AKTUÁLNĚ

zpět na všechny zprávy

Karabec před Opavou: Musíme nastoupit s čistou hlavou a zase si začít věřit

Pražská Sparta se v posledních týdnech trápí a body ztrácí jako na běžícím páse. Naposledy se tak stalo v Ďolíčku, když v týdnu remizovala s Pardubicemi 2:2. Nálada v kabině není optimální, ale svěřenci kouče Pavla Vrby chtějí zakončit sezónu na druhém místě v tabulce, proto se musí vyvarovat dalších chyb a zbytečných ztrát.

V neděli nastoupí Sparta doma proti poslední Opavě a povinností je získat tři body. Jablonec díky výhře 2:0 nad Českými Budějovicemi zvýšil svůj náskok na druhém místě na čtyři body, což letenský tým nemůže nechat bez odezvy. Pomoci by měl i Karabec, který v této ligové sezóně již zaznamenal dvě trefy a jednu asistenci.

 „Atmosféra v týmu teď není moc dobrá, protože jsme v posledních kolech ztratili hodně bodů. Naše výkony nebyly úplně optimální, jak bychom asi všichni chtěli. Měli bychom si to všechno probrat u videa a tam by to taky mělo zůstat. Do dalšího zápasu musíme jít s čistou hlavou, hrát uvolněně a věřit si. Věřím, že to druhé místo ubojujeme a nakonec tam tak skončíme, ale ještě máme hodně kol před sebou a budeme muset zabrat,“ dodává sedmnáctiletý mladík.

-> PROFIL ADAMA KARABCE