AKTUÁLNĚ

zpět na všechny zprávy

Vstřelit hattrick byl můj předsezónní sen, uculoval se Krejčí po demolici Teplic

Pražská Sparta se po reprezentační přestávce blýskla vysokou výhrou proti Teplicím. Na Letné zářil především Ladislav Krejčí, který během šestnácti minut zaznamenal hattrick. Střelecky se prosadil ale i Adam Hložek a asistenci si připsal Adam Karabec. Jednadvacetiletý defenzivní štít navýšil počet přesných zásahů v této ligové sezóně už na osm a opět tak potvrdil, že i přes svůj nízký věk je jednou z klíčových tváří pražského klubu.

Dvě trefy zaznamenal ze hry, třetí pak z penalty. Však také spoluhráčům děkoval, že mu pokutový kop přenechali. „Je to krásný, byl to můj sen, který jsem si dával na začátku sezóny. Jsem rád, že se splnil. Děkuju klukům, kteří mi nacentrovali nebo hlavně, že mi přenechali míč. Jsem jim moc vděčný,“ nechal se slyšet Krejčí v rozhovoru pro klubovou televizi.

„Vstřelit hattrick byl můj předsezónní sen. Důležité bylo, že jsme udrželi také taktiku, se kterou jsme do zápasu šli. Trenér nám říkal, že mají presing v hodně lidech, ale mezi útočnou a obrannou linií že mají velký prostor. Dokázali jsme toho hodně a často využívat. Je dobře, že jsme se po repre pauze chytli, o to víc před těmi zápasy, které nás teď čekají,“ poukázal Krejčí na blízké konfrontace se Slavií, Jabloncem a Slováckem.

-> PROFIL LADISLAVA KREJČÍHO