu mistrů, vyřazovací fáze evropských pohárů a samozřejmě chci titul,“ uzavírá talentovaný mladík.

-> PROFIL LADISLAVA KREJČÍHO